Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Ringi kondamas

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Ringi kondamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ringi kondamas   Ringi kondamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:59 pm

Mark nautis tähelepanu, teades, et see on midagi, mida ta tõsiselt hästi oskab. Ta mängis loo lõpuni ning jäi siis mõne akordi peale tinistama, niisama taustaks. "Räägi, mida sa ise teed?" küsis poiss tüdrukult
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Ringi kondamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ringi kondamas   Ringi kondamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:10 am

Samara manas näole naeratuse, kui Mark lõpetanud oli. Lasknud kuuldavale võimsa vile, vaatas ta koheselt mõistmatu näoga noormehele otsa. "Mismõttes ?" küsis tütarlaps noormehelt. "Vabal ajal ?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Ringi kondamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ringi kondamas   Ringi kondamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 12:02 pm

"Jah ikka vabal ajal." täpsustas poiss oma mõtet
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Ringi kondamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ringi kondamas   Ringi kondamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 4:40 pm

Samara mõtles väheke ning lausus seejärel: "Ma tegelesin varem kunstiga. Nimelt maalimisega, kuid selleks pole mul enam aega jäänud. Ning.. Kitarr on ka mu suur kirg. Mul on mõned kaustikud, kuhu olen ma ise lugusid ka kirja pannud. Vahel tekivad sellised mõttes." Ta naeratas kergelt ning pööras nüüd enda pilgu aknale. Päike oli loojunud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ringi kondamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ringi kondamas   Ringi kondamas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ringi kondamas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Ringi jalutamas
» Tegevuseta ringi kolamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: