Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Reede õhtul.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 3:50 pm

Kayla sisenes mingit viisikest ümisedes kohvikusse ning korraks ringi vaadanud, ega kedagi tuttavat seal ei ole, suundus ta leti juurde. "Tere!" tervitas tüdruk müüjat ning valmis mõelnud mida ta ostab lausus ta: "Palun mulle üks piparmündi jäätis" Müüja tõi, mida Kayla palunud oli ning kui tüdruk oli raha ära maksnud, liikus ta ühe akna all asuva laua juurde. Ta istus toolile ning jäi siis aknast välja vaadates jäätist sööma.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 10:52 pm

Scheran lonkis tegevusetult mööda Musta Koobast. Kohviku aknasse vaadates nägi ta seal Kaylat, kes jäätist sõi. Kuna Schranil polnud midagi teha, otsustas ta sisse minna ja Kaylalaga ehk veits juttu puhuda. "Hiyas, võib siia istuda?" küsis ta, kui oli lauani jõudnud, kus tüdruk istus, osutades toolile tüdruku vastas.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:19 pm

"Hei!" tervitas Kayla rõõmsal häälel Scheranit. "Ikka võid" sõnas ta, kui poiss oli osutanud tema vastasolevale toolile. "Mis sind siia toob ka?" küsis ta poisilt ning võttis ampsu oma jäätisest.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:24 pm

Scheran istus."Tegevusetus. Olen siin Mustas Koopas aind kaks korda varem käinud ja tulin siia ekslema." Scheran heitis pilgu Kayla jäätisele ja tal endalgi tekkis jäätise isu.
Ta tõusis uuesti öeldes:"Üks hetk" ja ostis omale karamelli jäätise, ning istus siis tagasi. Ta võttis sealt ühe maitsva ampsu, neelas ja küsis siis:"Ja sind?"
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeKolm Juul 02, 2008 11:30 pm

"Ega mina kah siin väga palju käinud ei ole.. kuid arvan et siiski rohkem kui kaks korda" lausus tüdruk muiates. Sel ajal kui Scheran endale jäätist ostis, söi tüdruk isuga enda oma ning kui poiss oli tagasi tulnud, vastas Kayla ta küsimusele: "Mind toob siia jäätis" ütles ta naerulsui ning võttis sellest siis ühe ampsu.. "Jäätis on hea"
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 5:37 pm

Scheran hammustas oma jäätsest suure ampsu, külmetades hambaid. Seda natuke mäludes vaatas ta aknast välja. "Jäätis on väga hea. Polegi siit varem ostnud."
Ta võttis veel ühe ampsu, pilk keskendunud tänaval olevale kivile.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeNelj Juul 03, 2008 11:11 pm

"Ma olen siit päris palju kordi jäätist ostnud. Siin on kõige parem jäätis üldse minu meelest" sõnas tüdruk ning hakkas oma jäätist lõpetama. Peale võikest pausi küsis tüdruk Scheranilt: "Kus sa muidu elad.. kus kandis?" tundis tüdruk huvi.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 6:35 pm

"Iirimaal." Vastas Scheran. "Galway lähedal" lisas ta, ning küsis siis:"Aga sa ise?"
Ta võttis salvrätiku, sest oli omale jäätist natuke näole ajanud.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 8:45 pm

"Ma olen isegi korra Iirimaal käinud. Kena riik" sõnas tüdruk, kui sai teada, et poiss seal elab. "Mina elan Saksamaal muidu, põhja pool." ütles Kayla ning võttis oma jäätisest viimase ampsu. "Mu vanemad plaanivad tegelikult Saksamaalt ära kolida. Kusjuures ma ei teagi Kuhu nad minna tahavad, aga pidevalt räägivad, et varsti läheme siit riigist minema. Ma ei tea kas see juhtub ka, aga täiesti võimalik, et jah." rääkis Kayla ning võttis samuti salvrätiku, et suud pühkida.


Viimati muutis seda Kayla Hampton (Laup Juul 12, 2008 1:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 10:05 pm

Scheran hammustas oma jäätisest suure tüki. "Ma ei ole väga välisriikides reisinud. Ainult Suurbritannias." rääkis poiss. "Kolimine tundub väga tuutu, niipalju kui mina kuulnud olen." ütles poiss, kui sai teada tüdruku vanemate kolimisplaanidest." Ta võttis veel ühe ampsu oma jäätisest.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 10:25 pm

"Siis kui ma väiksem olin, siis reisisime me päris palju välismaal ringi. Aga nüüd kolm aastat, mis ma siin olen veetnud, ei ole ma enam kuskil käinud." rääkis Kayla ning kortsutas oma salvrätiku kokku. "Ega jah.. ma arvan kah, et kui kolimiseks läheb, siis pole just väga kerge." sõnas tüdruk poisi arvamust pooldades.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 11:33 pm

Scheran asus kiiresti oma jäätise lõpetamisele, leides, et see oli peaaegu ära sulanud. Sellega lõpetatud pühkis ta suu ümbruse ära ja vaatas aknast välja. Märgates kaugelt tumedaid pilvi lootis poiss, et ehk sajab varsti vihma ja ehk lööb isegi äikest. "Sulle vihm meeldib?" küsis poiss.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimePüh Juul 06, 2008 1:58 pm

"Jaa.. väga meeldib" sõnas tüdruk ning pööras pilgu samuti vihmapilvede poole. "Ühel õhtul, kui müristas ja hullem padukas oli. Siis me olime Rox'iga õues. Lahe oli!" tuli tüdrukule meelde, ning ta muigas veidi. "Sulle meeldib?" küsis kayla poisilt vastu.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeReede Juul 11, 2008 8:55 pm

Scheran oli mõttesse jäänud, mängides peas läbi ühte mälestust. Ta rebis end sellest välja, tulles teadvusele kerge ehmatusega. "Jah, kui ta midagi ära ei riku." vastas Scheran tüdrukule, talle pilkugi põõramata, vaid uurides jälle pilvi. Ta ei olnud varem nii tumedaid pilvi näinud. Neid imetledes küsis ta Kaylalt:"Millal sa sinna saarele plaanid ka minna?" Ta pööras pilgu tüdrukule, sirutas end kergelt ja naeratas isegi teadmata mille pärast.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitimeReede Juul 11, 2008 11:19 pm

Tüdruku näole ilmus muie, kui Scheran temalt sellise küsimuse esitas. "Tegelikult ma polegi mõelnud millal sinna minna võiks. Ma võiks vast isegi täna minna. Aga ma ei tea.. torm on tulekul. Julgeksid tormi ajal minna?" küsis ta poisilt ning mõtles väikese hirmuga sellele, milline see saar välja näeb ning kuidas seal tormi ajal olemine oleks.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Reede õhtul. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Reede õhtul.   Reede õhtul. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Reede õhtul.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: