Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Musta Isandaga rääkima tulles

Go down 
3 posters
AutorTeade
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 6:51 pm

Jeanelle sammus Musta Isanda kabineti juurde.Ta koputas kergelt Musta Isanda toa uksele.
Tagasi üles Go down
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 6:59 pm

Uks vajus lahti ja isand istus toolil. "Istu!" kamandas ta. "Mis sa siis siit tahad?"
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:04 pm

Jeanelle kuulas käsku."Ma tahtsin teilt üht asja küsida,Isand."ütles ta kiiresti.

OT:äää...nüüd niikui nii tuleb must isand mulle kallale!
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:43 pm

Dan sammus edasi-tagasi kuni jõudis lõpuks kõheldes Isanda ukseni.Kergitas kulme, kui kuulis seest hääli, ning taganes, ta teadis, et Lord on alati krui, kuid lootis et seekord pääseb ta vaid mõnekordse nähvamisega, kuna Dan mingi eriline tallalakkuja ei kavatsenud olla.

OT:Ainuke koht, kus isand vastu võtab õpilasi? xd
Ma ronisin ka siia, iuna teises teemas pole te jõudnud vastata... Razz
Tagasi üles Go down
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 8:13 pm

OT: ja kas sa endast rohkem ka märku annad?

Isand keritas kulme. "Mis sorti küsimusi? Ah-jaa! Sa oled sealt ajakirjast. Tee siis kähku ära."
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 10:54 am

OT:Siis kui selle teise tüübiga asi korras on Wink
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 1:46 pm

OT:mina nüüd tüüp jh...


"Kuidas te saite Samara Souli sisse lasta?Ma olen kindel, et te olete teadlik sellest, et ta on sellest koolist."ütles Jeanelle ettevaatlikult.Ta ei tahtnud Musta Isandat vihastada.
Tagasi üles Go down
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 5:49 pm

Isand sõnas järsult. "Ma teen oma otsused kaalukalt. Ma usaldan teda ning mul on omad turvameetmed. Kuid SEE kool, nagu sa ütled, on meie vaenlane. Ise tead, kuidas temaga suhtuda. Minu meelest oli ta verereetur seal koolis käies, aga ta parandab seda hetkel."
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 7:25 pm

"Kuidas soovite...Nägemist,Isand,"ütles Jeanelle ja lahkus.Kaasprefekti ta ei märganudki ja jätkas oma teed.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 9:59 pm

Dan kergitas kiirelt kulme, kui nägi mööda tuhisevat prefekti.Kergitas vaid kulme, ning haaras rinnalt oma märgi.''Isand, kas ma tohiks?''Küsis ta ettevaatlikult pead uksest sisse pistes, ning pilku isandale viies.''Ma tahan teile vaid oma märgi tagastada, ei midagi rohkemat.''Sõnasta kiirelt ust rohkem lahti lükates, ning prefektimärki käega veel hõõrudes.
Tagasi üles Go down
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeLaup Mai 24, 2008 9:35 am

Isand kergitas kulme, kui Daniel oma prefektimärgile viitas. "Loomulikult tohid, kuid ma ei mõista miks. Sa loobud siis ju ka prefektistaatusest."
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeLaup Mai 24, 2008 10:42 am

Noormees noogutas kiirelt, ning viis enda pilgu Isandale.''Ma ei taha enam lisakohustusi.Mul on endalgi liiga palju sahkerdamisi, nende sigatüüka omadega.Mittekeegi ei salli neid, kuid kuna te olete nad siia vastu võtnud, siis ma pean neid teistega harjutama.Kuigi see tüdruk Soul kõib ka minule närvidele.''Sisenes veel sammukese, ning asetas heledase märgi lauale.Taganes seejärel tagasi ukseni, ning sõnas enda pilku taaskord tõstes.''Andke see kellegile kes on seda väärt.''Suunas ta küsiva pilgu Lordile oodates justkui luba, et lahkuda.
Tagasi üles Go down
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitimeLaup Mai 31, 2008 4:37 pm

Isand noogutas. "Selge." vastas ta lakooniliselt. "Ega ma lootnudki, et Sigatüüka omad häästi vastu võetakse. Ma isegi praegu hoian neil silma peal. Võid minna" sõnas ta. Kui poiss läinud oli, võttis ta selle märgi enda kätte. "Mina ei oleks seda iial ära andnud, aga jah. Ise teab."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Musta Isandaga rääkima tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Musta Isandaga rääkima tulles   Musta Isandaga rääkima tulles Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Musta Isandaga rääkima tulles
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Puhkama tulles.
» Edelatornist tulles

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: