Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Peale sõõlamist

Go down 
AutorTeade
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 6:08 pm

Scheran astus puhketuppa. Leides selle tühjana vajus ta lähimasse tugitooli ja mõtles kus kõik teised on. Ta uuris oma uut musta märki huviga. "Verepunasena näeks see parem välja... Aga vähemalt sain ma sisse."
Igavusest võttis poiss välja oma võlukepi ja tekitas sellega vehkides sädemeid, oodates millal tal esimene koolitund on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeEsm Juun 30, 2008 11:23 pm

Roxanne sisenes veidi hingeldades ja joostes Ductumi puhketuppa. Ta ütles toas olevale võõrale midagi 'tere' sarnast ning jooksis tüdrukute magamistuppa. Seal veidi hoogu maha võttes koperdas ta oma voodini ning mõtles täiesti tegevuseväliselt järjekordselt Marki, Ryani ja kõigi nendega seostuvate probleemide peale. Veidi aja pärast, peale tummalt istumise pausi, tühjendas ta absoluutselt kõik sahtlid, aknalaua, voodialuse (äkki on sinna midagio peidetud xD) ja kõik muu, kus veel tema asju oli. Ta viskas need voodile ning hakkas siis ühte suurde kotti toppima. Selle täis saanud, võttis ta selle õlale ja kõndis aeglaselt tagasi ühistesse puhketubadesse ning küsis väikse kulmukortsutusega võõralt essakalt sädemete lennutamise kohta "Mida sa teed?"
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 5:30 pm

Scheran istus ikka diivanil ja pildus sädemeid, kui üks temast vanem neiu tast mööda jooksis. Tüdruk paistis millegipärast endast väljas olevat. Ta kuulis midagi "tere" sarnast ja pomises vastu:"Hiya". Tüdruk arvatavasti ei kuulnud seda, sest ta sammus otse tüdrukute magamistuppa. Sealt kuulis Scheran natuke kolistamist ja mõtles:"Mis tal juhtus?".
Natukese aja pärast tuli tüdruk uuesti. Küsimusele mida ta teeb vastas Scheran:"Mul on igav. Ma ei oska veel midagi kasulikku võluda... Aga need sädemed on päris lõbusad minu arust." Ta mõtles veidi ja siis küsis uuesti:"Miks sa nii endast väljas paistad... kui küsida tohib?"

OT: Kust nende tunniplaanide või tundide kohta infot leiab? Suht uus ja loll, ei leia väga ^^
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 5:51 pm

Rox turtsatas lause peale: Ma ei oska midagi korralikku võluda. Ta teadis ise päris palju loitse mida sädemetega teha saab, kuid enamus oleksid veidi valusad, seega ta lihtsalt pani koti oma õla pealt põrandale ning võttis kätte lausudes: "Relashio!"ning terve tuba täitus suurte punaste sädemetega, mille Rox kohe mingi kümne sekundi pärast võlukeppi tagasi tõmbas. "Oli lõbus? Kui tahad, võin sulle midagi kasulikumat õpetada" küsis ta suht naljaga, vastust ootamata. Ta vaatas aknast väljast paistvaid vailgeid pilvi ja paari kajakat kes järve kohal lendasid ning vastas võõra viimasele küsimusele "Tegelikult.. Ma ei ole, ma lihtsalt ei ole enam Ductumi puhketoas nimodi. Ma järgnevalt aijnult prefektide puhketoas ja omas kodus. Mis su nimi on üldse?"
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 6:13 pm

Scheran oli hämmeldunud tüdruku loitsust. Kuid tüdruk ei jätnud talle hetke vastata vaid rääkis hetk hiljem edasi. Kui tüdruk oli lõpetanud mõtles Scheran hetke ja lausus siis:"Scheran Ked'Wael, esimene klass... Sa oled prefekt siis? Kindlasti oled sa hea nõid siis. Ma ei usu, et ma väga andekas olen. Isa rääkis alati teisiti aga jah..."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 6:56 pm

"Jap, prefekt, kuid siin selliseid osavaid koolis muidu väääga palju. A muide, sa alles essa klass. Kust sa tead oma andekust? Ilmselt pole sa veel tundideski käinud.." ütles Rox ning pööras oma pilgu aknast tagasi jälle poisi poole "Nu mis iganes," lausus ta ning võttis koti uuesti õlale "Baibaii, Scheran!" Ta kõndis nüüd aeglaselt ukse poole.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitimeTeis Juul 01, 2008 6:59 pm

Scheran saatis tüdrukut pilguga. "Nägudeni" lausus ta, enne kui tüdruk uksest väljuda jõudis. Teadmata mida jälle edasi teha võttis Scheran oma kooliõpikut ja hakkas neid ajaviiteks sirvima.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Peale sõõlamist Empty
PostitaminePealkiri: Re: Peale sõõlamist   Peale sõõlamist Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Peale sõõlamist
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Peale tormi
» Peale pikkaaega.
» Peale kanalisatsiooni..
» Peale tunde.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: