Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Õhtupoolikul kõrtsis.

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeTeis Mai 06, 2008 8:02 am

Uks avanes ning sisse astus keegi tumedasse riietatud tütarlaps. Ta libistas jahed pilguga ringi ning kõndis seejärel leti juurde. "Tuliviski," sõnas nooruk ning võttis taskust mõned mündid. Kõrtsmik kergitas vaikselt kulme. "Kui vana sa oled ?" küsis ta. See teda küll ei huvitanud eriti. "Piisavalt vana, et sulle tappa anda, kui sa mulle Tuliviskit ei anna," sõnas Sam vaikselt. Mees noogutas kärmelt ning ulatas tüdrukule kuuma Tuliviski pudeli. Samara turtsatas kergelt ning suundus ühe laua juurde, mille ääres ta istet võttis. Vaadanud korra veel ringi, lükkas ta peast mantli kapuutsi, paljastades enda kahvatu näo. Seejärel avas ta pudeli ning rüüpas sealt paar teravat sõõmu.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeNelj Mai 08, 2008 9:53 pm

Mark, kes oli kõrvallauas istunud, tuli tüdruku juurde lauda. "Päris ülbe," sõnas ta kõrksalt nong vaatas, kuidas tüdruk tuliviskit rüüpab. Kelnerile käega märku andes, toodi temalegi üks pudel. Poiss poetas noorele teenindajale kuldmündi pihku ning vaatas Samarale vastust oodates otsa.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeReede Mai 09, 2008 8:26 am

Samara pööras enda pilgu Mark'ile ning vangutas vaikselt pead. "Ei," lausus tütarlaps naerma puhkedes. ta asetas pudeli huultele ning rüüpas sealt veidike jooki, mida ta polnud ammu joonud. Nina kributades lausus ta noormehele, kes tema kõrvallauas istus: "Võis tunduda küll veidike, kuid.. Jah, ma ei oskagi kosta midagi," lausus ta õlgu kehitades. Vaikselt pööras ta enda pilgu pudelile noormehe käes, kergitas kiirelt kulme ning vaatas nüüd kõrtsmiku poole, kes millegagi toimetas.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeLaup Mai 10, 2008 3:23 pm

"Me polegi varem pikemalt vestelnud," sõnas Mark, "Kust koolist sa üldse tulid siia?" küsis poiss ning jägis, kuidas baarmen mingit noort tüdrukut teenindas. Mark mõtles, et kas see on nende kooli õpilane või mitte, sest kui oleks olnud, siis oleks Mark pidanud tüdrukut noomima minema. Poiss siiski otsustas, et see pole nende kooli tüdruk. "Ja miks sa siia tulid?" küsis poiss veelgi ühe küsimuse oma vestluskaaslaselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 11, 2008 5:28 pm

Samara muigas vaikselt, asetades pudeli taas huultele. Rüübanud paar kibedat sõõmu, sulges neidis silmad, kui jook ta kurku kõrvetas. Peagi aga avas ta need taas ning vaatas prefektile otsa. "Sigatüükast," lausus neidis noormehe küsimuse peale. "Tulin, sest pidin," lausus Samara salapäraselt. Ta ei hakanud veel välja ütlema neid kohutavaid põhjuseid. Mark poleks ilmselt aru saanud, et tüdruk oli seda teinud, et mälestustest eemale saada ja küsimustele vastused leida.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 11, 2008 6:15 pm

"Sellest urkast?" küsis poiss imestuse ning põlgusega. Tüdruku tuleku põhjuse tagamid ei hakanud ta nii lakoonilise vastuse peale lähemalt uurima. "Mis majas sa seal olid?" küsis Mark Samaralt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 11, 2008 7:00 pm

Samara turtsatas kergelt, lõbus pilk silmis mänglemas. Lõpuks ta aga ohkas ning hakkas jutustama: "Ma olin Gryffindori majas. Algul prefekt ning lõpuks koolivanem. Olin suhteliselt eeskujulik õpilane, kuni kohtusin Taaniel de Bismarckiga. Ma armusin temasse koheselt. Jätsin oma poisi ning olin ainulgt koos Taanieliga. Uskusin, et tema oligi see Õige. Kuid ma eksisin. Ta muutus ning muutusin ka mina. Peagi ta lahkus Sigatüükast ja ma isegi ei tea kuhu. Läksin masendusse, hakkasin jooma ning ma olin kõike muud kui eeskujulik. Lõpuks lahkusin ma Sigatüükast. Kaugenesin sellest Dumbledore´i vanamehest ning nüüd olen ma siin, Deathanias." Tüdruk ohkas vaikselt ning pööras enda pilgu puidust lauamustrile, jäädes seda kergelt silmitsema.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 11, 2008 10:45 pm

"Gryffindorlane?" Marki silmad olid täis nii üllatust kui ka viha. "Kuidas sa siia üldse sisse said?" Poiss oli hämmingus. Gryffindorlane nende koolis. See oli vist ajaloos esmakordne juhtum.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeEsm Mai 12, 2008 7:53 am

Samara näole tekkis kiire naeratus. "Ma ütlesin, et ma muutusin," lausus tütarlaps vaikselt pudeli taas kätte võttes. Tüdruk aimas, mida Mark praegu mõelda võib. Äkki peab temagi tüdrukut Dumbledore´i spiooniks ? See oli aga vale. Ohanud vaikselt, pööras ta enda pilgu taas prefektile.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeEsm Mai 12, 2008 11:54 pm

"Ega ma seda muutust muudmoodi ei näe, kui ajaga," sõnas poiss, "Kuid ole kindel, silma hoian ma sul peal. Mis sest, et sa minu majast oled." Mark lootis, et tüdruk räägib tõtt ninf et ta ähvardused lähevad tühja. Poiss kummutas oma joogi põhjani ning jäi veidi mõttesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeTeis Mai 13, 2008 7:14 am

Samara muigas vaid vaikselt, oskamata midagi öelda. Tütarlaps polnud reetjatüüpi inimene ning ta ei uskunud, et ta Voldemorti reetma ka hakkaks. Vaikselt asetas ta pudeli taas huultele ning rüüpas paar sõõmu enda joogist. "Aga sina.. Kuidas sina Deathaniasse sattusid ? Koguaeg teadsid sa nooremast peast, et tuled just Deathaniasse ?" küsis Sam peale väikest mõttepausi noormehelt.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeTeis Mai 13, 2008 11:21 pm

"Jah. Seda teadsin juba noorena." Mark meenutas veidi oma lapsepõlve, "Ma ei ole just eriti eeskujulik lapski olnud, nii et see on täiesti õige koht, mu mustade kavatsuste jaoks." poiss keerutas mõtlikult pudelit laual. "Ja paljud mu sugulasedki on siin koolis käinud. Ja pealegi, mulle meeldib see koht. Kõigist teistest etem." Mark oli rahul oma kohaga selles koolis ning seda oli kõigile iga päev näha,
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeKolm Mai 14, 2008 8:14 am

Samara naeratas kergelt, pöörates enda kelmika pilgu lauale. "Kuid millega sa siis tegelema hakkad, kui Deathania lõpetad ?" küsis tütarlaps, vaadates taas kõrvallaua poole. Lõpuks ta aga ohkas ning tõusis püsti, istudes Marki laua taha. Ta naeratas vabandava pilguga ning libistas parema jala üle vasaku, ise taas pudelit käte vahel hoides. Aeg-ajalt rüüpas ta sellest ka sõõme ning üsna pea tundis ta, kuidas ta sõrmeotsad kergelt surisema hakkavad.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeKolm Mai 14, 2008 11:55 pm

"Seda ma ei teagi veel," sõnad poiss kergelt, "pole veel otsustanud. Võib-olla tuleksin siia õpetama." see ei olnud poisile küll eriti südamelähedane amet, kuid millegi etemaga ta hetkel välja ei tulnud. Mark jälgis tüdrukut, kui too laua taha istus ning poisi pilk vilksas tüdruku säärtele, kui too jalga üle teise tõstis. Mark märkas seda kiirelt ning suunas pilgu mujale. "Mida sa ise teha tahad?" küsis ta Samaralt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 8:03 am

Samara muigas vaikselt, vaadates hetke kõrtsis ringi. Ta polnud siin varem käinud ning ta ei teadnud, mida head leti juures veel pakutakse. Seapeaga olid need kõrtsid täiesti erinevad, kuid siiski oli neil midagi sarnast. Lõpuks aga silmitses neidis taas majakaaslast, ise pudelist vahepeal paar sõõmu rüübates. "Ma tahaks ravitsejaks hakata tegelikult. Või muusikuks. Pole veel otsustanudki täpselt," lausus Sam, naeratus endiselt näol püsimas.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 7:28 pm

"Ravitsejaks?" küsis Mark imestusega, "ja siis hakkad igasuguseid teisi Gryffindorlasi ravitsema jah?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 8:23 pm

Samara kortsutas noormehe märkuse peale kulmu. "Ei," sõna ta, kõrk toon taas hääles vastu kõlamas. "Lihtsalt mu vanaema oli omal ajal ravitseja ning tema kõrvalt sain ma kunagi ühtteist ka õpitud. Hakkas lihtsalt huvitama, kuid nagu ma ütlesin - midagi kindlalt pole ma otsustanud veel. Sinna on aega," lausus Samara malbe peanogutusega ning pööras pilgu letile.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 9:32 pm

Mark noogutas vastuseks ning vaikis, vaadates kõrtsiaknast välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 10:08 pm

Samara silmitses tähelepanelikult noormeest. "Aga millega sa vabal ajal tegeled ?" küsis ta muigega. Ta soovis prefektist natuke rohkem teada saada. Salakavalalt jäi ta Mark'i silmitsema.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeReede Mai 16, 2008 10:38 pm

"Vabal ajal," sõnas poiss mõtiskledes, "Siis meeldib mulle üksi olla, kassi või oma päkapikuga mängida, kitarri tinistada või lennata." poiss ohkas, kui ammu ta ei olnud kitarri kätte võtnud või oma päkapikku kiusanud. Ning kassigi nägi ta vaid õhtuti oma voodiserval istumas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeLaup Mai 17, 2008 9:41 am

Samara kergitas vaikselt kulme. Päkapikk, kordas ta endale mõtteis ning turtsatas lõpuks. "Asoo. Nii, et sa mängid kitarri ? Huvitav," lausus Samara kerge muigega. "Loodame, et saame kunagi koos ühe soolo mängitud, ms sa arvad ?" Ta vaatas salakavala pilguga noormehele otsa, kuid peagi silmitses ta taas lauda, ise sõrmega ümber pudelisuu ringe tõmmates.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 12:07 am

"no eks kunagi ikka," sõnas poiss tüdrukule. Ka Marki pilt kandus aknast välja ning ta ei osanud tüdrukuga endam ühtegi jututeemat üles võtta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 7:27 pm

Kuulnud, mida noormees kostab, muigas ta vaikselt. Silmitsenud veidike aknast välja paistvat tänavat, pööras ta pilgu taas prefektile. "Oled sa õnnelik ?" küsis tütarlaps lõpuks uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 11:44 pm

"Kaaruline küsimus," imestas mark selle üle, "ei teagi, kuidas seda nüüd mõtestada." Mark silmitses laudlina ning sõnas, "Väib ju öelda nii, sest käin siin koolis ja mul on sõbrad, kuid kes seda teab. Kodus on jällegi teisiti." poiss vajus sügavale mõtetesse.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 7:53 am

Samara muigas kergelt, kuid peagi oli ta nägu täis süngust, kui ta mõtlikult laual asetsevat soolatopsi silmitses. Miks oli juhtunud nii ? Miks oli Samara isa läinud nii endast välja, et tappis ema koos vennaga ning pärast ka end ? Küsimused tütarlapse peas ajasid selle kergelt ringi käima. Samara sulges hetke silmad, kuid avas need peagi, vaadates nüüd noormehele otsa, jäädes teda malbelt silmitsema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Õhtupoolikul kõrtsis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Õhtupoolikul kõrtsis.   Õhtupoolikul kõrtsis. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Õhtupoolikul kõrtsis.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: