Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Isabelle Leslie mustade sametiste kaantega päevik

Go down 
AutorTeade
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Isabelle Leslie mustade sametiste kaantega päevik Empty
PostitaminePealkiri: Isabelle Leslie mustade sametiste kaantega päevik   Isabelle Leslie mustade sametiste kaantega päevik Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 10:36 am

Tere, päevik!
Olen siin Deathanias Musta Isanda valvsa pilgu ja karmi käe all õppimas. Ma olen teda paar korda ise ka näinud. Judinad käisid üle kere, aga mitte kartusest vaid austusest. Meie, Odishi klann, oleme alati julmad olnud. Tema tundub sada korda julmem.
Ma unustasin oma atamé koju, aga paistab, et siin ei lähe seda vaja. Siiski ootan millal poodi atamé tuleb, sest siis ma ostan selle. Mitte keegi ei tea et ma olen Odish. Arvatavasti oleks kõik ümbruskonna neiud siit ammu kadunud.
Mulle on hakanud end ilmutama uued võimed. Suudan kuulata loodust ning kadunud hingi. Ma ei karda vaid olen uudishimulik. Need võimed olid ka Krahvinnal, sellepärast olen kindel, et ma olen tema lapselapselapselaps. Vaikselt olen hakanud uurima Odishide ajalugu, mida ma pole kunagi tundud, sest elasin ju mugudest kasuvanemate juures.
Hea küll, räägin natuke veel koolist. Siin on minu sarnaseid olendeid - vampiire - kes toituvad verest. Tegelikult ma päris ei toitu verest, aga ma ammutan tavaliste tüdrukute (ja mitte koolis olevate nõidade) elumahlast noorust ja ilu.
Minu lemmik koht koolis on Piina galerii, see on vapustav koht, kus on maalid keskaegsetest piinamisviisidest. Võimas!
Rohkem ei oskagi midgi rääkida.

I.L.D


Viimati muutis seda Isabelle L. Doors (Kolm Juun 11, 2008 12:20 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
 
Isabelle Leslie mustade sametiste kaantega päevik
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: