Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kohvikus

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:44 pm

Mort jalutas kohvikusse. Ta ei oodanud kedagi ega midagi. Ta sisenes ja istus ühte nurkmisesse lauda mitte midagi tellides.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:46 am

Samara sammus suhteliselt hea tujuga kohvikusse. Tellinud leti ääres endale tassi sidruniteed, maksis ta selle eest ära ning enda jooki segades suundus ta Theodore'i laua juurde. "Tere," lausus ta lõbusalt ning võttis laua ääres istet.

OT: Ise ütlesid, et me Rox'iga võime tulla c(:
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 3:28 pm

OT: võitegi Very Happy

"Omik." Theo naeratas äsja sisenenud Samarale ja vaatas siis enda ümber ringi, kuna ei osanud midagi ütelda.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:04 am

Tütarlaps muigas kergelt ning võttis mantli seljast, paljastades enda ekstreemselt gootiliku riietuse. "Kuidas siis läheb ?" küsis tütarlaps ning võttis teetassi kätte. Ta silmitses veidike uurivalt selle sisu ning asetas selle siis huultele.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 2:28 pm

"Huvitavalt... isegi." Mort kõndis leti juurde ja tellis endale ühe võiõlu ja suundus siis tagasi laua juurde, kus taas istet võttis.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 6:42 pm

Samara muigas kergelt. "Mida huvitavat siis juhtunud on ?" küsis tütarlaps märkamatult tooliga kiikuma hakates, ise vahepeal enda teest kuumi sõõme rüübates.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 11:32 pm

"Noo.. uued teadmised, kuidas piinata inimesi ja taolisi asju." Theo vaatas, kuidas Samara tema vastas tooliga kiikuma hakkas. Ta kergitas selle peale õrnalt kulmu.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:12 am

Samara turtsatas vaikselt. "Nii, et sind huvitab väga, kuidas teisi inimesi piinata ? Huvitav," lausus tütarlaps irvitades. Temale oli Theodore küll suht paipoisi mulje jätnud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 6:17 pm

OT: Samaa, D E A T H A N I A! siin peaks see kõiki huvitama Razz
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:06 pm

OT: My Name is Samara, not Samaa xD
Okei okei.. Aga sa ära sega end siia kui sa siia teemasse ei tule xD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:09 pm

OT: Ma segan, ja hea meelega Very Happy

Rox tuli üle väääga pika aja kohvikusse. Ta ei teadnud ise ka miks, aga ta otsis seltskonda. Ta kõndis ühtede juurde, keda ta kaugelt ära ei tundud ja ütles "Ee, tere, olen Ro.." kuid jättis lause pooleli nähes, kes tüdruk on. Ta vaatas toda paar sekundit suurte silmadega nijng siis liikus kaugemale, eraldi lauda ja istus sinna maha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:20 pm

Samara pööras enda pilgu uuele tulijale, kellest tundis ta ära Rox'i. "Vabanda mind hetkeks," lausus ta Theo'le ning suundus Roxanne juurde. "Ma usun, et me peame rääkima," lausus Samara. Ta ei kavatsenudki karjuma või sõimama hakata. Ei, ta pidi lihtsalt seletama mõnda asja, ta teadis, et ei tohi kiilu lüüa Rox'i ja Marki vahele nüüd, kui ta teadis, et Mark vaba pole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:22 pm

Rox ütles pealtnäha väga rahulikul toonil "No räägi.." ning vaatas tollele otse silmadesse. Ta oli suht kindel et too ei teadnud, et räägib vampiiriga.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:16 pm

Samara võttis istet ning vaatas tüdrukule otsa. "Ma ei hakka keerutama. Mark meeldib mulle. Isegi väga, kuid ma sain aru, et ta on sinuga. Seega ei hakka ma teie vahel midagi tegema. Ma hoian Markist eemale olgugi, et see on raske arvestades seda, et ta on mu majast ja prefekt ka veel," lausus tütarlaps, pilk tõsine.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:23 pm

Rox vaatas vihase pilguga, kuidas Samara rääkis. Kuid see kadus kohe kui too oli oma jutu lõpetanud. Mitte , et Rox enam vihane poles, lihtsalt rahulik "Arvata on, et end eemal hoiad," lausu ta ning irvas laialt ja kihvi paljastavalt "Dumbledore'i õpilane ikka valetama ei hakkaks, ega ju?" Ta klõbistas järjekordselt oma veriste küüntega vastu lauda ja lisas "Noh, vastasel juhul.. ei midagi. Ja nagu näib, tegelikult. Palun! Vabad käed, me pole enam koos.. vist" Rox ei uskund ise kaa, et sellest nii rahulikult räägib sest sisimas oleks ta tahtnud kohe sealsamas valjult nutma hakata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:28 pm

Samara vaatas irvitades tütarlapse kihvasid. "Paistab, et meil kõigil on omad saladused," lausus tütarlaps salapäraselt muiates, kui ta enda mürkroheliste silmadega tütarlaps silmitses. "Aga ei.. Ta on Bismarc. Järjekordne Bismarc ning.. Heh, mina talle ei meeldi," lausus tütarlaps ning pööras esimest korda enda pilgu tütarlapselt ära. Lõpuks ta aga silmitses teda taas. "Aga kui sa üritad mind ähavrdada sellega, et sa vampiir oled, siis.. Võta teatavaks, et ma ei karda sind," lausus tütarlaps absoluutselt rahuliku hääletooniga. Ta uskus, et konflikte on võimalik lahendada ka kaine peaga, mitte kohe küüntega teisele turja karata.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:32 pm

"Oojaa, kindlasti ei meeldi, preili Printsess.." lausu Rox sama rahulikult. "Väutss, julge oled," lisas ta, kuigi ta polnud midagi oma eelnevast tegevusest ähvardusena mõelnud. Ta lihtsalt oli selline.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:35 pm

Samara turtsatas kergelt. Ta sai Roxannest totaalselt hästi aru, sest talle meenus, kui oli temagi olnud kunagi armukade. "Noh, võta kuidas tahad. Ma ei hakka siin anuma ega paluma midagi. Aga noo.. Sa ütlesid, et te pole enam koos. Seega, miks ma peaks end tagasi hoidma ? Kui sa ise nii lahkelt lubad," lausus ta, suu kaardumas kangeks irveks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:52 pm

Ńüüd läks Rox närvi. Üritades end tagasi hoida rääkis ta järjest valjeneval "Einojahh, ega mina siin mingi lubaja pole, krt keppige üksteist läbi raisk, mind ei koti!" ning tundes, kuidas ta järjekordselt nutma hakkab kiirustas ta kohvikust välja.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:54 pm

Samara vaatas tütarlapsele järgi. "Kui sa Markist nii palju hooliksid, siis ei annaks sa nii lõdvalt vabu käsi," pomises tütarlaps. Loomulikult aga ei kiirustanud ta nüüd prefekti otsima. Selle asemel suundus ta hoopis tagasi Theodore'i laua juurde. "Okei, ma olen nüüd tagasi," lausus tütarlaps ning manas näole kiire naeratuse. Seejärel võttis ta sõõmu enda jahtunud teest.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:32 pm

Theo oli vaikselt vaadanud, mida Samara ajas. "Hea küll." Mordi hääl oli rahulik, kontrolliv, vaikne. Ta vaatas küsivalt tüdrukule otsa, kuid seejärel pööras kiiresti pea ära. "Ei midagi... pole minu asi..."
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:35 pm

Samara kergitas vaikselt kulmu. "Mida ?" küsis tütarlaps turtsatades. Tema hea tuju hakkas tasapisi tagasi tulema, sest naeratus levis peagi üle tütarlapse kaame näo. Silmi pilgutades vaatas ta noormehele otsa.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:59 pm

"Ei midagi." Theo hoidus teemast, kuna polnud tõesti tema asi. Samuti vältis Mort hetkel silmsidet, isegi aru saamata, miks.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 3:03 pm

Samara kergitas märkamatult kulmu, kuid noogutas seejärel vaikselt. "Olgu," lausus ta. Tekkis pikk ning ebameeldiv vaikusehetk, mida tütarlaps kuidagi lõhkuda ei osanud.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 6:37 pm

Mort vaatas oma käsi, näppis neid, kuni need täitsa punaseks muutusid ja ühest kohast lausa verd välja tulema hakkas. "Kes see oli?"küsis ta kiiresti enam suutmata vaikida ja end tagasi hoida.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Sponsored content





Kohvikus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kohvikus   Kohvikus Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kohvikus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kohvikus

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: