Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Haldjad.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeKolm Jan 02, 2008 2:04 am

Kristian jalutas kooliõuel hingate värsket õhku ,kuid yhel hetkel ta nägi puude vahelt helendavat tolmu.Ta läks selle helendava tolmu järgi ning jõudis sygavale metsa.Kristian nägi midagi imelist.Ta nägi tosinaid haldjaid ringi lendlemas ja kaunist laulu lauldes.Ta nägi yhte haldjat troonil istuvat.Ja jalutas tasa tema juurde.Ja alustas temaga vestlust."Tere, minu nimi on Kristian".Haldjas vaatas minu poole ja vastas:"Minu nimi on Victorya haljdakuninganna.Mis sind siia toob Kristian.Kristian vastas:"Ma nägin puude vahelt helendavat tolmu ning järgnesin sellele.Ma tahtsin kysida,et mida teie siin synges metsas teete.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 3:15 pm

OT: kas sa sellest Volduga ka rääkinud oled?!? Meil on musta võlukunsti loss... siin on raagus puud ja majade varemed, mitte paksud metsad. Ja kohe kindlasti pole siin HALDJAID!!! Ma olen üpris kindel, et seda pole härra Volderiga kooskõlastanud, sest ta lihtsalt ei lubaks seda. Ei tahtnud eriti kuri olla, kuid ka minu ülesanne on valvata selliste asjade eest. Palun kooskõlasta see teema Musta Isandaga. Aga pole viga... ma saan siit endale korraliku loo ajalehte Very Happy

Mark astus tasakesi omaette soniva poisi juurde. "Kas sinuga on kõik korras?" küsis ta muretsedes väiksema õpilase eest. Poiss sonis midagi kahtlast haldjate kohta. "Oled sa kindel, et ei taha haiglatiiba minna?" küsis Mark, sest poisi käitumine oli vägagi imelik.
Tagasi üles Go down
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 7:26 pm

"Sry emm...ma vist sõin midagi kahtlast või keegi oli midagi mulle toidu sisse sokutanud.Ma siiski igaks-juhuks käin arsti juures."
Kristian korraks mõtles ,et ega keegi minevikust ei taha talle kurja ,sest tema vanemad pidid kunagi põgenema mugude maailma (Kristianile ei öeldud kelle eest).
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 7:42 pm

"Tule ma aitan sind," pakkus Mark välja ja tõstis väikese poisi võlukepi abil enda ette hõljuma. "Ravipunktis aetakse kõik korda," Mark kõndis lossi, Kristjan hõljudes tema ees. Poiss suundus kolmandale korrusele ja viis väikese õpilase ravipunkti.
Tagasi üles Go down
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 9:15 pm

OT:Ma ei ole väike,ma olen ju 14
Ma saan aru ,et 1.klass aga Voldu pole veel mu avaldusele vastanud.



Kristian ytles rahulikult poisile:"Tänan!".Ta kysis veel:"Ega kedagi võõrast ei ole Deathanias nähtud?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 9:33 pm

OT: praegu oled sa foorumi jörgi 11. hiljem võib asju muuta. ja minust oled sa ikka noorem ju.

Mark oli mõttesse vajunud. Poisi tänamine tõi ta maa peale. "Ei. mina ei ole siin kefagi kahtlast näinud," sõnas Mark, "kuid ära unusta, kus sa oled. keegi võis sulle lihtsalt jabura vingerpussi mängida." Mark lisas mõttes: Kuigi puhtaverelisi tavaliselt ei kiusata.
Tagasi üles Go down
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimeLaup Jan 05, 2008 4:25 pm

OT:Aga mitmendas ma siis peax olema???


Kristian lasi väkja ohke ja ütles:"Sa ei saaks aru."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 12:30 am

OT: peadki 1. olema.. vb mõne aja pärast saad edasi... kui sul juba poste on ja tundides käid...

Mark ei pööranud poisi jutule tähelepanu. Ta uskus, et poiss lihtsalt sonib millegi kahtlase sisse söömisest. Mark hõljutas ta kolmandale korrusele ja ravipunkti uksest sisse.

OT: Edasi läheb jutt seal
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Haldjad. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Haldjad.   Haldjad. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Haldjad.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: