Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 ~Miseria Funeral~

Go down 
AutorTeade
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

~Miseria Funeral~ Empty
PostitaminePealkiri: ~Miseria Funeral~   ~Miseria Funeral~ Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 1:54 pm


Heia.

Alustasin päeviku pidamist sellega, et ma tulin siia uude kooli ... Ma isegi ei tea, kuidas Sigatüükas olla oleks, kuid mis vahet seal on. Tean seda , et Dumbledore on dire jaaniiedasi ...

___

Suht nõmedaks kisub see, et juba esimesel päeval läksin ma tülli Interficio prefektiga, Markiga...Ainult sellepärast,et käisin öisel jalutuskäigul. no tema küll seda keelata ei saa!

Nojahh, aga eks ma hakkan talle kõike tagasi tegema, mis tema mulle teeb ..

___

Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

~Miseria Funeral~ Empty
PostitaminePealkiri: Re: ~Miseria Funeral~   ~Miseria Funeral~ Icon_minitimePüh Juun 08, 2008 5:43 pm



Tutvusin mõni aeg tagasi ühe vampiiritariga .. Aleeraga. Tundub küll sõbralik janii .. Noo väga tore oli tutvust temaga teha, kuid siiski tema juures pean valvel olema, kuna nii otsekohe hammustada ka ei tahaks saada ...

Galeriis kohtusin ma Theodore Morticianiga, oma sugulasega keda ma pole päris pikka aega näinud. Rääkisin talle ka oma murest ja tänu sellele läksime me vist tülli. Ma ei tea , kas see on ikka mure , pigem suur saladus. Ma solvusin rohkem sellepärast, et ta soovitas mul seda mürki müüa vs 'palgamõrvariks' hakata. Ma lihtsalt nii ka ei suuda ju!
See ajas mu nii endast välja, et kui Theo lahkus galeriist, jooksin ma minema ja lihtsalt hakkasin nutma.See on nii jube !

Aga jahm .. ma ei saa ju midagi muud parata.. Kuidagimoodi tuli end välja elada ..

Olgu, eks ma praegu lähen siis .
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
 
~Miseria Funeral~
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miseria omalooming.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: