Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kupees .

Go down 
2 posters
AutorTeade
Leslie S. Sadness

Leslie S. Sadness


Female Postituste arv : 2
Registration date : 10/06/2008

Kupees . Empty
PostitaminePealkiri: Kupees .   Kupees . Icon_minitimeLaup Juun 28, 2008 12:14 pm

Leslie kõndis läbi rongi, vedades enda järel suurt kohvrit. Leides tühja kupee rongi tagaosas, sisenes tüdruk sinna otsekohe. Ta võttis ühel istmel akna ääres istet ja lükkas kohvri istme alla. Tüdruk viis pilgu kupeeaknast välja, rong ei olnud veel liikuma hakanud. Les vaatas lehvitavaid vanemaid, ta märkas ka enda omi, ning lehvitas neile natuke vastu. Seejärel viis ta pilgu kupeeseinale ja jäi seda tulutult silmitsema.
Tagasi üles Go down
Amelie Tarantula

Amelie Tarantula


Female Postituste arv : 9
Registration date : 27/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Scrat, Orav
Võlukepp: Apelsin; 12,5 tolli, veela juuksekarv, musta-türkiissinise kirju, pidemel heartagrammid
Veri: Sega

Kupees . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kupees .   Kupees . Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 8:15 pm

Amelie lohistas oma kolisevat kohvrit juba teist korda ühest rongi otsast teise. Ta hakkas juba vaikselt kaotama lootust leida kas tühi või poolvaba kupee.. "Kui ma korralikku kupeed ei leia, siis ma istun kuni kooli jõudmiseni koridoris oma kodinate otsas!mõtles ta omaette vihaselt. Jõudnud uuesti teise otsa, vaatas ta sisse kupeesse, kus oli ainult üks tüdruk. Hõbedased juuksed silme eest ära lükanud, avas ta kupeeukse." Hei. Ega sul selle vastu midagi ole, kui ma sinuga ühinen?"küsis ta omadesse mõtetesse upuunud tüdruku käest.
Tagasi üles Go down
 
Kupees .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: