Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hommikul,

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 2:32 pm

"Jood, aga mitte kooma." lausus Sonea lihtsalt ning muigas isegi natuke. "Ma juba kamandan siin ühte aga ta käib mul silmnähtavalt üle jõu.." vastas tüdruk ning tema näol oli imekerge naeratus. Kangekaelne poisiklutt, ooojaa..
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 6:16 pm

Daniel muigas kergelt, ning ajas end püsti.''Kus see üks siis on?''Sõnas ta kiirelt, kui varukad üles kraapis, ning pilgu üle terve platsi viis.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 9:38 pm

Sonea vangutas vaid pead ning tõusis samuti püsti. "Väga raske küsimus jah" muigas ta ning naeratas kergelt. "Aga nüüd lähme.." lausus ta lõpuks ning võttis poisil uuesti käest kinni. "Kui sa kaineks magamist ei poolda, siis toimetame su lihtsalt minu poole." mainis ta ning hakkas vaikselt enda ja Roxi maja poole liikuma.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 10:21 pm

Poiss vangutas pead, ning tõmbas tüdruku endale lähemale, kui peatus.''Kui kusagile üldse, siis viid sa mu kooli.''Lausus ta kiirelt silmi pilgutades, ning end koolipoole keerates, kätega Sonea sõrmi otsides.Lõpuks need leidnud haaras ta tüdruku käest, ning muigas, kui seda kõigutades edasi sammuma hakkas.
Tagasi üles Go down
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 10:53 pm

Sonea muigas kergelt ning lausus siis "Olen ma sulle kunagi öelnud, kui kangekaelne sa oled ?" Tüdruk naeratas ning suundus siis koos Danieliga kooli poole. "Aga koolis võib mõni kurjem prefekt sind näha ja siiiis saame me mõlemad karistada." mainis ta lõpuks üsna lõbusalt ning vaatas kergitatud kulmudega nooruki poole.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitimePüh Juun 22, 2008 1:54 am

Poiss raputas kiirelt vaid pead, ning suunas enda silmad koolisuunas.''Mille eest me karistada saame?Mina saan, sest ma olen täiesti ebakaine kooli territooriumil, sina tulid mind vaid Isanda juurde viima.''Lausus ta kiirelt, ning noogutas kinnituseks.Daniel oli oma plaaniga hetkel ülimalt rahul, ning vastu vaidlemisega oleks ta seda täpselt teinud.''Aga sul on see võimalus nüüd seda öelda, mis sest, et ma sind ei kuula selhetkel.''Naeratas ta kiirelt, ning suunas enda silmad nende põimunud kätele.''Need meenutavad mulle midagi, aga ma ei mäleta mida.''Sõnas ta koheselt, ning asus kiirelt mõtlema.''Lollakas plaat.Sellel on mingi defekt ja nüüd ma ei mäletagi seda enam.''Sõnas ta omale, kui kergelt ohkas ja uue sõõmu pudelist lonksatas.Alkohol oli hakanud tegema juba tööd, mis oli tavaline vaid paadunud joodikule.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hommikul, - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hommikul,   Hommikul, - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hommikul,
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Hommikul,

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: