Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Hilisel õhtutunnil .

Go down 
2 posters
AutorTeade
James Hunter

James Hunter


Male Postituste arv : 18
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/12/2009

Tegelastest
Hüüdnimi: James
Võlukepp: Jugapuu 17 tolli, sees on lohe südamekõõlus .
Veri: Puhas

Hilisel õhtutunnil . Empty
PostitaminePealkiri: Hilisel õhtutunnil .   Hilisel õhtutunnil . Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 7:51 pm

Noormees sisenes torni, ning sulges ukse vaikselt, kuigi see ka siis tegi oma kriuksuvat häält . Jamesil käisid seejärel külmavärinad üle keha, ning ta turtsatas vaid kergelt . End aknalauale istuma sättinud suunas ta võlukepi otsa pärgamendile, ning asus sealt midagi lugema . See oli osa mingist raamatust, ning nooruk üritas taibata, mis raamat see on, kui võlukepi otsast tuleva valgusega seda seal uuris .
Tagasi üles Go down
Carmen Water

Carmen Water


Female Postituste arv : 17
Maja : Crudelis
Amet/klass : 7. klass
Registration date : 11/12/2009

Tegelastest
Hüüdnimi: Car, Carru
Võlukepp: Pajupuu, 13 tolli, fööniksi sabasulg
Veri: Puhas

Hilisel õhtutunnil . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilisel õhtutunnil .   Hilisel õhtutunnil . Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 8:45 pm

Carmen kõndis kergel sammul torni trepist üles ning seisatas ukse ees. Ta lükkas ust õrnalt, et see avaneks, ning astus torni.

"Oh, tere... Ma ei arvanud, et keegi siin on. Kas ma segan?" ütles Carmen kohe, kui uks oli sulgunud ja tema mingit noormeest märkas. Ta oli teda vist kunagi puhketoas näinud, kuna noormees tundus tuttav.
Tagasi üles Go down
James Hunter

James Hunter


Male Postituste arv : 18
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/12/2009

Tegelastest
Hüüdnimi: James
Võlukepp: Jugapuu 17 tolli, sees on lohe südamekõõlus .
Veri: Puhas

Hilisel õhtutunnil . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilisel õhtutunnil .   Hilisel õhtutunnil . Icon_minitimePüh Dets 13, 2009 9:09 pm

''Arvatavasti mitte, kui sa lased mul rahus edasi lugeda. Pealegi, pole mina mingi ütleja, kas sa võid siin olla. James üldiselt.'' Lausus ta naeratades, ning süvenes seejärel lehte uuesti, tal oli juba hakanud midagi koitma, kuid siiani ei olnud ta selles päris kindel .
Tagasi üles Go down
Carmen Water

Carmen Water


Female Postituste arv : 17
Maja : Crudelis
Amet/klass : 7. klass
Registration date : 11/12/2009

Tegelastest
Hüüdnimi: Car, Carru
Võlukepp: Pajupuu, 13 tolli, fööniksi sabasulg
Veri: Puhas

Hilisel õhtutunnil . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilisel õhtutunnil .   Hilisel õhtutunnil . Icon_minitimeEsm Dets 14, 2009 5:13 pm

"Mina olen Carmen. Aga mida sa loed?" ütles Carmen kergelt pead kallutades.

Neiu astus ühe vaba aknalaua juurde ning istus sinna. Ta jälgis hetke poissi ning viis siis pilgu aknast välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hilisel õhtutunnil . Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hilisel õhtutunnil .   Hilisel õhtutunnil . Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hilisel õhtutunnil .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: Kooli alad :: Edelatorn-
Hüppa: