Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Enne päikeseloojangut

Go down 
2 posters
AutorTeade
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 6:59 pm

Scott uitas järve ääres. Taas oli tal tunne, et tahab end sinna ära uputada, ent miski hoiab teda tagasi. Ta kõndis järve idakaldale ja istus sinna. Vaikselt ohates vaatas ta suurt punast päikest, mis hakkas loojuma. Deathaniass tulek oli talle küll algul meeldinud, kuid nüüd tundus kõik nii mõtetu. Poisi nägu peegeldas suurt kurbust ja lootusetust.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:04 pm

Tahtis vahelduseks vaadata päikseloojandut mujalt, kui tornidest ning jalutas järve äärde. Ta nägi seal istumas üht poissi. Rõõmsalt läks ta tema juurde ja istus tema kõrvale. "Silenda Dream. Interficio eks-preffu." Seejrel küsis tüdruk "Miks nii kurb?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:14 pm

Rox sammus õhtul järve äärde. Ta istus ühele pingile, mis asus ühe suuure raagus puu all. Märkamata eemal olevaid inimesia jäi ta veidi uniselt järve vaatama.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:19 pm

Scott vaatas tema juurde tulnud "maja"kaaslast. "Ma eriti ei tahaks sellest rääkida," vastas Scott murtud häälel. Tõesti, ta ei tahtnud sellest rääkida. Poiss võttis kõrvalt väikse munaka ja viskas sellega lutsu. Kivi lendas päris kaugele ja vajus sulpsatusega vette.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:27 pm

Sil noogutas ja viskas end niiskele murule sellili, pannes käed pea alla ja jäi taevast vaatama. Ta põles küll uudishimust, kuid teadis, et peale käies ei saa ta midagi teada.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 5:26 pm

Scott tundis end imelikult. Miks pidi mõni tüdruk teaga rääkima tulema. Noormees vaatas esimest tüdrukut, kes Deathanias seda tegi. Vaatas kohe hoolega. "Muide, ma olen Scott Morto. Ka Interficiost," tutvustas ta ennast siis.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 9:32 am

Silenda viis pilgu taevst poisile. "Tere Scott." Ta vaatas jälle taevasse ning muigas. "Selline tunne, et kõikidel puhtaverelisteöl on mini sünge nimi. Morto tuleb sõnast mortis onju. Ladina keeles surm." Ta avas end kiirelt istuli ning naeratas. "Interficio tähendab tapmist ja surmamist. Pakun, et sul ei olnud eriti valikut, kuhu majja sind saadetakse."
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:13 pm

"Ega olnud vist jah," vastas Scott õlgu kehitades. "Aga ma pole varem oma perenimele mõelnudki." Poiss vaikis. Parema meelega poleks ta oma perekonna peale üldse mõelnud.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeKolm Juun 18, 2008 6:59 pm

Sil noogutas ning lausus siis: "Mu ema oli Ladina keele hull. Tegelt olen ma ka, aga mitte nii hullult. Silenda tähendab muidu saladust ladina keeles, kuigi ma ei saa aru, mis minus nii saladuslikku olema peaks. Ma õpin seda keelt iseseisvalt, sest nii on hea loitse kokku keerata. suurmeosa neist on ladina keeles." Ta naeratas oma Mona-Lisa naeratust. "Mitte, et keegi neid heaks kiidaks, aga paari nõksu on hea osata."
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeReede Juun 20, 2008 3:33 pm

Scott noogutas, ent ei vastanud midagi. Tal ei tulnud pähe ühtegi asja millest rääkida. Tuimalt vaatas ta enda ette ja lasi mõtetel lennata. Talle tuli kogu aeg silme ette ema, kes oli alati nii elurõõmus olnud. Nüüd teda enam pole.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 11:09 am

Roxanne ohkas ja tõusis oma pingilt püsti. Mõelnud veel korra kõigile oma probleemidele hakkas ta järve äärest ära minema. Mitte lossi, eiei. Kuskile, suvaliselt, kaugele.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Enne päikeseloojangut Empty
PostitaminePealkiri: Re: Enne päikeseloojangut   Enne päikeseloojangut Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Enne päikeseloojangut
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: