Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Öösel tähti vaatamas

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 1:52 pm

Isabelle avas edelatorni või ka astronoomiatorni ukse vaikse kriuksatusega. See oli alati lahti ja tavaliselt oli seal keegi, kes käis tähti ja kuud vaatamas. Tüdruk kõndis üle põranda akna juurde, mis avanes põhja poole. Neiu võttis aknalaual istet ja märkas kohe langevat tähte. Ta soovis mõttes, et saaks rohkem sõpru, sest tundis end väga üksikuna. Jah, isegi sellises rahvarohkes kohas nagu Deathania Mustade Jõudude Internaadis. Roxanne oli ainus, kellega ta oli pikemasse vestlusesse sattunud ent Les ei teadnud kas nad olid nüüd sõbrad või mitte.
Tagasi üles Go down
Amelie Tarantula

Amelie Tarantula


Female Postituste arv : 9
Registration date : 27/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Scrat, Orav
Võlukepp: Apelsin; 12,5 tolli, veela juuksekarv, musta-türkiissinise kirju, pidemel heartagrammid
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 5:32 pm

Amelie astus astronoomiaruumi, lootes leida rahu ja üksildust mõtlemiseks. Ukse juurde jõudnud, leidist ta selle lahtiselt. Lemmikloomast musta ja hõbedase kirju liblikas pea ümber lendlemas, astus ta vaikselt torni ja istus teise ruumi otsas olevale aknalauale. "Kuu ja tähed on imeilusad.. Huvitav, kes see tüdruk on.." mõtles ta omaette. Kuid loobus sellest mõttest varsti, kuna nägi Byakuyat Kuu poole lendamas. Byakuya trajektoorist lummatud, avastas ta, et liblikas lendab teises toa otsas oleva tüdruku poole.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 7:22 pm

Scheran tuli torni värsket õhku hingama. Kolmandalt korruselt, Ductumi puhketoast oli küll torni pikk maa, aga Scheranil oligi jalutamise tuju. Mõttet mujal kõndis ta edelatorni trepist üles. Lükanud ukse lahti leidis ta, et seal oli juba 2 isikut. Tüdrukud, mõlemad. Üritades neid mitte häirida läks Scheran akna juurde. Ta heitis pilgu välja ja siis avas akna pärani. Ta istus aknalauale, lüükates ühe jala aknast välja, toetades seljaga vastu paksu seina. Imetledes tähistaevast jäi ta sinna istuma.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 7:51 pm

Kayla samus vaikselt edelatorni trepist üles ning jõudnud nägi ta et torni uks oli lahti. Ilmselt on seal keegi.. mõtiskles ta ning läks siis edasi ukse poole. Sinna sisenedes nägi tüdruk seal juba 3 inimest. Ta vaatas paar hetke ruumis ringi, ning jäi mõtisklema miks kõik eraldi nurkades istuvad. "Tere kõigile" sõnas tüdruk selgelt ning suundus siis ühe aknalaua poole.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 7:55 pm

Scheran kuulis trepilt samme, ja läks päris närvi kartes vahelejäämist. Kui uks avanes aga ta tuli sealt aga pikkade tumepruunide juustega tüdruk. "Huh, mitte majahoidja" mõtles Scheran. Ta pomises tüdrukule vastu:"Hiyas, siin juba väike kogunemine."
Jälle oma mõtetesse süvenedes vaatas ta tähistaevast edasi.
Tagasi üles Go down
Amelie Tarantula

Amelie Tarantula


Female Postituste arv : 9
Registration date : 27/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Scrat, Orav
Võlukepp: Apelsin; 12,5 tolli, veela juuksekarv, musta-türkiissinise kirju, pidemel heartagrammid
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 7:59 pm

"Hommikust sullegi. Siin oligi liiga vaikne." vastas Amelie tumepruunidega tüdrukule. "Ja jälle ta on kadunud.." mõtles Amelie omaette, kui Byaku oli kadunud..
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:00 pm

"Ma vaatan jah" lausus tüdruk väikese muigega poisile vastuseks. "Kayla olen muidu" tutvustas tüdruk ennast ning korraks poissi vaadanud, pööras ta samuti pilgu taeva poole.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:06 pm

Scheran ärakas oma mõtetest väikse ehmatusega. Ta oli juba unustanud kus ta on.
Ta vaatas uuesti tüdruku poole ja lausus siis:"Scheran, Ductumist... Ma jäin mõtetesse lihtsalt."
Ta viskas veel kiire pilgu taevale ja siis suunas pilgu oma ketsidele.
"Mis tuuled siis sind siia toovad?" küsis ta hetkepärast.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:11 pm

Kayla muigas veidi Scheran'i mõttessejäämise peale, kuid vastas siis tema küsimusele: "Igavad tuuled tooavd siia" ning naeris veidike. "Polnud lihtsalt midagi muud teha ja siin tornis on mõnus igavust peletada." lisas Kayla veel ning pööras end seljaga aknalaua poole. "Ja sind?" küsis ta vastu ning jäi uudishimulikult poisi poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:16 pm

"Värske õhu otsingud. Ei viitsinud kooliõuele ronida mis siis, et see lähemal on. Kes teab tegelikult mis seal ringi luurab." lausus Scheran. "Mitmendast klassist sa oled, kui küsida tohib?" tundis Scheran huvi. Hetke veel mõeldes lausus ta:"Sa ei pea vastama."
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:20 pm

"Muidugi tohib, see pole mingi saladus. 3. klassis olen" vastas Kayla ning kummardus maha, et oma lahtiläinud ketsipael kinni siduda. Uuesti püsti tõusnud küsis tüdruk Scheranilt: "ja sina, kui ütelda tahad?"
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:26 pm

"Esimene klass, alles sõõlatud." Scheran kratsis oma musta märki ja lausus:"See asi ikka kipitab." Ta libistas käega läbi juuste ja heitis pilgu aknast välja. Uuesti tüdrukupoole vaadates tõmbas ta ennast aknalaual natuke koomale ja lausus naeratades:"Mida sa seal maas kügeled, aknalaual on ruumi veel, kui istuda tahad."
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:33 pm

"Oo.. niiet uus alles" sõnas tüdruk rõõmsalt poisi vastuse peale. "See peaks varsti üle minema" lausus Kayla selle peale, kui Scheran oma musta märki vaatas. "Heh.. ma ei tea miks ma siin olen" muigas tüdruk veel ning läks siis poisi kõrvale aknalauale istuma. "Millal sa siis siia jõudsid ka?" küsis tüdruk kui oli end mugavalt aknalauale istuma sättinud.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:40 pm

Scheran mõtles hetke. Mõtetes ekseldes kaotas ta kergesti ajataju. Siis vastas:"Umbes veerand tundi enne sinu saabumist." Ta vaatas jälle välja. "Siit avaneb hea vaade järvele, ja sellele saarele seal" Lausus ta pärast väikest pausi. "Kas seal saarel üldse keegi käib ka? Sinna ei tundu kerge saada olevat."
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:49 pm

"Ahsoo" vastas tüdruk lõbusaöt Scheranile ning pööras siis pilgu aknast välja. "Seal ei käida palju, aga vahepeal näeb seal küll kedagi liikumas. Tahaks ise ka seal millalgi ära käia" sõnas ta veel ning jäi siis saart silmitsema. "Seal tundub põnev olevat"
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:54 pm

"Liikuvat?" sõnas Scheran, väike kartuse alatoon hääles (OT: endast noorema teesklemine on natuke naljakas...) "Oled kindel, et sa oled õigesti vaadanud? Mina küll sinna minna ei julgeks... Kes teab mis elajad seal on... Libahundid või midagi veel hullemat"
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 9:00 pm

"Jah.. liikuvat" vastas Kayla. "No aga siis ongi ju põnevam. Okei..tegelt.. ega ma nüüd nii julge kah ei ole.. aga siiksi.. mina tahaks küll näha mis seal saarel on" jutustas Kayla ning jälgis veelgi uudishimulikuma pilguga saart. "Niisiis.. kui mul tekib isu saarele minna, võin ma sinu kah kampa kutsuda?" küsis tüdruk muigega ning jäi poissi silmitsema.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 9:08 pm

Scheran kaalus tüdruku kutset. Saar tundus kutsuv ja põnev, kuid samas ka hirmus. Kayla juuresolekul oleks kindlasti julgem, kuid saarel võis midagi liiga ohtliku olla. Lõpuks võitis tema mõtetes uudishimu ja ta lausus:"Ikka, kuid kui sa valgel ajal lähed, pimeduses paistab saar küll kutsuvam kuid siis ma jätaks vahele." Sceran kratsis jälle kohta kus asus ta must märk, seekord alateadlikult ja silmitses öist taevast.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 9:11 pm

Kayla mõtles veidi poisi jutu peale ning arvas samuti, et öösel oleks vist liiga hirmus. "Nõus.. läheme millalgi päeval" sõnas tüdruk ning pööras pilgu sarelt ära. "Sind huvitab astronoomia" küsis Kayla peale väikest pausi ning jäi taevast silmitsema.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 9:17 pm

Scheran naeratas:"Olgu, nõus" Pärast väikest pausi, mil ta lihtsalt vaatas tähti, küsis tüdruk teise küsimuse. Scherna mõtles hetke, siis vastas:"Natukene, kuid mul on natuke halb nime mälu. Ja katsu sa niimoodi neid tähti ja planeete õppida." Ta muigas kergelt oma jutu peale ja siis küsis:"Aga sa ise?"

OT: kas sul ka foorum järsku muutus, või trikitab ta ainult mul?
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 9:27 pm

Kayla muigas sõbralikult poisi jutu peale ning vastas siis talle: "Mulle meeldib väga, vahepeal käin lihtsalt õhtuti väljas, laotan teki maha ja jään tähti vahtima. Kõik tähtkujud mul kohe kindlasti peas ei ole, aga ega see polegi mul kõige tähtsam. Mulle lihtsalt meeldib taevast vaadata" lõpetas tüdruk.

OT: mul kah vahepeal.. väga vastik oli..

sorri et nii kaua aega läks.. isa oli vahepeal arvutis Razz
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 9:43 pm

Scheran kuulas tüdrukut huviga. Pärast väikest pausi lausus ta:"Taevast on jah hea vaadata. Kodus oli mul isegi tuba, kus ma sain tähti vaadata. Isa oli võlunud võlu lae sinna, mis oli nähtamatu aga ei lasknud midagi läbi." Ta sirutas end kergelt, sest tal oli natuke halb rüht. Ta heitis pilgu saarele. Kõik tundus seal vaikne ja rahulik. "Aeg on hiline" lausus ta. "Me peaksime arvatavasti varsti puhkeruumi naasma kui me ei taha vahele jääda liiga hilja ringi hiilimisega" lausus ta, kui mõtles samal hetkel "Aga ma ei taha veel siit ära minna"
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 11:01 pm

"Mm.. nii mõnus oleks sellises toas.. vedas sul" sõnas Kayla ning kujutas sellist tuba ette. "Kell hakkab jah päris palju saaama. Oleme veidi aega veel siin ja siis läheme äkki ära" pakkus tüdruk välja nind sättis end istuma seljaga akna poole, nii, et jalad üle aknalaua ääre kõikuma jäid. "Sa oled ka Ductumist eks?" küsis tüdruk, ning meenutas, kas poiss oli seda talle juba õelnud või mitte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:10 am

OT: nu tehke nüüd asi romantiliseks, musimusi xddddddddddd
ma tean, ma käin pinda ^^
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 2:55 pm

OT: me oleme alles paar sõna vahetanud ja sina tahad juba musimusit näha? xD
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öösel tähti vaatamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Öösel tähti vaatamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: