Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 ¤Samara Soul¤

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



¤Samara Soul¤ Empty
PostitaminePealkiri: ¤Samara Soul¤   ¤Samara Soul¤ Icon_minitimeEsm Mai 05, 2008 8:22 am

05. mai 2008

Nonii, ma võtsin ka nüüd vaevaks Päevikut täitma hakata. Põhjus on lihtsalt selles, et Mõttesõela mul ju pole ja kuskile tahaks enda mõtteid kirja panna. Sa ei arva eluilmas ära, kes siin on. Taaniel. Jah, Taaniel on siin. Seesama Taaniel, kes oli olnud ka Sigatüükas. Kellega me nö. kuldne paar olime. Pagan küll ! Ma tulin just siia, et unustada kõik ja nüüd on ta siin. Miks ? Oeh.. Kui ma siia tulin siis teadsin ma, mis ma tegema pean kuid nüüd on kõik jälle segi pekstud. Oleks olnud parem, kui me poleks iial teineteist näinud ning nüüd sain ma teada, et me käime samas majas ka veel ! Saatuse vingerpuss.. Aga nüüd ma hetkeks lähen sööma.
Nägemist.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



¤Samara Soul¤ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ¤Samara Soul¤   ¤Samara Soul¤ Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 11:39 am

19. mai 2008

Tere Päevik ! Mul on nüüd veidike aega siia taas midagi kirjutada. See on vist ainus koht, kus ma end tõsiselt välja elada saan. Siia kirjutades.. Mõttesõela mul ju pole ja tegelikult ei tea ma, kust seda saada ka. Mulle meeldib Mark. Tõsiselt meeldib aga tema seda ei tea. Keegi ei tea. Kuid ta on järjekordne Bismarc. Ma ei tea.. Inimesed on ju erinevad kuid siiski olen ma igaksjuhuks valvel ega looda liialt palju. Kõik saab peagi korda. Käin need kaks aastat siin, Deathanias, ära ja siis alustan oma elu. Elu siit kaugel. Uute mälestusteta ja kustutatud minevikuga. Mõtlesin, et paneks siia ka mõned pildid. Pildid endast ja mu emast, isast, vennast ning parimast sõbrast, kes jäi Sigatüükasse.

Mina:


¤Samara Soul¤ Amy_lee

Ema:

¤Samara Soul¤ Indian_woman

Isa:
¤Samara Soul¤ Johnny_depp_97

Vend:

¤Samara Soul¤ Matttt

Ning mu parim sõber Maximillian:

¤Samara Soul¤ Jussi1

Aga nüüd ma pean minema. Õhtusöök algab. Nägemist.
Tagasi üles Go down
 
¤Samara Soul¤
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Samara Soul
» † Samara Soul †

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: