Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Reeglid

Go down 
AutorTeade
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Reeglid Empty
PostitaminePealkiri: Reeglid   Reeglid Icon_minitimeLaup Nov 03, 2007 7:39 pm

Suuremjaolt kõike te juba teate. Nagunii....
Topeltpostid keelatud
Varikontod lubatud
Ei pea olema oma tegelasega dp....
Ei anna enda ega teise nime üles!!!!!!!!

Nüüd erinevad asjad.....
Järgmisesse klassi saamiseks teed avalduse ja saadad mulle
Siin koolis on ka lubatud armuda Very Happy Love
OT:des võid olla sina ise... Ka mina olen hetkel OT-s Very Happy
Pliis ärge mängige mingit Sigatüüka salaspiooni.... Eriti ei viitsi sellistega mässata idikas
Igastahes... Midagi on siis kas PM mulle või küsimuste alla kiri Very Happy

Kaebusi on nelja sorti.
1) Puudub kasutatav ese - ehk. Kui kasutaja kirjutab näiteks oma valge sulega sininse tindiga musta märkmikku ja tal puudvad miski neist, siis kliki posti ülalosas asuvale hüüumärgile ning teavita sellest personali. Kui see kaebus rahuldatakse siis jaotatakse 25 galeooni teavitajate vahel
2) Ebareaalne - Eriti ei usu, et esimese klassi oma teeb perfekstse värvavõtme vms. Teavita! Kui rahuldatakse jaotatakse valesti tegijalt 15 galeooni teavitajate vahel
3) Kirjutab teiste eest - Kasutaja võib kirjutada tegelase eest, keda pole foorumi kasutajana. Kuid mitte liialt kahekõnesid vms. Ok - Ralf tügis läbi kamba Interficiolasi. Vale - "Mis su nimi on?" küsis ralf kasutajalt keda regatud ple..... Kui kirjutad kellegi eest, kellel on siin kasutaja, siis looda, et sul on tema luba vms.... Teavitajate vahel 20 galeooni.
4) Ei sobi kokku kasutajakirjeldusega - inimese huvides on nt jalgpall aga kriblab ise, et ta vihkab jalkat..... Ta peab siis ka lisama, et ta valetas.... Ning palun olge mõndades ainetes ka äpud... Ning neis mis teil on tugevad ei ole te perfektsed. Teavitajale 20 galeooni.


JA NÜÜD TÄHTSAIM OSA!!!

Siin mängus on teil käes raha... Kohe peale registreerumist tehakse panka teile konto. Päeva jooksul. Mõned on rikkamad kui teised.... Te saate vahel raha niisama juurde, kui õnn on teie poolt (õnn on nagu jutustaja), kuid on võimalus ka tööl käia. Poes on asjade nimekirjad. Kui asja kunagi ostad, siis see otsa ei saa. Vaadake siis, et rahast välja tuleks...


JA MA EI TAHA KUULATA, ET TE OLETE MIGNI ERILINE ASI ILMA MINU LOATA!!!!! KUI SEDA POLE JA TE HAKKATE MIDAGI TEGEMA, SIIS MA KEELAN KINDLASTI NING TE EI SATU JUST ERITI HEASSE NIMEKIRJA MINU SILMIS!!!!!
Tagasi üles Go down
 
Reeglid
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: Abi :: Kooli käsiraamat-
Hüppa: