Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Öösel ringi kondamas.

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 1:47 pm

Oli taas üks selline öö, mil Samara Soul ei saanud üldse sõba silmale. Seega oligi ta uitanud mööda Deathaniat ringi ise imestades, et ta polnud veel vahele jäänud. Parema käega hoidis ta enda piha ümber kinni musta hommikumantlit, mis oli valgele öösärgile jalga tõmmatud. Vasakus käes hoidis neidis võlukeppi, millega ta endale teed valgustas. Pehmed valged sussid jalas ning pihani ulatuvad juuksed veidike sassism astus ta klassi. Vaadanud korraks ringi, ohkas ta vaikselt ning potsatas ust enda järel veidike irvakile jättes toolile istuma. Ümisedes vaatas ta klassis ringi.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 11:06 pm

Mark tuli just väljast, kui kuulis vaikset üminat ning ringi vaadates nägi ukse vahelt valgust paistmas. Poiss läks uudishimulikult sinna ning astus uksest sisse. "Mida sa nii hilja siis teed?" küsis poiss ülletunult, Samarat nähes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 7:50 am

Samara võpatas järsult nii, et oleks äärepealt maha kukkunud, kuna ta oli märkamatult tooliga kiikuma hakanud. Lauast kinni haarates vaatas ta Markile otsa. "Ee," lausus tütarlaps ning pööras pilgu laele. Ta ju teadis väga hästi, et ei tohiks öösiti kooli peal olla. "Ma ei saanud und," lausus tütarlaps lõpuks pilgu maha heites ning parema käega enda juukseid siludes.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:54 pm

"Olen kuulnud, et mugud loevad selleks puhuks lambaid" sõnas poiss pooleldi naljatades. "Kas sa ei proovinud seda?" Mark istus põrandale maha. "Olgu. Ma luban sul siin olla, kui sa mulle ühe asja lahti seletad." Poissi painas mõte, mis kanalisatsioonis juhtunud oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:51 am

Samara ohkas kergelt. "Ma tean mugudest üpris palju, kuid lammaste lugemine mind ei aita," sõnas tütarlaps ning vaatas klassiruumis kinni. Kuulnud, mida noormees viimaks ütleb, pööras tütarlaps enda pilgu temale, vaadates talle otsa, aimamata midagi. "Nimelt mida ?" küsis ta kõheldes.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 11:56 am

Mark vaatas Samarale otsa ning küsis: "Miks sa seal kanalisatsioonis nii tegid?" poiss tahtis tüdruku imelikule käitumisele selgitust
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 4:25 pm

Samara pööras pilgu maha ning ohkas. "Ma olin lihtsalt valesti aru saanud. Ma ei teadnud, et.." ta jäi vait. Neelatanud korra, jätkas ta taas: "Ma ei teadnud, et sul keegi on." Ta pööras enda rohelised silmad noormehe omadele. "Anna andeks," pomises ta nüüd sosinal ning vaatas taas maha, sulgedes vaikselt silmad.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öösel ringi kondamas. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel ringi kondamas.   Öösel ringi kondamas. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Öösel ringi kondamas.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ringi kondamas
» Ringi jalutamas
» Tegevuseta ringi kolamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: