Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Edelatornist tulles

Go down 
2 posters
AutorTeade
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeReede Juul 04, 2008 11:04 pm

Kayla tegi puhketoa ukse lahti ning astus puhkeruumi sisse. "Õnneks ei jäänud me vahele öösel väljas olemise eest." sõnas tüdruk Scheranile, kes peagi uksest sisse tulema pidi. Tüdruk liikus kamina ees oleva diivani poole ning vajus sinna istuma.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 11:25 am

Scheran astus uksest sisse ja mühatas nõustuvalt. Ta otsustas, et vallutab omale kaminaäärse tugitooli. Sinna istuma vajutud jälgis ta tuld. Ta tundis, et puhketoas oli liiga palav ja otsustas oma jaki seljast võtta. Jaki pani ta üle tugitoole käetoe.
"Kas saa oskad ilmuda, Kayla?" küsis Scheran tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 2:16 pm

"Mitte veel.. aga varsti tahaks ikka ära õppida." sõnas tüdruk Scheranile vastuseks. "Ilmumine on liiga hea liikumisviis, et seda mitte osata" lisas ta veel ning küsis siis poisilt vastu: "Aga sa?" ning kuna ka kayla jaoks oli toas veidi palav, võttis ta pusa seljast ning pani selle endale sülle, jäädes siis poisilt vastust ootama.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 6:32 pm

Scheran muigas tüdruku küsimuse peale ja vastas siis:"Ei, ma olen esimeses ju alles. Kuid tahan ka kindlasti ära õppida."
Scheran tõusis püsti, läks akna juurde ja praotas selle natuke lahti. Siis läks ja vajus tagasi tugitooli. "Kuigi lendamine on ka kindlasti väga kihvt. Ma loodan, et ma saan varsti õppima hakata lendamist." lausus ta. "Kas sa oled hea lendaja?" küsis ta.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 8:29 pm

"Ahjaa.. ma ei mõelnudki sellele!" muigas tüdruk ning jälgis poiss, kui see akent kinni panema läks. "Ei ole eriti.. ma lihtsalt ei sa sellele pihta" naeris tüdruk veidi, kui oma lendamisoskusest rääkis. "Kui ma veidi rohkem harjutaksin, saaks must ehk isegi asja aga kahjuks ma eriti ei viitsi.." lisas ta veel. "Kas sa kodus pole kordagi saanud lennata?" küsis ta poisilt, sest et kui tema veel koolis ei käinud, siis teda isa veidi juba õpetas.


Viimati muutis seda Kayla Hampton (Laup Juul 12, 2008 1:39 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 9:51 pm

"Ei, isal ei ole enam peaaegu midagi võlukunstiga seonduvat kodus. Oma selle mugu naise pärast." lausus Scheran. Poisil ei olnud mugude vastu midagi, kuid isa uus naine oli väga ebameeldiv. "Aga ma loodan, et ma olen hea." lisas ta.
"Ega sa ei tea, kas mugude elektroonika siin töötab?" küsis Scheran
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 10:20 pm

"Kahju.. " sõnas tüdruk. "Ma pole eriti ühegi muguga kokku puutunud. Ei teagi mida neist arvata." lausus Kayla mõtlikult. "Hmm.. ma ei tea. Mul pole midagi sellist olemas, seega.. pole aimugi." vastas tüdruk poisi küsimuse peale ning hakkas muguse elektroonika vastu veidi huvi tundma. "Mis asju sul üldse on?" küsis Kayla uudishimulikult.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeLaup Juul 05, 2008 11:22 pm

"Isa naine kinkis mulle sünnipäevaks pleieri. See on selline asi, millega muusikat saab kuulata. Kuid see on ka kodus." vastas Scheran. "Kodus on veel mõned asjad ,nagu lamp ja arvuti ja tolmuimeja. Ma võiksin neid pea, et igavesti loendama jääda." lisas Scheran muigega. "Sul ei ole midagi siis?" küsis poiss.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimePüh Juul 06, 2008 1:49 pm

Kayla kuulas huviga, kui Scheran muguasju loendas. "Ei.. mul pole midagi kahjuks. Meil käib kodus kõik võlukunsti abiga." sõnas tüdruk. "Kas su isa midagi võlukunstiga kah veel teeb? Või ei puutu seda enam üldse?" tundis tüdruk huvi ning mõtles, et tema vist küll ilma võlukunstita hakkama ei saaks.
Tagasi üles Go down
Sherincal

Sherincal


Male Postituste arv : 78
Age : 31
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeReede Juul 11, 2008 9:50 pm

Scherna mõtles hetke. "Teeb küll" vastas ta lõpuks. Siis lisas ta:"Aga ta ei tohi vahele jääda. Muidu ta peab selle naise mälu muutma. Seda juhtub isegi päris tihti, vähemalt 5 korda nädalas". Ta kummardus tugitoolil ettepoole, et tunnetada tule kuumust oma näol, siis toetas ta tagasi seljatoele.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitimeReede Juul 11, 2008 11:12 pm

"Ei kujuta eriti ette, kuidas see naine käituks kui näeks su isa midagi võlumas.." sõnas tüdruk mõtiskledes poisile vastu. Kuna Kaylal oli üsna palav, tõusis ta toolilt püsti ning liikus tooli taha, et seda veidi kaminast kaugemale tirida. Kuna tool oli üsna raske, upitas tüdruk selle kallal veidi aega. Lõpuks uue kaugusega kaminast rahule jäänud, istus ta uuesti tugitoolile. "Niimoodi on parem.." sõans tüdruk väikese muigega parema oleku peale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Edelatornist tulles Empty
PostitaminePealkiri: Re: Edelatornist tulles   Edelatornist tulles Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Edelatornist tulles
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Puhkama tulles.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: