Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Silenda visiit

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 2:58 pm

Sil tuli oma kohutavas surmasööjariietuses, mile ta juba puhkekas endale sobivaks teinud, vampiirile külla. Ta nägi välja suht jube. Ta koputas kaks korda uksele ja jäi ootama, ise naer tagasi hoides.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 3:01 pm

Roxanne tuli uksele. Ta avas selle ja ütles isikut nägemata "Tere," ning siis nähes seal ühte inimkogu keda ta alguses ära ei tundud ütles ta "Eem, kas saan kudagi abiks olla?" ning uuris toda pikalt. Veidi aja pärast, jubedas kogus ühte tuttavat tüdrukut ära tundes kiljus ta täiest kõrist "SILEDAAAAA!" ning naeratas laialt "Kudas sa siia tagasi said?!?"
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 3:03 pm

Sil heitis oma kapuutsi peast ja kallistas Roxi täiest jõust. "Sa võiksid veidi vaiksemaks võtta" sõnas ta, "Kõrvakiled lõhkevad. Aga tagasi sain ma minu salarelva abil... Kõik teavad,e tanimaage Azkabanis hoida ei saa. Samamoodi hunte" seejärel küsis ta. "Kuid mis sul siis uut. Kuidas Markiga läheb?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 6:45 pm

Rox ahmis õhku sisse kui Silenda teda kallistas. See tundus deathania inimese kohta kuidagi, südamlik. Ta pomises selle põgenemisjutu peale "Noh, ma võin khh nahkhiirena minema lennata sealt.." ning võttis Silenda käest kinni ning vedas tolle elutoa diivanile istuma. Ta vastas "Markiga.. maiteagi. Kõik käituvad viimasel ajal ei tea mis pärast väga imelikult.."
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:17 pm

Silenda vaatas Roxi kurvalt. See ei sobinud, siis kui temal lõpuks kõik korras on on Roxil midagi korrast ära. "Mismõttes imelikult?" Küsis ta uudishimust ja kaastundest
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:23 pm

"Ma ei tea ise kaa täpselt, jalutab toast minema kui ma sisse astun ilma isegi tere ütlemast, Daniel räägib midagi kahtlast tulemüüris, mingeid küsimusi nagu "Miks Mark must parrem on?" ja "kuidas on Mark minust parem?" ja muud sellist. Ja üleüldse, ma ei tea, mulle ei räägita midagi.. Mida , mulle tundub, et ma peaksin teadma," jutustas Rox ning kõndis külmkapi juurde. Tagasi tuli ta kahe kloonitud inimvere pakiga ning loopis ühe Silenda kätte "Tahad kah?" küsis ta "Ma ei tea kas libahundid, noh, verd niisama söövad.."
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:28 pm

Sil noogutas, kuid see muutus kiireks raputamiseks, kui talle verd pakuti. "Ei... Ma vihkan isegi seda, et ma seda libahundina vahel joon. Aga selle mitte-teadmisega on nii, et haara neist lihtaslt kinni ja ära lase enne ära, kui nad sulle seletuse andnud on." Seejärel küsis ta: "Ja kes need uued on?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:34 pm

"Mis uued?" küsis Rox hambaid paki ülemisse äärde lüües.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 9:07 pm

Silil käisid siiani judinad üle selja, kui ta nägi Roxanne´i niimodi verd joomas. Ausaltöeldes ei häirinud isegi see teda nii väga, kui ta kasutas elusolendeid söögiks. Siiski vastas ta. "Tead küll.. On mingid kaks tüdrukut ja üks poiss. 5. käivad. Ma kuulsin, et nad on Sigatüükast tulnud. See on küll rõve."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 9:11 pm

"Preili Soul, Preili Funeral ja see.. teine Bismarc.. Ma ei tea, pole neid näinud.. Jaaa!! SIGATÜÜKAST SIIA?? Ebaloogiline et Must Isand nad üldse sisse võttis.." lausu Rox ning imes edasi.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 9:16 pm

"Ei ole näinud ja nimesid tead peast" Sil irvitas. "Teine Bismarc???" jõudis talle siis kohale. "Lahe.. On Marki moodi ka we?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 3:31 pm

"Ma pole näind, teadete tahvlil oli uute nimed kirjas.. Ja sina? Kust sa teada said et siin uued on ja sigatüükast kui pole näind ega nimesid ei tea?" küsis Rox lohakusest verepakki maha pillates. Tollest voolas kõik põrandale ning Rox karjus "Rrraisk!! Teadsa kui hea see on.." kaaludes seda põrandalt üless korjamist ja ikkagi ära joomist.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 6:31 pm

"Jutud käivad" naeris Sil. Siis ta kiljatas järsku, kui väärtuslik veri maha kukkus. Seejärel ta muigas. "Seal Azkaban võib olla täis küll suuremjaolt väärakaid joodikuid, kuid nad õpetavad väärtuslikke asju. Näites, kuidas enda järelt vereplekke koristada." ta suunas oma võlukepi verele, mis maas oli. "Retro Cruor!" Veri esaldus muust massist ja tõusis aeglaselt Silenda võlukepi järel ta suunas selle laua peal olevasse klaasi. "Tadaa!" Sõnas ta siis uhkelt
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 7:57 pm

"Eriti proff oled.." ütles Rox ning võttis klaasi kätte "Noh, tänks," lisas ta igaksjuhuks viisakusest mning jõi edasi.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:02 pm

Sil kummardas sügavat ja teatraalselt ning sõnas: "Ma tänan, ma tänan. Kedagi pole minust profimat!" Ja siis ta koperdas oma mantli alumise osa siisse ja kukkus valju matsuga põrandale. "Ai! Fakk!"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:06 pm

"Näädsiis, ma pole ainus kohmakas! Teehee!" irvas Roxanne sõbralikult. Ta küsis peale umbes pooleminutilist pausi "Kuule, kas sa saaks.. mulle azkabani kirjeldada? Sellesmõttes et, nujhh, mul on vaja.. on lihtsalt"
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:08 pm

Sil oli juba püsti ja mõtles siis veidi Roxi küsimuse peale. "Azkaban... Külm, kõle, enesetapumõtted, võimetus, hais, hirm." Ta oli näost valge ja ei suutnud öelda midagi peale paari nimisõna. Siis ta neelatas veidi ja naeratas jälle. "Aga ma olen sealt välja.. Miks sul siis vaja läks?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:13 pm

"Noh, lihtsalt on.." ütles Rox sellise häälega, et ta Sil aru sai et ta ei hakka midagi täpsustama. Siis see ei pruugigi elust väljaspool vanglat eriti hullem olla.. mõtles ta ning haigutas (vampiirihaigutus, jee) laialt. "No, mingeid.. plaane või midagi kaa on, mida nüüd tagasi tulles ära teha? Muide, elu siinkandis on kuidagi, igavaks jäänd.."
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:22 pm

"Igavaks..." Sil naeratas jälle laialt. "Ega mian siin midagi põnevaks ega si suuda.. Ära teha tahaks ajalehe... huviav, mis sellest saanud on. JA samutis, mis on saand mu preffustaatusest?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:27 pm

"Ee, see loovutati.. Soneale, kusjuures ta elab nüüd siin samas koos minuga," vastas Rox, "ära mingit lesbisuhet kohe paku, okei?" ning tõusis püsti "Teeks midagi.. huvitavat"
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:45 pm

"Lesbisuhet???" Sil tõstis kulme. "Nii hästi sa must siis arvadki jah." ta naeris. "Paku välja, ma teen!"


Viimati muutis seda Silenda Dream (Kolm Mai 21, 2008 8:53 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:47 pm

"Mu vampiiriaju otsast otsani tühi selle koha pealt, ma ju igav inimene. Paku ise midagi," ütles Rox

OT: Maiteamaoskansiinainulträäkidasinuga.. "Rääkimine"ütlesRox.. kui typical
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 7:20 pm

OT:ma loodan et ma ei sega Very Happy

Jeanelle sammus Rox'i maja poole."Pole ammu käinud..."mõtles ta.Ta koputas kergelt uksele.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 10:25 pm

"Külalised!" ütles Rox Silendale ning hüppas ukse juurde. Ust avades ja Jeanelle'i nähes lausus ta "Näedsa, täpselt sina veel siit seltskonnast puudusidki!" ning lükkas ukse lahti "Teie järel," lausus ta ülepingutavalt viisakalt ning näitas käega selle kohani, kus Silenda istus.
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 11:30 pm

Jeanelle kergitas kulmu."Täpselt mina puudusingi seltskonnast?"ei saanud ta aru.Ta sisenes turtsatades selle ülepingutatud viisakuse peale ning siis vaatas kohta,kus Silenda istus.Ta jäi jahmunult seisma."Sina siin...Aga mida?"poises pooleldi kokutas Jeanelle,kuid siis läks Silendat kallistama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Silenda visiit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Silenda visiit   Silenda visiit Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Silenda visiit
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Silenda!!!
» Silenda

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: