Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Peal Piina Galeriis käimist

Go down 
AutorTeade
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 2:38 pm

Isabelle ja Roxanne tulid salakäikudesse. Need olid küll natuke rõsked, aga hea koht, kus niisama olla. Tüdruk leidis ühe eendi, kus istuda. Ta võttis võlukepi välja osutas eendile ning lausus Roogi puhtaks. Siis istus neiu, sest ta jalad olid seismisest juba väga väsinud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 2:55 pm

Roxsammus veidi Isabelle'ist eespool olles salakäikudesse. Olles seal ka varem käind ei tahtnud ta seal välja kaugele minna. Ta istus Isabelle'i kõrvale.
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 8:24 pm

"Eeemm... Ma juba endast rääkisin. Räägi nüüd sina," sõnas Belle ja vaatas Rox'i. Kindlasti on tal põnev elulugu, mõtles ta ja kõigutas tegevusetult jalgu.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 8:43 pm

Rox muigas ning kõneles "Minu ajalugu? Suhteliselt, sündinud vampiiri peres, seega vampiir vanemate, mitte hammustamise tagajärjel. Kui olin ühe aastane lasi mu ema ühe Dragulia kutiga jalga ja jättis minu ja isa maha, hiljem ma suht keetsin ema verest kirsimoosi selle eest. Kolm purki praegugi keldri riiulil. Isaga ma koos ei ela, elan üksi. Grumvia tänaval. Vampiirina, kui sa veel ei tea, saaab nahkhiireks muutuda ja pean päeva ajal päevavarju kaasas kandma, muidu muutun kontrollimatult. Oman ductumi prefektistaatust. Siin samas koolis käib ka.. sinu majas mu poolõde Aleera Dragulia, kes sündis mu emast tolle teise mehega ja me oleme vihavaenlased tänu sellele, mida ma mampsiga tegin. Siis mul on, või vähemalt oli kutt, interficiost ning paar vihavaenlast veel," ning ohkas, teadmata isegi, miks ta endast selliseid asju räägib tüdrukule, keda esimest korda nägi "Tahad veel midagi kuulda?" küsis ta peale hetkelist vaikust.
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 8:53 pm

"Eeee... Kui sul on midagi veel rääkida?" vastas Belle õlgu kehitades. Ta väga oma huvi rohkem välja ei näidanud, kuid tegelikult tahtis veel teada. Tüdruk ei tahtnud lihtsalt mingit sabarakku mängida. Aga muud jututeemat polnud ka.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 8:57 pm

"No küsi midagi. Selle jutu põhjal. Mul ilmselt on, aga ei tea praegu, mida mainida..." vastas Rox rahulikult.
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 8:59 pm

"Kuidas on olla vampiir?" küsis Les järsku. Seda tahtis ta väga teada. Ta teadis, et Odishid polnud samasugused nagu vampiirid.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:03 pm

"Vahel selline khuul värk.. Vahel tüütu. Kõik see päiksevarju kaasas kandm,ine ja mõninga selstskonna eest hammaste varjamine ja muud sellist. Aga samas, vampiir olla on ka hea, sa saad peaaegu alati kõigist trouble'itest välja ja sul on paremad kaklemisvõimalused.." seletas Rox "Aga jahh, naq ma juba mainisin. Mul on vaenlasi palju ja ajapikku muutub see isegi vähe tüütuks.."
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:09 pm

Belle kuulas ja kuulas ning tundis end tossikesena. Odishid tundusid vampiired kõrval nagu mingid mõtetud tegelased. Siiski otsustas ta veel küsida:"Milline su isa kodu on?" Tüdrukul tuli silme ette mingisugune suur loss, keset tühja maastikku.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:13 pm

Rox kehitas õlgu "Ma tõesti ei tea.. Ma pole seal peaaegu kunagi käind, viimati väga väiksena ja ma ei mäleta seda. Mude, ta lendamisõpetaja siin. Isa, kellega ma ei suhtle."
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:20 pm

"Kas sa lendamis tunnis ei käigi?" küsis Les enne, kui jõudis mõista, et oli lolli küsimuse esitanud. Miks peaks tahtma vampiir luuaga lennata. Ja kui ta tahtiski, siis oska Rox seda kindlasti suurepäraselt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:25 pm

"Käin, aga see ei tähenda, et ma temaga suhtleks. Meil üksteisest suva.." lausus Rox ning hakkas seinale enda nime kraapima.
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:29 pm

Isabelle vaatas kuida Rox oma nime seinale graveeris. Tal ei tahtnud enam jutt enam eriti joosta. "Palju sul sõpru on siin?" küsis ta taaskord küsimuse. Bellel endal polnudki. Ta suhtles inimestaga Deathanias väga vähe. Rox oli põhimõtteliselt esimene.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeNelj Juun 12, 2008 9:32 pm

Rox kehitas taaskord õlgu ja kraapis edasi "Ma ei teagi. Palju sõpru, palju vaenlaseid." Ta kraapis enda nime taha veel Marki oma ning tõmbas nimedele südame ümber. Kaks sekundit seda vaadates sodis ta selle korralikult üle, nieit midagi enam alt välja paistma ei jäänd.
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeReede Juun 13, 2008 1:24 pm

"Ja kumba rühma mina kuulun?" küsis Les, teades juba vastust. Ma tean sind ju nii lühikest aega, oleks kindlasti vastus olnud. Ta vaatas kuidas Rox enda ja Marki nime seina kriipis ning siis ära sodis. Neiu tõstis vasaku jala üle parema põlve ning sättis end niimoodi istuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeReede Juun 13, 2008 1:31 pm

Rox sodis veel natuke nign kehitas veeeel kord õlgu "See oleneb sinust.."
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeReede Juun 13, 2008 1:40 pm

Belle vaikis natuke aega. Mitte millegist pole rääkida, mõtles ta ning ütles siis:"Ma hakkan äkki minema, kui sul midagi rääkida ei ole." Neiu tõusis püsti. "Näeme siis millalgi."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeReede Juun 13, 2008 1:55 pm

Rox turtsatas ning lausus "Samuti, ka mul on tapvalt igav, näeme" ning lendas nahkhiire kujul salakäikudest minema.
Tagasi üles Go down
Isabelle L. Doors

Isabelle L. Doors


Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitimeReede Juun 13, 2008 2:11 pm

Isabelle nägi, kuidas Rox nahkhiireks muundus ja minema lendas. Tagasi puhketuppa minnes mõtles ta, et vähemalt on ta kellegiga tutvust teinud. Esmakordselt üle pika aja tüdruk naeratas.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Peal Piina Galeriis käimist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peal Piina Galeriis käimist   Peal Piina Galeriis käimist Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Peal Piina Galeriis käimist
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: