Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Vaimudemaja juures.

Go down 
3 posters
AutorTeade
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 3:22 pm

Sonea kortsutas kulme, kui see prefektipoiss ta mingisuguse maja ette oli ilmutanud ning ise minema tõmmanud. Korraks olukorda kaalunud, otsustas ta siin ringi vaadata. Ilus koht... mõtles ta ning suundus siis majja.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:29 pm

Daniel seisatas paltsil.Suunas silmad ümber maja,ning märkaski essakat sinna sisse astumas.Kiiruga tolle ette jooksnud,küsis ta tüdruku randmetest haarates.''Sa oled segavereline või puhas?''Suunates oma surmtõsiseid silmi seejärel tüdruku omadesse.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:41 pm

Sonea oli just rahulikult uksest sisse astumas, kui see prefektipoisu jälle teda segama kippus. Tüdruk vabastas kulmukortsutusega oma käed poisi haardest. Kas talle pakub lõbu teiste tuju rikkuda võii? Kõigepealt keelab mul ühes suvalises majas aknast välja vaatamise, siis saadab mu mingisugusele saarele ja läheb minema ning kui mina lõpuks oma ajaveetmiseks parimat viisi üritan mõelda, tuleb ta tagasi ja küsib ühe hoopis mitte teemasse mineva küsimuse.

mõtles tüdruk ning ohkas kõige lõpuks. Peale suhteliselt pikka pausi, küsis ta suhteliselt mitte huvitunult "Miks nii tõsine siis nüüd ?" Järjekordne tüütamis viis nagunii... mõtles ta ning jäi viisakusest poisi vastust ootama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:24 pm

Daniel ei saanud aru kuidas võis nii põikpäine olla.Suunas käe vaid haudade suunas,kus vaimud peal hõljusid.Ning sõnas seejärel uuesti.''Niisiis puhas või sega?''
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:27 pm

Sonea kortsutas taas kulme. Kui poiss haudade poole näitas ning tüdruk vaime nägi kehitas ta vaid õlgu. "Nad tulevad mulle siis kallale või ?" küsis ta irooniliselt silmipööritades ja ikkaveel poisi küsimusele mitte vastates.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:30 pm

Daniel lõi käega vastu otsaesist,ning sõnas seejärel ukse eest astudes.''Palun mina sind ei keela.Sa oled ESIMESES KLASSIS.KUIDAS sa end KAITSED?''Sõnas ta ukse eest ära tulles,ning tüdrukule vabavoli andes.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:34 pm

Sonea pidi tahtmatult muigama, kui poiss närvi läks. Nii nunnu... muigas ta mõttes ning oleks paaegu vaikselt turtsatanudki. Lõpuks jõudis ta otsusele, et tüübil võib isegi õigus olla. "Sa ei saakski keelata..." lausus ta alustuseks poisile vastuseks ning jätkas siis "Jahh, ma olen esimeses klassis aga see ei tee minust veel võimetut tatti. Mõtle natuke, kui ma ainult enid asju teaks, mida meie kooli KAHES tunnis antakse, oleks ma ammu surnud." korraks vaikselt ohanud lausus ta veidi ametlikult "Niisiis, mille eest ja mis mind kaitsma peaks ?" ta jäi prefektipoisut küsivalt vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:36 pm

''Eks sa vaata siis,kui tahad.Aga ÜTLE kas sa oled puhas või sega,või hoopiski Soss et ei julge õelda...''Naeratades seejärel suunas ta pilgu tüdrukule.teades et kui uks avaneb,lendavad nahkhiired sealt suure parvena kohe agresiivselt avajale peale.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:41 pm

Sonea pööritas kergelt silmi ning lausus ikkaveel vähese tüdimuse noodiga hääles, kuid siiski aimates, et prefful on õigus "Kuule, miks see sulle üldse korda läheb, kas need austatud vaimud või nahkhiired või kes iganes seal mingisuguse essaka mättasse löövad ?" poisi verestaatuse kõsimuse peale kergitas ta kulme. Soss ? jamudugi!...
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:43 pm

''Kui sa oled Soss või sega siis on savi.Puhtaid on vähe,ja poleks tore kui meid veelgi vähemaks jääks.Said aru?''Sõnas ta tüdruku ette seistes,ning teda silmama hakates.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:48 pm

"Jälle seisad ees," mainis ta korraks ning muigas taas. Kuulanud ära, mis poisu ütles kergitas tüdruk õrnalt kulme. "Päris kvaliteetne vastus," ütles Sonea ning vastas "Sain küll jahh," peale väikest mõttepausi, mille ajal oli ta suutndu mitu korda tahtmatult naeratada küsis ta "Ütleme nii, et kui ma ütleks, et olen puhtavereline, kas sa keelaksid mul sisse mineku ?"
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 11:50 pm

Dan tuli eest ning sammus kaugemale.Tüdrukule veel lisades.''Katseta.''
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 1:51 pm

Sonea naeratas, kui prefekt eest ära tuli. "No vaata, juba õpidki," lausus ta nagu kaheaastasele, kes on õppinud ära uue sõna. Poisi vastuse peale küsis ta "See tähendab, et ma peaksin ikkagi ütlema sulle, kas ma olen puhas või mitte ?" veidi kulme kergitades jäi tüdruk prefekti vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 2:50 pm

Daniel keeras end seljaga tüdruku suunas,ning sammus vaikselt haudade suunas edasi.Las ta ise otsustab mis teeb.Nagunii poleks tal tüdrukust kahju olnud.Ja kui tollel olekski rohkem mõistust kui essakal siis oleks ta seda õelnud.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 3:08 pm

Sonea naeratas taas. Ja jättiski rahule, mõtles ta ning hakkas rahulikult prefektist üldse mitte välja tehes hoopis saare ääre poole jalutama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 4:18 pm

Dan saatis pilguga tüdruku saare ääre suunas,ning ohkas vaikselt.Olles veendunud et too on väljaspool ohtu,ilmutas nooruk end kiirelt magamistuppa.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 4:05 pm

Sonea keeras end naeratades ringi ning suundus tagasi maja poole. Paar tiiru ümber selle teinud, kehitas ta kergelt õlgu. Ühe suht suure kivi peale läinud, mis otse esimese korruse akna all oli, läks ta kahe plangu vahelt sisse. Wouhh... mõtles ta. Üsna pea tundis ta ära ruumi tagaosas oleva Dementori. Tüdrukut valdas järsk jäine tühjuse tunne ning ta jäi nagu naelutatult tema poole liugleva dementori siluetti vaatama.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 11:40 pm

Mark ilmus popsatusega keset saart. Ta märkas just, et keegi lahkus saarealt ilmumise tee. See võis olla vaid Daniel. Mark märkas üht noort tüdrukut maja poole minevat. Ta tahtis juba tüdrukule hõigata, et ta ei läheks sinna majja, kuid märkas siis, et see on sonea. Mark arvas, et tüdruk on hulluks läinud kui ta sinna majja vabatahtlikult siseneb. Mark vaatas, kuidas tüdruk sisse läks ja ilmus siis samuti majja. Ta popsatas täpselt tüdruku ja dementori vahele. Mark reageeris kärmelt ja lausus patronuse. Dementor kadus. Mark astus tüdruku kõrvale, võttis tal randmest kinni ja ilmus majast välja. "Oled sa idioot?" karjus poiss Tüdruku peale. "Tahad sa surma saada? See koht peaks sellistele poolearulistele keelatud olema." Mark oli maruvihane, kui tüdruku käest lahti lais.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeEsm Jan 14, 2008 11:57 am

OT: Hehe, aga ma olin väljas xd aga okei, ma muudan ära xd

Sonea jõudis vaid hetkeks hirmu tunda, kui sinna juba see poissprefekt ilmus. Tüdrukut valdas suhteliselt tänulikkuse tunne, kuid seda ta muidugi välja ei näidanud. Kui nad tagasi õue olid ilmunud ja poiss tema peale karjuma hakkas kortsutas tüdruk kulme. Idioot ? Poolearuline ? Õõõõhh... mõtles ta ning kuulas täiesti ilmetult ära mis poiss talle ütles. "Veel midagi ?" küsis ta, kui prefektipoisu vait oli jäänud. "Sa tahad öelda, et sa ise ei ole seal sees käind ??" Tüdruk vangutas pead. Ta oleks tahtnud tegelikult talle veel midagi nähvata, aga siiski oli too tüüp just tema päästnud. Ja see ei meeldinud talle. Kohe üldse mitte...
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeEsm Jan 14, 2008 1:03 pm

OT: fakk.. ma suudan kogu aeg igaltpoolt valesti välja lugeda Very Happy

"Loomulikult olen ma seal sees käinud." ütles Mark pahaselt. "Muidu ei oleks ma osanud sind päästagi. Õnneks olid sa alles dementori juures. Järgmiseks oleksid tulnud manalised." Poiss oli maruvihane. "Nandest sa poleks kuidagi jagu saanud." Mark vaatas vihaselt tüdrukut. "Ma oleksingi su pidanud sinna sisse omapead jätma, aga mul on sinust kui puhtaverelisest kahju." Poiss haaras uuesti tüdruku randmest ja ilmus kooli õuele. "Ära sa kunagi enam selle maja lähedussegi mine. Muidu saad karistada. On selge?" Mark lasi plika käe lahti ja põrnitses teda kurjakuulutavalt.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeEsm Jan 14, 2008 2:56 pm

OT: Pole viga Very Happy

Sonea pööritas kergelt silmi "Nohh, siis võivad teised kaa seal käia! Ega sa mingisugune VIP pole!" lausus ta, kuid mitte nii vihaselt kui oleks soovinud. Kuulanud ära, mis poiss järgmiseks ütles, väristas tüdruk end kergelt. "Vastik," mainis ta nagu poleks just midagi juhtunud ning taastas oma ükskõikse persooni. Kuulnud, et see jälle tema võimetust mainib saatis ta Marcile vihase pilgu "Kuule, lõpeta juba ära! Sellele sinu austatud sõbrale ma just hetk tagasi tegin selgeks, et kui ma teaks ainult neid asju, mida meie kooli k a h e s tunnis õpetatakse, oleks ma ammu surnud. Eksole ? ma pole mingi võimetut tatt... nagu mõni," ta saatis salvava pilgu prefektile ning hakkas juba ümber pöörama, kui poiss ta randmest täpselt samamoodi nagu Danielgi veidi aega tagasi kinni võttis ja nad juba minema ilmusid. "Ma vihkan ilmumist," lausus ta vaikselt ning kuulnud, et poiss teda taas õpetama kukkus, otsustas ta et unustab ära, et too ta just päästnud oli. "Kuule, teeme nüüd selgeks. Ega ma sinna VABATAHTLIKULT ei läinud. See sinu austatud kaasprefekt, kes peaks vaatama, et õpilaste ohutus tagatud oleks, ilmus koos minuga sinna saarele VASTU minu tahtmist, ning tõmbas siis ise lesta! Niiet, tõesti, võta vaiksemalt,!!" lõpetas tüdruk mürgiselt. Kiirelt oma käe lahti rapsinud lisas ta juurde "JA EI OLE SELGE!" Sonea marssis minema. "Prefektid või veel!" lõpetas ta nii, et poiss pidi kuulma.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitimeEsm Jan 14, 2008 10:36 pm

Mark loobus edasistest seletustest ja lasi plikal ära minna. Seejärel ilmus poiss saarele, et jätkata seda, mille jaoks ta sinna läinud oli.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vaimudemaja juures. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vaimudemaja juures.   Vaimudemaja juures. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Vaimudemaja juures.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: