Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Mööda minnes

Go down 
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:18 pm

Rox kõndis mööda pikka tänavat oma kodu poole. Kuid majani 666 oli veel palju minna ja tee peal märkas ta ühte väikest onni moodi pleissi millel oli peal silt "MÜÜA! 150 galeooni!" Rox jäi maja vaatama, mõeldes, et sinna saaks hästi oma nahkhiirekese puuri istutada. Nii ei oleks see kellegil jalus ega lärmaks.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:22 pm

Scott kõndis mööda Grumvia tänavat, vaadates omale maja, sest ei tahtnud enam isakodus elada. Poiss nägi, kuidas ühte onnikest silmitses kena neiu. Scott kõndis samuti onni juurde. "Tere! Scott Morto," ütles ta ennast tutvustades."Valite kodu?" küsis ta kerge muigega.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:25 pm

"Roxanne Rebecca Cherry," vastas Rox Scottile. Poisi küsimuse peale hakkas ta laginal naerma "Seda ühetoalist hurtsikut endale koduks? Nalja teete? Siin pole ei vell ega elektrit ega midagi seeski. Mul on oma maja, või noh, rohkem mõisa moodi värk olemas. Täiesti isiklik. Lihtsalt sellist eraldi kohta, oleks mõnus vahepeal sellises hurtsikus üksi olla.." lobises Rox ning küsis siis "Ja mida te ise siin teete?"
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:31 pm

"Oijah, ma tegin nalja. Kas me ei võiks sinatada, nüüd kus me tuttavad oleme?" vastas ta Roxanne'ist õhkus mingit väge, mis tüdruku nii meeldivaks tegi. "Mina otsisin endale maja, mida osta. Aga loomulikult mitte seda onnikest," vastas ta kelmikalt naeratades.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:38 pm

Rox naeratas ning hakkas mööda tänavat aeglaselt edasi kõndima.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:44 pm

"Kas tohib oma seltskonda pakkuda?" küsis Scott d¾entelmenlikult Roxanne'ilt tüdruku kõrval kõndides. Ta paistis olevat armunud, nii imelik kui see ka ei tundunuks. Ta ema oli ju paar kuud tagasi surnud. Poiss mõistis nüüd oma isa. Armastuse vastu ilmselt ei saa, mõtles ta ise. Aga oma ema ei unusta ta kunagi. Kuidas ta saakski?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:52 pm

"Ikka," vastas Rox ning kõndis vaikselt oma jalgu vaadates edasi. Ta kandis oma päikesevarju õla peal lahtiselt, sest siis oli üsna päikseline ilm ja tal polnud tahtmist nahkhiireks moonduda (Vb unustasin sda päiksevarju enne mainida xd ) .
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:56 pm

"See päevavari on kena ja daamilik," tegi Scott komplimendi, ilma et oleks midagi Roxanne'i olemusest teadnud. Roxanne oli tõesti nagu kusagilt uusaja Inglismaalt välja astunud. Siis oli ka valge jume moes. Ja need riided. Sellised mõtted käisid poisi peast läbi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 9:59 pm

Rox vaatas küsivalt Scottile otsa ja ütles "See ainult sellepärast, et mulle päike peale ei paistaks. Vampiir olen.." ning vaatas korraks uuesti maha "Muide, lase lõdvaks... Nohh, sellesmõttes, käitu vaamalt, sa ei pea mulle mingeid komplimente teha üritama."
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 10:12 pm

Korraks Scott ehmatas, what a hell? Vampiir? kuid rahunes siis. Vaevalt, et ta mind hammustama hakkab, muidu poleks ta seda maininud, mõtles ta end rahustada püüdes. "Miks mitte teha komplimente nii kenale neiule?" küsis ta siiralt, kuid puhkes siis naerma. "Ma käitun nagu täielik idioot?" küsis ta siis.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 10:17 pm

"Mkmm, sellesmõttes. Oehh. Ma ei oska selgitada. Sa kuidagi nagu.. tundub et üritad liiga palju. Käitu vabamalt. Ahh, ma ei tea! Ära kuula mind, ma ei tea ise kaa mida ma räägin" ütles Rox tänavalt pilku pööramata.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 5:20 pm

Scott sai vihjest aru. "Kas me kuhugi istuma ei võiks minna? Tulemüüri või nii..." pakkus ta tavalise häälega. "Sa räägiksid endast ja mina endast."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 5:36 pm

Rox imestas, et Scott tema kohta nimodi huvi tundis ning vastas ahtlevalt "Noo, tegelikult... Jamh, miks mitte.."

OT: sa tee teema
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 5:47 pm

"Lähme siis," ütkes Scott ning nad suundusid Tulemüüri poole.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Mööda minnes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Mööda minnes   Mööda minnes Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Mööda minnes
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: