Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Aleera Dragulia's secret diary.

Go down 
AutorTeade
Aleera Dragulia

Aleera Dragulia


Female Postituste arv : 160
Age : 31
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

Aleera Dragulia's secret diary. Empty
PostitaminePealkiri: Aleera Dragulia's secret diary.   Aleera Dragulia's secret diary. Icon_minitimePüh Juun 08, 2008 3:49 pm

Tere!!
Gaash...Palju on rääkida.Okei kolisime issiga Transilvaaniast ära Sad Crying or Very sad .Nii väga tahaks tagasi.Lubasin Marishkle ja Veroonale, et vaheajal lähen külla.Kolisime nüüd Inglismaale ja käin nüüd mingis Deathania koolis.Papsu oleks mind ääre pealt pannud Sigatüükasse.Räägitakse, et seal õpetatakse ainult head võlukunsti..Creepy!Ma sain teada, et mul on poolõde.Mingine Roranne Cherry oli.Jummala nõme vampiir.Tema issi annab lendamis tunde.Tänud!!Üldiselt tean ma Deathaniast ainult kahte õpilast ja nendeks on Roxanne ja üks häästi tore inimene Miseria Funeral.Arvan, et siin koolis ma endale rohkem sõpru ei saagi.Ma nii igatsen Marishkat, Veroonat, Bradley't ja teisi oma sõpru.Jahh ja eriti oma musit Bradley't.Me läksime küll lahku, kuna me mõlemad arvasime, et oleks parem kui läheme lahku.Praegu ma istun mingi puu otsas ja mõtlen.Ma väga loodan, et mul hakkab siin paremini minema.Ma väga loodan...Pean minema õhtusöök hakkab kohe varsti.
Tagasi üles Go down
http://magic.darkbb.com/index.htm
Aleera Dragulia

Aleera Dragulia


Female Postituste arv : 160
Age : 31
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

Aleera Dragulia's secret diary. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aleera Dragulia's secret diary.   Aleera Dragulia's secret diary. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 12:58 pm

Meil oli täna esimene nõiajookide tund.Lord Voldemort andis seda tundi.Me pidime paaristööna tegema kahandamisjooki ja mind pandi kokku Roxannega affraid .Rox kooris ainult mingi parruki ära ja sedagi väga halvasti.Mina sain igaljuhul O ja Roxanne Ü.Minu arust avaldasin ma Isandale isegi muljet, aga ma ei hakka eriti mingi pingutama, et ta best õpilane olla.Ma lihtsalt teen oma üleseandeid nii nagu alati.Hiljutiselt pole eriti midagi juhtunud.Ma lhtsalt pidin sellest nõiajookide tunnist rääkima.
Tagasi üles Go down
http://magic.darkbb.com/index.htm
Aleera Dragulia

Aleera Dragulia


Female Postituste arv : 160
Age : 31
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

Aleera Dragulia's secret diary. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aleera Dragulia's secret diary.   Aleera Dragulia's secret diary. Icon_minitimeNelj Aug 14, 2008 3:48 pm

Jõu!
Niipalju aega on möödas kui viimati kirjutasin.Ma käisin vahepeal Transilvaanias lossis magamas, aga enne seda käisin Roxil külas.Roxanne ei lasknud mind küll sisse, aga ma ise läksin sisse.Meil siis toimus väike käts.Tema hammustas minu kätt ja mina surusin küüned poolenisti tema käsivarde ja keegi Sonea virutas mulle kõhtu ja lõpuks üsis Rox mu juuksed ära.Peale seda lendasin ma üksinda Transilvaaniasse ja seal kodus ma siis magasin pikemat aega.Nüüd on mu juuksed jälle pikad ja ma värvisin need mustaks.Ma kannan ka kollaseid läätsi.Panen lõppu pildi ka.Võibolla lasen varsti teha ka kulmuneedi.Muidu sa oleks pidanud nägema mis näoga mu isa oli kui teatasin, et lähen tagasi Transilvaaniasse.Oota, kas ma seda polegi sulle kirjutanud, et Marishka ja Verona elavad oma vanematega meie lossis??Igatahes elavad ja ma olin nii häpi neid nähes.Verona oli Durmstrangi väga hästi lõpetanud.Nad lubasid M,arishkaga millalgi Inglismaale tulla.Isa kavatseb lähiajal meie praeguse mõisa maha müüa ja kolida minuga kuskile Londoni lähedale Carfax'i.Lõpetan nüüd.Varsti lähen mugusid jahtima, kuna nüüd on juba piisavalt hämar.Kleebin veel pildid ja siis Adios!
Minu niu luuk siis:
Aleera Dragulia's secret diary. Vampire_girl_sm
Aleera Dragulia's secret diary. Vampire_Remake
Marishka ja Veronaga(I allready miss u):
Aleera Dragulia's secret diary. A3816e0f
Aleera Dragulia's secret diary. 51631.1
Aleera Dragulia's secret diary. O98312-80081
Aleera Dragulia's secret diary. 10112282-10768624
Aleera Dragulia's secret diary. O98317-d0081

Nii, nüüd ma tõesti lähe.Vahetan veel riided ja siis lendu minnes mugujahile.Adios!
Tagasi üles Go down
http://magic.darkbb.com/index.htm
Sponsored content





Aleera Dragulia's secret diary. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Aleera Dragulia's secret diary.   Aleera Dragulia's secret diary. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Aleera Dragulia's secret diary.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Aleera Dragulia

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: