Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Raamtulaos

Go down 
2 posters
AutorTeade
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeTeis Nov 13, 2007 5:38 pm

Mark astus sisse suurde lattu. Ta läitis võluikepi, sest oli juba üpris pime. Poiss suundus riiulite vahele. Veidi aja pärast tuli ta sealt välja koos paksu nahkköites raamatuga. Ta istus akna alla seina vastu maha, avas raamatu ning hakkas seda hämaras lugema. Ta otsis moodust märkamatut mõrva sooritada ja see raamat pidi teda aitama.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeKolm Nov 14, 2007 9:32 pm

Sil tuli raamatulattu endale õhjtuseks lugemiseks midagi uut võtta, mis ta kiirelt magama jätaks. Ta valis välja riiulist raamatu "Mida teha Imperio needuse all olevatega." End unustas end seda lugema.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeTeis Nov 20, 2007 7:57 pm

Mark märkas tüdrukut sisenevat. Ta noogutas tüdrukule tervituseks. Kuna poiss raamatust midagi huvitavat ei leidnud, viis ta selle tagasi riiulisse ja astus Silenda juurde. "Kas on ka huvitav lektüür?" Küsis ta tüdrukult.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeKolm Nov 21, 2007 8:46 pm

"Jamh" naeratas tüdruk. "Suht huvitavas formaadis kirjutatud. Siin on ka võimalused tal marki täis teha ning kavalaimad tegevused, mida temaga teha, kui sul igav on." Tüdruk ei teadnud, kas ta peaks tundma häbi enda mõnu üle, kui ta teisi piinab, kuid siis meenus talle, kus ta asub ja see kadus hetkega.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 7:24 pm

Marki hakkas raamat huvitama. "Loe mõned ette," palus ta tüdrukut. Imperio needus oli tema meelest üks kavalamid nõkse, mis iial leitutaud. Selle abil sai korda saata palju asju ilma, et sinu isikut iial paljastataks.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 10:30 pm

Sil naeratas ja hakkas lugema ma lemmimk osa: "Kui väga igav on, siis on üks Imperiusse loits parim aaviitmis vahend. Soovitatav on otsida selleks ülesandeks üks reserveeritud aktsionäär, võimalikult kuulus mugu-meedias. Käskige tal jalgpallimängu ajal joosta jalgpalliväljakule ja mängida, et ta on hull. Nauging garanteeritud." mSil tõstis silmad: "Tundub igav, aga on kerge ja tulemus idealne"


Viimati muutis seda (Reede Nov 23, 2007 8:59 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeReede Nov 23, 2007 8:40 pm

"Jah... miks ka mitte," sõnas poiss kujutades ette, kuidas mõnu mugu-kuulsus jalkaväljakul ringi jookseks. "Seda peaks ju kunagi koos katsetama. Mis arvad?" pakkus ta Silile välja
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeReede Nov 23, 2007 9:00 pm

Sil kallutas paed veidi mõtlikult: "Huvitav, kas me saaksime kokku ka kui vaheaeg on?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeReede Nov 23, 2007 10:54 pm

"See oleneb, sellest kui lähedal me teineteisele elame," sõnas poiss, "Kuid me võime ka mõne kokkusaamise kokku leppida, kui tahtmist on. Öökullid ju liiguvad..." Mark vatas sügavale tüdruku silmadesse ja mõistis, et oli teinud õige valiku, kui oli tulnud mustade jõudude kooli. Ta tundis end sellise kasvatuse juured äärmiselt hästi.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 3:53 pm

Sil pani raamatu eemale, sest tõotas tulla pikem jutuajamine. "Mina elan Clinderfordis. See jääb Bristoli poole. Sa?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 11:36 pm

"Sealsamas naabruses," vastas Mark imestunult. "Vaid paar kilti linnast väljas. Huvitav, et me varem seal kohtunud pole." Sõnas poiss mõtisklevalt. "Nojah.. enne kui meist mõlemast prefektid said enne me ju praktiliselt ei teadnudki teineteist.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimePüh Nov 25, 2007 7:04 pm

Sil kehitas õlgu: "Ma ei tea.. Võibolla olen ma sind märganud, aga nagu ma tähele panen, siis sa muutud tihti"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeEsm Nov 26, 2007 8:29 pm

Mark lasi välja paista ühe oma haruldastest naeratustest ja muutis selle käigus oma juuksed blondideks, näo veidi lapselikumaks ja kasvu lühemaks "Nii meeldis mulle enne kooli ringi käia," sõnas ta naerulsui, "Aga siis ma ei olnud veel musta maagiaga seotud. Nüüd ei meeldi mulle enam see välimus" ütles ta ja muundas end tagasi endiseks. "Tegelikult ma mängin oma välimusrgba vähe. Kõik ei pea ju teadma et ma selline olen" sõnas ta kavalalt "Seda annab vahest hästi ära kasutada," sõnas poiss ja pilgutas tüdrukule silma.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeLaup Dets 01, 2007 9:48 am

Sil muigas. "Tead. Sul ikka veab. Metamorfaagial pole vist ühtegi halba omadust."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 2:48 pm

"Mõni ikka on," sõnas poiss mõtlikult, "Tihti on nad kohmakad või ei ole andekad lendajad. Mul siiski selliseid vigu pole. Kuid siiski ei ole ma perfektne. Näiteks on mul suuri probleeme astronoomiaga. Ja Metamorfaafgidel ei ole oma nägu. Nad võivad muutuda pidevalt ja neil pole seda üht ilmet, mille juurde tagasi pöörduda. Tihti ei tunne inimesed sind paari aasta möödudes enam ära, sest oled end juba muutnud. See teeb vahel kurvaks." Mark vaatas tüdrukut ja ütles tasaselt: "Aga sinu oleku juures on vist ainult halvad omadused."
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 7:59 pm

Silenda kehitas õlgu ja sõnas: "Tegelikult on sul õigus. Kõik ei ole ainult hea või halb. mina olen näiteks voldemortile kasulik. Ja mu elus on põnevust.. Vist"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 8:16 pm

"Jah," sõnas Mark sügavalt mõeldes "Aga jätame selle tobeda filosoofia" Ta tõusis püsti ja kutsus: "Tule lähme ujuma" pakkus ta välja.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 9:39 pm

Sil raputas pead. "Ei tahaks... Vesi on järves nii külm ja ma olen selle elanikega tülis."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 6:40 pm

"Ma ei mõelnudki järve minna," sõnas poiss ja mõlgutas mõtteid, et järvevesi võib tõesti väga külm olla. "Läheme kanalisatsiooni. Ma leidsin seal ühe koha, kuhu saab vaid ilmuda. Seal on soe ja puhas vesi, kus saaks ujuda." Poiss vaatas Silendale otsa ja jäi vastust ootama.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 8:59 pm

"Okei!" sõnas tüdrruk rõõmsalt ja kargas kohe püsti.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 9:55 pm

Ka Mark ajas end vaikselt püsti ja sõnas. Ilmume siis kohe siit. Võta mul käest kinni. Ta ulatas tüdrukule käe.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeKolm Dets 12, 2007 6:41 pm

Sil kehitas õlgu ja ootas suure põnevusega ilmumist. Mida kõike ta siin koolis ei koge. Ta võttis poisi käe vastu ja hammustas ärevusega huulde.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitimeKolm Dets 12, 2007 10:25 pm

Mark võttis tüdruku käest kinni ja keskendus pingsalt ilmumisele. Poiss kadus väikese popsatusega raamatulaost. Tema esimene ilmumine koos kaaslasega oli tulnud välja.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Raamtulaos Empty
PostitaminePealkiri: Re: Raamtulaos   Raamtulaos Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Raamtulaos
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: