Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 MmmSedaTeabAinultDanMiks.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 5:14 pm

Daniel lükkas pahuralt ukse lahti,ning manas näole tavapärase külmuse.Kuigi sisemas toimus hoopis midagi muud.Pikemalt mõtlematta tellis ta omale suure viru,ning klaasi.Seda kiirelt jooma hakates suundus ta pimedasse nurka,ning lasi kapuutsi pealt langeda.Mõtles hetke,ning tellis kiirelt ka suitsud lauale.Võttis ühe pakist kuid ei süüdanud.Veeretas seda vaid käelt käele,ise pudelit tühjendades.Varsti oli pudelis vaid klaasitäis võibolla rohkemgi sees.Ja Danieli pea rahulikult kätel.Silmanurgast mõni pisar voolamas.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 5:47 pm

Peaaegu hetk hiljem sisenes kõrtsi Sonea. Tüdruk saatis pilguga Dannyt ning läks siis leti juurde. Korraks kahelnud, otsustas ta, et oleks mõttetu midagi osta. Tüdruk suundus prefektile järgi ning istus vaikides tema vastu. Sonea ei hakanud üritamagi küsida, kas koht on vaba, sest ta teadis, et sel juhul poleks tal lubatud istuda. Poisi käes suitsu ja pmst tühja pudelit nähes, kortsutas ta tõsiselt kulme "Mida sa enda arust teed ?" ütles ta ning lootis tõesti, et poiss minema ei ilmu. Ilma minuta enda tervist rikkuma?, ei lähe läbi... mõtles ta ning võttis poisi käest pudeli ära. Ta teadis, et see võib ta veidi vihale ajada aga igaljuhul ei kavatsenud ta lasta Dannyl end siin surmani täis juua.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 5:58 pm

Dan suunas pilgu enda ette istunud tüdrukule,ning muigas õrnalt.Võlus kiirelt uue pudeli kätte,ning toetas end seejärel vastu seina.Korkis pudeli lahti ja rüüpas sealt mõnusa suure suutäie.Neelas selle kiire näo krimpsatuse saatel alla,ning sõnas uut suitsu laualt võttes.''Minupärast istu,kui tahad.Mis ütleja mina oleksingi?Mark ehk jah,aga mina?!?''Sõnas ta kiirelt naerma puhkedes,ning uut lonksu võttes.''Õige tegu,et ma sind ei salli.Mida mul loota olekski?Igapäevast närvikõdi sinu ja Marki poolt?''Suitsu süüdates,lisas ta kiirelt veel lause lõpuks.''Ei aitäh.Niipalju mul veel eneseuhkust on.Ülejäänud kadus seda suudlust nähes.''Nooruk lõkerdas vaid naerda,kui tõmbas järgmise mahvi alla.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 6:04 pm

Sonea ohkas taas ning jõi pudeli lõpuni, mille ta poisilt ära oli võtnud. Ta isegi ei teadnud mis solk see on, aga igaljuhul see ei meeldinud talle. "Mis sul selle Markiga on ? Ega ma temast ei sõltu!, jumal küll, harju ära, mul on temast ÜKSKÕIK!" viimase sõna oli tüdruk peaaegu üle kõrtsi karjunud ning nüüd vaatas enamus inimesi nende poole. Sonea kutsus Accio loitsuga enda juurde veel mingi joogi ning võttis samuti pakist suitsu. Ta polnud seda küll kunagi proovinud aga hetkel oli tal liiga suur masendus, et proovimata jätta. Viimase lause peale Sonea lihtsalt pidi kulme kergitama. "Naguuu,.. see polnud mingi suudlus." ütles ta lõpuks, võttis poisi käest tsäksi ning süütas suitsu põlema.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 6:07 pm

Dan ei pannud tähelegi,kuidas Sonea karjus.Kuuldes vaid et see polnud mingi suudlus,libises tal järgnev lihtsalt suust.''Ja milline siis on?Minule tundus see vägagi suudluse moodi,kuigi ega ma jah ei tea mida te täpselt tegite.Ja ega ei huvitagi.''Seejärel tõmbas uue mahvi,ning jõii veelgi suurema sõõmu virut.Mispeale jäi vaid tüdrukut silmitsema.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 6:09 pm

Sonea vaatas peaaegu pahaselt poissi "No kurat võtaks, see ei olnud minu süü. Ükskõik mis sa arvad, aga mina teda igaljuhul ei suudelnud." Ta jõi veidi oma jooki ning ütles siis "Ja mille kuramuse pärast peaksid sina ennast selle niinimetatud suudluse pärast täis jooma ?" ja mina selle peale pahane olema ? lisas ta mõttes juurde kuigi teadis vägagi täpselt vastust.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 6:16 pm

Daniel keeras pilgu korraks konile,mis lendas aknasuunas,Kuid peatus aknapiidal.Baarmen kustutas selle,kuid ega Dan enam sellele tähelepanu ei põõranud.Sõnas vaid pilku Soneale viies.''Kust sa võtad et ma sellepärast joon?Nagu sa mulle midagi tähendaks?Ma mõtlen lihtsalt,et mida Rox tunda võib...''Peas end koheselt kiruma hakates,kuid ega tüdruk ei tohtinud teada saada,et Dan tema vastu midagi tunneb.See pidi jäämagi nii.''Ja ma poleks uskunud et sa oma sõprades 'niipalju' hoolid,ja neile 'haiget' ei tee.''Ta keeras,end seejärel otse pudeli suunas,ning rüüpas sealt uuesti.Olles otsustanud prefektist enam mitte välja teha.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 8:54 pm

Ah et Rox... mõtles tüdruk kibedalt. "No eks sa joo ennast siis tema pärast rahulikult täis, like I care..." ütles tüdruk masendunult ning marssis kõrtsist minema.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 8:57 pm

Dan kehitas vaid,õlgu ning lisas kui tüdruk minema läks.''Kui sa vaid teaks.''Olles veendunud et Sonea kõrvu see ei jõua.Süütas ta uue suitsu,ning rüüpas mõnusa klõmaka oma pudelist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





MmmSedaTeabAinultDanMiks. Empty
PostitaminePealkiri: Re: MmmSedaTeabAinultDanMiks.   MmmSedaTeabAinultDanMiks. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
MmmSedaTeabAinultDanMiks.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: