Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Cinderella Blaise

Go down 
2 posters
AutorTeade
Cinderella Blaise

Cinderella Blaise


Female Postituste arv : 40
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 13/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Cindy
Võlukepp: Leeder, fööniksi sabasulg, 14,8 tolli, käepidemel on initsiaalid C.B.
Veri: Sega

Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeReede Mai 30, 2008 10:59 pm

30. mai

Hei, päevik!

See Deathania on lahe koht. Sattusin Ductumisse. Ei oska mõeldagi, mis juhtunuks, kui oleksin Sigatüükasse läinud. Deathania on ikka parem. Aga halbu asju siingi, nimelt sattusin tülisse Ductumi prefektiga, kes on pealekauba vampiir!!! Igavene hakkas norima, kui ma väitsin, et mulle kingiti kodus Piksenool. Aga kingiti ju!!!
Schaisse igavene selline! Et minule ei tohita järelikult kodus midagi kinkida. Pshhhh...

***

Toredad asjad on paremad. Ma sain endale igavesti kiisu! Ta on nii armas... Panin talle nimeks Celyn. Ahajaa, mu võlukepp. Mul tuli tükk aega särtsu saada, viimane oli õige, leeder. Sisse sai fööniksi sabasulg. See võlukepp tuli nii kena... Aga Kirsimarja probled pole ikka veel läbi. Nüüd ei lase ta mul luua sisse nime ka graveerida. Ta on ikka päris ****** ****** ****** *****!!! Ma parem ei tõlgi...
Tagasi üles Go down
https://deathania.forum.co.ee
Külaline
Külaline
Anonymous



Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeReede Mai 30, 2008 11:02 pm

MIDA PEKKIII!!!?!?!?!?!?!?!??????? Ma pole su tegelasega mitte üheski rollimängu teemas vailenud, aint tsäti taolistes asjades !!! Roxanne isegi ei tea sind!
Tagasi üles Go down
Cinderella Blaise

Cinderella Blaise


Female Postituste arv : 40
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 13/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Cindy
Võlukepp: Leeder, fööniksi sabasulg, 14,8 tolli, käepidemel on initsiaalid C.B.
Veri: Sega

Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeReede Mai 30, 2008 11:31 pm

Pshhhh...-. On, siis on, ega ma muutma ei hakka!
Tagasi üles Go down
https://deathania.forum.co.ee
Külaline
Külaline
Anonymous



Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeReede Mai 30, 2008 11:32 pm

voldu muudab Very Happy
Tagasi üles Go down
Cinderella Blaise

Cinderella Blaise


Female Postituste arv : 40
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 13/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Cindy
Võlukepp: Leeder, fööniksi sabasulg, 14,8 tolli, käepidemel on initsiaalid C.B.
Veri: Sega

Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeReede Mai 30, 2008 11:33 pm

suva mul
Tagasi üles Go down
https://deathania.forum.co.ee
Külaline
Külaline
Anonymous



Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeLaup Mai 31, 2008 12:12 am

ei tohiks olla
Tagasi üles Go down
Lord Voldemort
Must Isand
Lord Voldemort


Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitimeLaup Mai 31, 2008 8:55 am

Lukku. Roxil on absoluudselt õigus. Loe läbi kooli käsiraamat, küsimused ja ettepanekud. õpi need pähe. Hoia eraldi enda ja oma tegelase vaidlused. Need on täiesti erinevad isikud. Roxanne pole sulle Si*tagi öelnud. (ma ropendan juba....) Ta ei saakski öelda, sest päriselus on selline kink võimalik, aga SIIN MITTE!!! SA PEAD SELLE OSTMA! siin pole need gallyd mõttetult. (ja kui sa tähele paned.. lähed sa Moseni ja Turva-poliga samasse patta juba.. Ning nemad ma deliitisin.. paluin võta end kokku)
Sa võid oma päeviku uuesti teha, kuid palun valedeta

Ma kasutan pärisnimesid, et sa aru saaks.
Helenal on õigus
Sul pole luuda
Roxanne pole sinuga iial rääkinudki. Isik, kes teda mängib on rääkinud päris-sinuga tsätis. Roxanne pole Cindyga sõnagi vahetanud.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Cinderella Blaise Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cinderella Blaise   Cinderella Blaise Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Cinderella Blaise
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: