Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Öösel tähti vaatamas

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:12 pm

OT: Rox, ma pean 11 aastast teesklema.... *pööritab silmi* musimusi ? no thanks

Väga mõtlematta lausus Scheran:"Vedas.... Kuid seda pole enam. Mu isa, kes abiellub varsti mingi muguga, lõhkus terve maja mu emaga lahku minnes...".
Taibates, kui palju ta oli endast järsku rääkinud jäi ta tasa ja keskendus pilguga oma vasakule ketsile. "Jah ma olen ductumist." lausus ta tüdruku küsimuse peale kerge naeratusega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:24 pm

OT: daa, noorte armastus õitseb xdd nii lavli
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:31 pm

OT: eriti 11 aastastel.... let me advance to atleast 4th grade and the chance % might grow to 0.1%
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:33 pm

OT: Sa oled nii igav xd neljandas klassist kaa suht kindlalt ei sebi kedagi Razz selle neljandani on sul 100000 aastat aega..
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:36 pm

OT: Jah ma tean, igav inimene olen.... nujah arvatavasti ei hakka jah, aga selleks ma ei tulnudki siia ^^
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:39 pm

Mida huvitavat sa siis selle kasutajaga teha plaanid?
Kõige tavalisemat essakat?
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:45 pm

OT: eks näib, pole kuskil rp foorumis või sellises kohas olnud... kaua muidu mingisse suuremasse klassi saamine aega võtab?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:57 pm

maitea, kaua:D oleneb sellest, kui palju sa tundides kohal käid, vist Very Happy
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 5:58 pm

OT: kust ma tean kuhu tundi ma minema pean? sellest ma pole veel aru saanud
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 6:48 pm

OT: Miks te siin tsätite? Very Happy Stop it please angel
Ja sa võid ise valida mis tundi sa minna tahad vms..

"Äutss.. see võis raske olla.." lausus Kayla selle peale mõtiskledes, kui oli kuulnud veidi Scherani elust. "Sul muidu mõnda venda või õde ka on?" küsis tüdruk Scheranilt ning jäi siis poisi poole vaatama.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 7:56 pm

OT: *näitab näpuka Rox'i poole* tema alustas, im not guilty... ok tegelt natuke olen, sest läksin kaasa sellega...

Scheran lausus, ikka keskendunult pilguga oma paremale ketsile:"Ei, mitte, et ma teaksin. Mu isa on küll mu ema petnud, kuid ma ei ole lastest kunangi kuulnud."
Scheran sirutas end jälle ja hõõrus kätega silmi. "Aga sul?" küsis ta pärast hetkelist mõttepausi.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:13 pm

Kayla mõtles veidi poisi jutu peale ning vastas siis tema küsimusele: "Mul on üks vend.. Minust vanem. Ta on kooli juba ära lõpetanud." jutustas tüdruk ning mõtles siis, et tal pole eriti midagi huvitavat oma pere kohta rohkem õelda. "Sa millegiga tegeled ka? nagu hobi võinii.." küsis tüdruk peale veidikest mõttepausi.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:17 pm

"Hobisid mul pole." Lausus Scheran."Natuke laisk inimene olen." lisas ta vaevumärgatava naeratusega. Kerge huviga küsis ta:"Millega su vend praegu tegeleb? Mis töökohal ta on ma mõtlen."
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:24 pm

Kayla naeratas poisile, kui too end laisaks pidas. Siis mõtles ta veidi poisi küsimusele ning vastas talle: "Hetkel ei tegele ta mitte millegagi. Või noh.. tegeleb oma elu korda seadmisega." lõpetas tüdruk ning lootis et poiss rohkem tema venna kohta ei küsi, sest et see polnud just hetkel kõige meeldivam teema.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 5:40 pm

Scheran märkas Kayla näost kui tüdruk rääkis, et talle see teema ei istu. Tal ei olnud ka enam mõtteid millest rääkida. Ta hüppas aknalaualt maha ja lausus:"Olgu. Ma lähen tagasi nüüd puhketuppa, oli tore suga rääkida Kayla." Ta naeratas ja hakkas uksepoole kõndima.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 10:49 pm

"Ootaa.. ma tulen ka sinuga!" hüüatas Kayla, kui poiss end juba minekule sättis. "Me läheme ju nagunii ühte suunda või mis" lisas tüdruk muiates veel ning hüppas samuti aknalaualt maha ja läks ukseava poole.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 11:06 pm

Scheran pööras kerge ehmatusega ümber, tüdruku hüüatuse peale. "Tjah sul on õigus." lausus ta kerge naeratuse jäljega. Ta ootas kuni tüdruk ta kõrvale jõudis ja avas siis talle ukse.

OT: Puhkekas uus teema?
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 11:14 pm

"Aitääh" lausus tüdruk, kui Scheran oli talle ukse avanud. Ta sammus uksest välja ning võttis suuna phketoa poole, poissi järgi oodates.

OT: ma arvan küll Smile
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öösel tähti vaatamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel tähti vaatamas   Öösel tähti vaatamas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Öösel tähti vaatamas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: