Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mõtisklemas

Go down 
2 posters
AutorTeade
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:33 pm

Scott tuli Surnuaeda mõtisklema, ta vajas rahulikku paika, kus oma tundeid ja mõtteid korrastada. Noormees istus ühe suure tamme alla, selga vastu puud toetades. Tema ema surmast oli möödas vaevalt kuu, kuid juba oli ta isa teise naisega. Mida pean ma temast arvama, mida peaks inimesed üldse arvama, mõtiskles ta kibedalt.
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:48 pm

Jasmine kõndis surnuaeda.Ka temal oli vaja mõelda.Ta nägi eemal poissi.Ta jalutas rahulikult sama tamme juurde."Hei!Kas võib siia istuda?", küsis Jasmine, suunates käe poisi kõrvale.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:56 pm

Scott vaatas korra tema juurde tulnud neiut ning kehitas õlgu. Praegu ei oleks ta suutnud kellegiga normaalselt vestelda. Siiski nihutas ta end kõrvale, et ruumi teha. Noormees vaatas mornilt enda ette.
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:04 pm

Jasmine istus poisi kõrvale."Jasmine Van Rodre olen.", tutvustas Jassu end, tõmmates jalad keha ligi ja pannes pea põlvedele.Tütarlaps jäi vaatama kaugusse.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:09 pm

Scott noogutas, selle märgiks, et oli kuulnud. Ise otsustas ta veel anonüümne olla. Ta toetas käe muru peale ning varsti ronis sinna peale ämblik. Talle tuli mõte, kuidas üksi jääda. Kätt ämblikuga üles tõstes vaatas ta Jasmine'i ning küsis:"Kardad?"
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:14 pm

"Ei, ämblikud on liiga armsad, et neid karta.", ütles Jasmine, vaadates ämblikku.Ta tõstis oma käe poisi oma kõrvale ja ajas ämbliku enda käele.Ta jäi ämblikku vaatama.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:18 pm

Mida iganes, mõtles Scott, kui tema plaan luhtus. Siis proovis ta natuke teistmoodi. "Imelik, et just täna on täiskuu, kui me siia sattusime," sõnas ta proovides naeratada."Perfektne aeg libahuntidel tegutsemiseks."
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:23 pm

"Tead sa ma ei kardaämblike ega libahunte.Ma kardan ültse väheseid asju.Kui sa tahad, et ma lahkun siis palun ütle seda.Ma eelistan otsekohesust." , lausus Jassu veidi solvunult.Talle ei meeldinud kui teda üritati nippidega ära ajada.Ta vaatas poisile otse silma ja tõusis siis püsti.Ta vaatas korra veel poissi ja läks siis vägagi eemal oleva kivi peale istuma.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:30 pm

Tore, saigi lahti, mõtles Scott, kuid varst tundis ta ebamugavust. Ta niheles natuke aega kohapeal, süda kripeldamas ning tõusis siis otsustavalt püsti ja kõndis Jasmini juurde. "Palun vabandust..." ütles ta kohmetunult. "Ma olen vihane ja kurb, aga mitte üldse sinu peale. Ma poleks pidanud seda sinu peale välja valama." Ta jäi ootama, kas tüdruk võtab ta vabanduse vastu.
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:39 pm

"Vabandus vastu võetud.", ütles Jassu olles ikka veidi solvunud."Ega mu enda tujugi mingi rõõmus pole.", lisas Jassu vikselt.Tütarlaps vaatas maha.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:42 pm

"Äkki räägid oma murest? Jagatud mure on pool muret ikkagi..." sõnas Scott ikka veel Jasmine'i kõrval seistes. Ta mõtles, et siis ei pea enda oma peale mõtlema. Pealegi tahtis ta tüdrukuga sõbraks saada.
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:46 pm

"See pole enam mingi eriline mure, aga väga nõme ikkagi.Nimelt kui ma olin nelja aastane hukkus mu isa auto avariis ja sellel ööl mil ta hukkus oli täiskuu.Sellest ajast peale ma käin igal täiskuu ööl sellistes vaiksetes kohtades.", lausus Jassu.Ta tõstis pea ja vaatas siis kuu poole.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:50 pm

"Tunnen kaasa..." ütles Scott vaikselt ning endalegi ootamatul lausus ta siis:"Minu ema suri kuu aega tagasi - põles meie suvilasse sisse. Ma olen sellepärast väga kurb, aga mis mind vihaseks teeb on see, et isal on juba uus kallim!" Ta oli selle lõpuks välja öelnud.
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:56 pm

"Tunnen minagi kaasa...", ütles ka Jasmine vaikselt.Ta vaatas korra poisi silmadesse.Ta pööras pilgu tagasi kuule.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:03 pm

Scott pööras pilgu vaikselt ohates kuule. "Ma lähen siis tagasi kooli, Interficio puhketuppa," lausus ta. "Nägemiseni! Muide ma olen Scott Morto." Tasase plõksatuse saatel lahkus ta ilmumise teel.
Tagasi üles Go down
Jasmine Van Rodre

Jasmine Van Rodre


Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:06 pm

Jasmine kortsutas kulmu.Temagi ju oli Interificost.Ta ei viitsinud, aga puhketuppa veel minna.Ta jäi kivile edasi istuma.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mõtisklemas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mõtisklemas   Mõtisklemas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mõtisklemas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: