Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Omaette.

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Omaette. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omaette.   Omaette. - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 3:24 pm

Samara muigas vaikselt ning pööras pilgu tagasi noormehele. "Ma ei usu, et Deathanias on tähtis omada sõpru ning ma ei usu ka, et siin on selliseid inimesi, kellele usaldada kõige isiklikumaid saladusi. Musta Isanda õpilased siiski ju," seletas tütarlaps vaikselt ning ohkas. "Tegelikult ma tahaks juba suve. Ma küll ei tea, mida ma siis tegema hakkan, kuid ma ei taha Deathanias enam olla," ütles mustajuukseline tütarlaps lõpuks noormeest silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Robert Syn

Robert Syn


Male Postituste arv : 23
Registration date : 19/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Rob,Robby,Syn
Võlukepp: Roos,Veela juuksekarv, 14½tolli
Veri: Puhas

Omaette. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omaette.   Omaette. - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 3:30 pm

Robby lasi välja kerge ohke ja ütles:"Ega seltskond pole just kiita ,aga siin on väga hea õppida, siin õpib palju." Robby naeratas ja ütles siis:"Vähemalt mul on üks inimene kellega vabalt rääkida." Samara oli tõeliselt hea vestluskaaslane. Rob ei tahakski sealt keldrist enam eriti lahkuda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Omaette. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omaette.   Omaette. - Page 2 Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 3:32 pm

Samara muigas kergelt. "Seda küll. Pagan, umbes kolm aastat tagasi ma küll ei osanud end ette kujutada Deathanias, õppimas musta võlukunsti," lausus tütarlaps naerma puhkedes. Roberti teise lause peale tütarlaps lihtsalt noogutas kergelt. Ka Samara ise polnud veel leidnud Deathanias sellist inimest, keda vabalt usaldada saaks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Omaette. - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Omaette.   Omaette. - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Omaette.
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: