Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 ESIMENE TUND

Go down 
+2
Aleera Dragulia
Lord Voldemort
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

ESIMENE TUND - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESIMENE TUND   ESIMENE TUND - Page 3 Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 5:53 pm

Jeanelle noogutas.Ta võttis parruki ja kooris selle megakorralikult ära. Siis võttis ta rööviku ja hakkas seda viilutama.Kui ta oli lõpetanud,pani ta mõlemad ühte kaussi ja hakkas tampima.Kui ta oli lõpetanud ,vaatas ta küsivalt Sil'i poole.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

ESIMENE TUND - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESIMENE TUND   ESIMENE TUND - Page 3 Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 7:26 pm

Sil vaatas koguseid ja muigas: "Neid sai kuidagi liiga palju..." Seejärel sõnas ta mõtikult: "Nagunii keegi hilineb.. jätame hiljemaks?"
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

ESIMENE TUND - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESIMENE TUND   ESIMENE TUND - Page 3 Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 10:39 pm

"Ma ei tea..."ütles Jeanelle kahtlevalt."teeks ikka lõpuni...mis siis et keegi hilineb."
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

ESIMENE TUND - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESIMENE TUND   ESIMENE TUND - Page 3 Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 12:34 pm

Sil raputas pead. "Ei ma mõtlesin, et koostisosadega on ok, aga neid liiga palju, et paneks pool nagu. Järsku võtab aega maha." Oma sõnade tõestuseks kallas ta pool limast katlasse. Ja katel saigi täis nii, et rohkem ei mahukski. Õrnalt lennutas ta põrna sinna sisse ning vaatas uuesti valmistamist. "Ma jätaks järgmise osa sulle," sõnas ta. "Ma ei oska ettevaatlikult laotada." Seejärel ütles ta hääletult: "Im an agnel."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





ESIMENE TUND - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ESIMENE TUND   ESIMENE TUND - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
ESIMENE TUND
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» 1. Lendamise tund

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: