Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Roxanne'iga Tulemüüris

Go down 
AutorTeade
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 5:57 pm

Scott tuli Roxanne'iga Tulemüüri, kuigi see polnud just kõige parem koht. Aga muud baari või istumiskohta polnud. Nad läksid leti juurde ja Scott küsis:"Mida sa soovitad?" Talle endale pakkus huvi Sinine segu, kuid poiss ei teadnud, kas seda võtta või mitte.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:01 pm

Rox kehitas õlgu "Ma ise ei võta mitte midagi... Sa võta, mis tahad," ütles ta ning istus ühte lauda.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:09 pm

Scott kehitas õlgu ning palus ühe Sinise segu, mis maksis 20 galeooni. Kallis ta ju oli, aga poiss tahtis seda maitsta. Ta võttis segu ja istus Roxanne'i vasta. "Nii et räägi endast," palus Scott ja võttis ettevaatlikult lonksu Sinisest segust. Ja õigesti tegi. Kurgust alla voolates, kõrvetas see ning maitses nagu kuumutatud tuliviski. Poisil õnnestus mitte läkastama hakata, aga ta krimpsutas nägu. Mis jook, see üldse selline on, mõtles ta ise.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:15 pm

Rox kergitas kulme ning mõtles veidi "Hmm, mida sa teada tahad?" ning naeratas kergelt.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:19 pm

"Kui sa tahad, siis võid oma perekonnast rääkida? Milline su ema on?" küsis ta nagu oleks see iseenesest mõistetav, et teistel on emad. Ja ta tahtis väga teada, milline Roxi ema oli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:25 pm

"Nääääkäkäkäkäkäkää, esiteks mul on kahtlane nimodi endats rääkida inimesele keda ma esimest korda näen, teiseks mu pereprobleemid on ainult minu asja.." läks Rox veidi närvi. Sii, Ooops!! Scott ju ei teadnud, et tal 'probleeme' oli. Ta lisas veidi aja pärast "Sorry, ma ei tea mis mul hakkas. Põhimõtteliselt mul pole enam ema. Nohh.. Otseseltvälja öeldes, ma keetsin tast kirsimoosi.."
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:31 pm

Scott põrkus tagasi, ent sai aru, mida tähendavad pereprobleemid. Tal oli oma isaga ka tülisid olnud. Eriti imestas ta selle imeliku väljendi üle. "Mis mõttes kirsimoosi?" küsis ta."Selgita mulle natuke."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:35 pm

"Selgitust?" küsis Rox "Noh, põhimõttelielt, ta oli vastik, siis ma imesin ta vere ta seest väöja ja keetsin sellest moosi, kolm purki veel keldris kodus. Huvitav?"
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:40 pm

Scott tundis, kuidas ta Sinine segu tahab üles tulla. Oma ema verest moosi? Ööökk! Poiss tõmbus Roxanne'ist eemale ja vaikis. Ta ei tahtnud enam mitte midagi juua. Sinine segu oli ka otsas. Poiss hakkas vampiiritari pilku vältima, ent küsis: "Mis moodi ta vastik oli?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:41 pm

Rox toetas samuti tahapoole ning vaatas oma põlvi "Kindel, et tahad seda kõike lugu teada?"
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:45 pm

"Jah... Ükskõik, kui vastik või hirmus see ka ei oleks," vastas Scott.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:53 pm

"Põhimõtteliselt, kui ma olin mingi ühe aastane lasi muema ühe Dragulia kutiga jalga ning jättis minu oma isaga suht.. noh, jättis maha. Kui suuremaks sain ja teda nägin, olin nii vihane et lihtsalt jah, juhtus. Muide, mul on õde, kes tal selle Draguliaga sündis, siin koolis. Vist sinu vanune. Kui vana sa oledki? Igatahes ta nimi on Aleera Dragulia.." jutustas Rox ning sättis end veidi sirgemalt istuma. "Ja nüüd räägid sina.."
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 6:57 pm

"Umm... Mina käin neljandas klassis. Ja noh, mul pole pooltki nii põnev perekonna lugu. Mu ema põles üle kuu aja tagasi meie suvilasse sisse. Ja isa on nüüd mingi teise naisega," vastas Scott, kui oli Roxanne'i jutu ära kuulanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimePüh Juun 15, 2008 7:00 pm

Rox kergitas kulme ning noogutas "No kes mida põnevaks peab. OLen viiendas, Ductumis ja prefekt"
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 12:30 pm

"Neljas klass, Interficio," ütles Scott ja vaikis. Ta vaatas kõrtsis ringi ning mõtles, et peaks veel ühe joogi tellima, et Sinise segu maitset alla loputada. Siis vaatas ta uuesti Rox'i ja küsis järsku:"Kas sul poiss on?" Oma hetke ajel pähe karanud küsimusest ehmunud, pööras poiss pilgu lauale ja punastas.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 12:34 pm

Rox oli oma juuksesalku vaikides keerutama jäänd ja laualt ühte punkti vahtima hakanud kui järsku Scotti küsimuse peale võpatas. Ta hakkas järjekordselt tuhandest asjast seoses poissidega mõtlema ning küsis lõpuks "Miks sa teada tahad? Mark palkas su seda küsima?"
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 12:39 pm

Scott vaatas Roxanne'i ja küsis siiralt:"Kes see Mark veel on? Sinu poiss?" Poisi peas vasardas ainuke mõte - miks ma olin nii loll ja küsisin kas tal boyfriend on? Kuidas ma ometi nii tainas olen?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 12:53 pm

"Ei ole!" karjus Rox mõtlemata. "Või nohh, vist pole. Ee, me vist läksime lahku. Jah, me läksime lahku. Üldse see pole sinu asi"
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 12:57 pm

Scott kehitas õlgu ning küsis siis:"Miks sa arvad, et tema mu palkas? Kas teil oli mingi väike draama?" Poissi hakkas see lugu tõeliselt huvitama, ehkki ta tajus, et Rox ei tahtnud sellest rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 1:11 pm

"Väike draama? Hjuuudž draama.." vastas Rox vaikselt enda ette vaadates.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 1:14 pm

"Hmm... Tahad rääkida," Scott loodis, et Rox pärimise pärast väga vihaseks ei saa, sest poiss tahtis tüdrukuga häid suhteid hoida. Roxanne oli ikkagi vampiir ju.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 1:15 pm

"Eip, ei taha" vastas Rox hetkeks Scotti silmi vaadates. Ta siiski teadis toda liiga vähe, et talle selliseid asju rääkida.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Roxanne'iga Tulemüüris Empty
PostitaminePealkiri: Re: Roxanne'iga Tulemüüris   Roxanne'iga Tulemüüris Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Roxanne'iga Tulemüüris
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: