Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 alles saabudes: esimest korda siis.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:19 pm

Cedrik oli just jõudnud Deathania'sse. Esmalt ta läks järve äärde. õues oli siiski suht jahe ja tuul puhus tugevalt. noormeest see ei häirinud kuna talle meeldis tuul ja jahedad ilmad. sammus siis järve poole. lõpuks kui seal oli siis lükkas käega üle enda süsimustade juuste ja jättis kohvri eemale. ise sammus aga liivale ja istus sinna. vesi lainetas tulletõttu. pilved liikusid kiirelt taevas.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:25 pm

Koolist väljus Samara, süngelt pilk maha suunatud. Ta ohkas vaikselt kui tõstis enda pilgu noormehele, kes eemal oli. "Cedrik ?!" küsis tütarlaps ettevaatlikult, kui ta noormehe juurde jõudnud oli. Hämmeldunult vaatas ta poisile otsa.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:27 pm

poiss keeras ümber kui kuulis kedagi tema nime ütlemas. Vastas siis tüdrukule " Jah. mis on. Olen küll Cedrik. kas me oleme kohtunud ? " ja vaatas tüdrukule otsa kes tundus kuidagi tuttav kuid tal ei tulnud meelde kes see oli.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:30 pm

Tütarlaps puhkes laginal naerma ning lükkas peats kapuutsi, paljastades enda kahvatu näo, ronkmustad juuksed ning mürgised silmad. "Oma endist naabrit ei tunne ära ?" küsis tütarlaps ning jäi, käed taskus, noormehele otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:38 pm

poiss vaatas korra tüdrukut. " Samara? " küsis ta ja siis naeris. " Aiii see väike plikatirts on ikka suureks kasvanud. " ütles ta naerdes ja sõbralikult norides. " Ma alles just saabusin. aga ma ei tea kui kauaks ma jään. sest mul vanemad nüüd ostsid floridasse suure villa koos viinamarja istandusega ja nad tahavad mind saata ühte teisse maagia õppe kooli. aga kuidas läheb ka ? " küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:41 pm

Samara turtsatas lõbusalt, kui noormees oli ta lõpuks ära tundnud ning võttis ta kõrval istet. "Mis plikatirts ? Ise oled.. Mitte plikatirts aga.. ma ei teagi kes," lausus tütarlaps naeratades. Natuke imelik oli siin istuda koos noormehega, kellega nad olid kunagi täiega hästi läbi saanud. Selle ajani, kuni nende teed lahku läksid. Poiss ja tüdruk olid võõrastunud. "Näh.. Hea, et sa siin oled. Sest.. Ma ei tea.. See erineb paljustki Sigatüükast. Seal võisin ma küll kõigiga läbi saada, aga siin peaaegu mitte kellegagi," lausus tütarlaps lõpuks. Tal oli tegelikult suhteliselt ükskõik.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:45 pm

"ahah. Ma olin ka just sigatüükast tulnud. lame õppetöö oli. " ning siis naeratas. " hea kui keegi siiski mind rõõmsalt vastu võtab " ning naeratas veel. " ehk näitad pärast ka kooli ümbruist jne?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:47 pm

Samara noogutas vaikselt. "Ikka," sõnas tütarlaps, hakates märkamatult muru kitkuma. Ta pööras enda pilgu vaikselt maha ning ohkas vaikselt, veidike nukralt. Peagi aga pööras ta taas enda pilgu noormehele. "Mis majas sa oled siis ? Või ei tea veel enda maja ?" päris neidis noormehe tugevaid näojooni silmitsedes.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:49 pm

" jeah. " lausus ta ja vaatas siis lainetavat vett. " ei ma ei tea mis majas ma olen. Tegelt see ei huvitagi mind " lausus ta vastuseks tüdrukule. Poiss vaatas siis ka vahepeal taevas pilvi mis liikusid kiirelt
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:52 pm

Tüdruk muigas vaevumärgatavalt. "Võiksid minuga samasse majja saada," lausus tütarlaps ning viskas end niiskele murule pikali. Ta vaatas pingsalt ning vaikides liikuvaid vatjaid pilvi ning pööras enda pilgu seejärel noormehele. "Millega sa siis kõik need aastad tegelenud oled ?" küsis ta end taas istukile ajades.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:55 pm

" No lahe oleks " lausus noormees. ja vaatas siis jälle lainetavat vett. Kui tüdruk oli temalt küsinud küsimuse vastas ta " Mmm. vahepeal töötasin muusika kallal. siis olin mingi nõme meesmodell. suhteliselt vaba aega polnud " ja lausus veel " aga olen isegi õnnelik ,et nüüd aega on. ja muigas
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:57 pm

Tüdruk turtsatas. "Täitsa lõpp. Sa ära siin parem kuuluta oma modelli värgist. See suht mugude värk ja noo.. Ütleme nii, et Deathanias selliseid asju ei sallita," hoiatas tütarlaps noormeest, nägu endiselt naerul. Ta silmitses hetkeks noormehe musti juukseid, ise endiselt muru kitkudes. Lõpuks pööras ta aga enda pilgu sillerdavale järvele ning ohkas raskelt.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 3:59 pm

" MA POLE MUGU " lausus noormees natuke pahaselt. " ja pealegi ma ei kuulutanud seda. sa ise küsisid pealegi .et millega ma tegelenud olen " ning vaatas siis kooli poole mis ta selja tagant paistis.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:06 pm

Samara noogutas. "Ma tean, et sa mugu pole aga äkki mõni keegi teine arvab, et sa oled, kui sa iin räägid, et sa tegelesid modellindusega. Ja mis siis, et siin lähedal ei tundu kedagi olevat. Siin on kõigil silmad," lausus tütarlaps noormehe reaktsiooni peale veidike haavunud olles.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:13 pm

" Lasolla mul kama. kui keegi peaks kallale kippuma siis saab ka. kui sa räägid siinsetest nii siis tundub ,et siin on ikkagi teistsugused. aga jah " ning siis vaatas maha
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:14 pm

Samara kortsutas vaikselt kulmu ise mõeldes, et ta ei ütle enam mitte midagi, sest ei tahtnud noormehega riidu minna. Ta silmitses kõigest mõtlikult järve.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:28 pm

" Millega ise siiis tegelenud oled " küsis noormees vastu ja naeratas talle. Istus siis rätsep-istesse ja katkus ka muru mis oli tumeroheline ja lõhnas värskelt. Kuna pilved olid eest ära läinud paistis selge sinine taevas
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:31 pm

Samara kehitas vaikselt õlgu. Ta ei hakanud noormehele üksikasju jutustama hakata. See oleks tulnud liialt pikk ja seebikas. "Õppinud," lausus tütarlaps lühidalt ning pööras pilgu noormehele.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:43 pm

" ahah" lausus noormees ja vaatas tüdrukule otsa. Järsku kippus ta nägu naerule. " Imelik mõelda ,et ikka nii palju aega on möödas " jja naeris siis veel
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:48 pm

Samara noogutas vaikselt. "Jah, liigagi palju. Vahepeal on nii palju muutunud. Ka mina," lausus tütarlaps. Viimase aasta jooksul oligi tütarlaps olnud väga tõsine. Ta oli naeratanud nii vähe, kuid ta teadis sügaval sisimas, et on olemas miski või keegi, kes ta endiseks muudab.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 4:55 pm

" Jah. " lausus noormees. " Kuule ma hakkan siis minema. mul vaja asjad pakkida janii"lausus ta ja tõusis püsti " Eks mõni korda näeb siis. eks " ning kõndis kohvri juurde.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 5:01 pm

Samara noogutas vaikselt. "Olgu. Näeme," lausus tütarlaps vaikselt Ta asetas enda pea vastu puu krobelist tüve ning sulges silmad.
Tagasi üles Go down
Cedrik Mclain

Cedrik Mclain


Male Postituste arv : 12
Age : 31
Registration date : 09/06/2008

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 5:04 pm

Poiss sättis enda jaki kraed ja suundus kohvrit vedades lossi poole. vaatas siis veel korra tagasi ja kõndis edasi.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/uses/ruuliratekonto
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitimeEsm Juun 09, 2008 9:45 pm

Samara ohkas taaskord kuuldamatult ning sulges enda silmad, käed sülle asetatud. Vaikselt hakkas ta mingit lugu ümisema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





alles saabudes: esimest korda siis. Empty
PostitaminePealkiri: Re: alles saabudes: esimest korda siis.   alles saabudes: esimest korda siis. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
alles saabudes: esimest korda siis.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Esimest korda .
» Saabudes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: