Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Miseria värk :D

Go down 
2 posters
AutorTeade
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 9:27 am

Sil tuli Miseriaga otse läbult. Tüdruk oli ikka suht täis. Sil kõndis kolm korda uksest mööda mõeldes: "Ma tahan midagi, mis kainestaks......" Tüdruk avas silmad ja sisenes uksest, hoides seda lahti, et Funeral sisse saaks.
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 12:18 pm

Miseria sisenes peale Silendat tarvilikku tuppa ja vaatas seal ringi. Tal polnud kunagi varem siia asja ja seega oli see esimene kord millal ta siia sai. ,,Ja mis edasi?" küsis ta Silenda juures seistes ja teda pead kallutades vaadates.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 1:50 pm

sil vaatas ringi. Ta oli nii arvanudki. Nad olid nõiajookide varamus. Kohe tema ees oli nõiajook, mis pidavat tegema inimese kaineks. Sil pistis selle Miseriale kätte ning sõnas: "Joo!" Ta ütles seda sellisel käskival toonil, mis vastuvaidlemist ei sallinud.
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 4:01 pm

Miseria vaatas Silendat ja ohkas raskelt kui talle pudel ulatati. Siiski pidi ta leppima sellega, et kui Miseria on kaine siis on ka parem ja muresid vähem. Kulme kortsutades, avas ta pudeli ning tõstis selle suule. Sügavalt sisse hinganud asus ta seda jooma.
Kui pudel oli tühjaks joodud , pillas ta selle maha ja vaatas ootavalt Silendat. ,,Millal see mõjuma hakkab?" küsis ta kulme kiirelt kergitades.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 5:22 pm

Sil kehitas õlgu. "Kust ma teadma peaks." Seejärel küsis tema: "Milline sa tavaliselt oled. Kainena ma mõtlen. Võin ma kindel olla, et sa mind ära ei tapa, sest vedasin su minema." Sil mõtles seda naljaga pooleks, kuid soovis siiski vastust kuulda. Kasvõi selleks, et aru saada, on Matus purjus veel.
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 7:32 pm

Miseria vaatas Silendat ja irvitas. ,,Kainena tuleb mind karta, sest ma võin iga hetk su piinarikkalt tappa ... Küsi Mordilt milline ma olen kainena ... Kui ta ei vasta muud peale 'enesekindla, ego, hulljulge, vaikne, kinnise ja kindla' siis see on mu kaine loom ... " vastas ta viies pilgu otse. Põhimõtteliselt muutus Miseria näoilme taas jäiseks nagu see koguaeg olnud on.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 8:07 pm

Sil naeris: "Lasen jalga? Sa hakkad juba normaalset teksti aja mtasakesi." Ühe kiire pilgu pärast: "Ja ei kõigu ka."
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeEsm Juun 16, 2008 10:48 pm

Miseria kortsutas õrnalt kulme . ,,Lõikuda ma võin niisama ka, sellest saab rahuldust ..." ristitas ta rindkerel käed.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeTeis Juun 17, 2008 10:05 am

Si pööritas silmi: "Ei kommentaari. Tegelt kui lõigud, sisi miks mugulikult. Diffindo lõikab ikka korraliku sügava haava." Seejärel sõnas ta mitte nii naljaga pooleks: "aga jamh. Mina rohkem midagi teha ei saa. Pakaa!" Ta surus käed taskutesse ja jalutas ukse poole.
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeTeis Juun 17, 2008 12:52 pm

Miseria ohkas nõusolevalt ja kergitas kulme. Nähes, et Silenda minema jalutab, liikus ka tema ukse poole ja jäi ukse lävel seisma. ,,Kas nüüd on kõik, eks?" küsis ta, tahtes teada, et kas Silenda üldse on nõus endaarust laskma ta tagasi läbule.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeTeis Juun 17, 2008 1:11 pm

Sil kehitas õlgu. "Eriti prjus sa hetkel pole.. kujutan ette, et jook võttis pohmaka ka ära. Mai tea.. Tee mis tahad. Nii palju ära küll joo, aga vahet pole." Sil naeris sees enda üle. Ma mingi läbupolitsei.
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeTeis Juun 17, 2008 3:05 pm

Miseria noogutas tüdinult ja lahkus kiirelt koopast, Silenda poole vaatamatta. Igatahes võttis ta suuna taas metsiku saare poole.. Silenda soovitust ta kuulda võtta ei kavatsenud , tema asi ju ei ole, kas tal tuleb pohmakas või ei.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitimeTeis Juun 17, 2008 3:49 pm

Sil hakkas minema aga vaatas hetkeks veel maja poole. Geniaalne! Mõtles ta ning suundus sma tänavat pidi edasi.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Miseria värk :D Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miseria värk :D   Miseria värk :D Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Miseria värk :D
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Miseria omalooming.
» ~Miseria Funeral~

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: