Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Öösel

Go down 
2 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 3:52 pm

Rozanne kõndis keskööl mööda surnuaeda. Ta üritas vaikselt olla et vaime mitte häirirda. Ta oli seal öösel selleks et ta saaks seal inimesena olla. Ta kõndis ringi ja otsis endale ohvreid kellest süüa. Tavaliselt kui ta ohrvi leidnud oli ei läinud ta kohe kallale vaid ootas, läks lähemale, kui tegu oleks mingi temavanuse poisiga siis väheke flirdiks. Ja siis äkki torkaks hambad kaela. Kuid Roxanne'il tegelikult täna kõht eriti tühi polnudki. Ta vaatas haudu ning tuletas meelde neid inimesi kes tänu temale hauas on.
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 4:43 pm

Blair jõudis paadiga saarele. Ta ronis ööpimeduses sellest välja, ning oleks äärepealt kellegile otsa kõndinud. "Tervist... Blair Disenchanted." Sõnas tüdruk ja virutas paadi eemale.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 4:48 pm

Roxanne märkas et keegi talle otsa kõndis. Ta silmitses veidi tüdrukut. Kui ta oli välimuse järgi plika veregrupist aru saanud muutis ta end nahkhiirepundiks ning lendas välkkiirelt plika seljataha võttis tolle kaelast kinni ning tegi suu lahti nii et Blair lihtsalt pidi aru saama et tegemist on vampiiriga ning pidi ilmselt hirmunud olema. Siis aga hammustamise asemel ütles ta sõbralikult "Roxanne Rebeca Cherry" ning muigas ja tuli oma kihvadega Blairi kaela juurest ära. Ta kõndis tüdruku ette ja ütles sõbraliku muigega "Mulle meeldib vahel inimesi hirmutada. Olen vampiir"
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 4:57 pm

Blairi pupillid läksid nii meeletult suureks, kui vaid minna said. Tüdruk neelatas, kuid siis ütles naeratades, "Näha on jah. Meeldiv tutvuda sellegipoolest. Mis sind surnuaiale toob?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:00 pm

"Mm... Näiteks see et mul on õhku vaja? Ja ma tahaks seda saada õues ka ilma päiksevarjuta. Mul on see probleem - nagu kõikidel vampiiridel - et ma muutun päikse käes vältimatult nahkhiireks. Ja veel see ka et siin surnuaial saab rahulikult süüa ilma et palju pealtvaatajaid ja segajaid oleks. Muidugi täna öösel siin vist eriti süüa ei liigu..." ütles Roxanne ja vaatas veidi ringi
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:02 pm

Blair silmitses pisukese aukartusega vampiiri. "Saan aru. Mina tulin niisama uudistama, olen deathanias alles esimest aastat."Lausus tüdruk enda tutvustamiseks paar sõnakest.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:07 pm

Roxanne kõndis paar sammu haudade poole ning ütles "Tule ma tahan sulle neid tutvustada" ning läks ühe suure hauakiviga haua juurde ning osutas sellele "Näed? See on "Maricruz de la Griz". Eriti magusa verega. Ai kuidas ma teda taga igatsen. Aga korralik lõuna oli " ning kõndis veidi edasi "Aga vot see oli üks eriti mage mees" ning istus ühele kivile "Sa pole midagi ... erilist? Nagu vampiir või libahunt või animaag?"
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:15 pm

Blair vaatas maha. Ta taganes paar sammukest, ja ootas siis enne mõne minuti kui vastas. Neiu oli tahtnud seda varjata, kuid kuna ta suhtles vampiiriga, lasi ta kõik otse välja. "Kui sa nii väga teada tahad... Olen jah animaag." Paiskas ta, ja muutus kohe paar korda suuremaks, ka tema juuksed muutusid tavapärasest oran¾ist mustaks.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:46 pm

Roxanne muigas rahulikult ning vaatas Blairi "Siis oleme mõlemad imelikud... Ei tegeli8kult ma ei mõtlend seda nii... Oleme mõlemad omamoodi erilised"
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:53 pm

Blair otsustas kavala naeratuse saatel tagasi normaalkasvu muutuda. "Sul on õigus," Sõnas ta, ning tonksas ühte hauda jalaga. Kulme kergitades vaatas ta, mis juhtuma hakkab. Neiu togis kaks korda veel, ja hauast kerkis üks surnu, nagu ristilöödult. Mõne silmapilgutuse saatel kukkus too kolinal hauda tagasi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:58 pm

Roxanne tegi silmad suureks ja ütles Blairile kui surnu hauda tagasi läsk "Ära sa enam kunagi nii tee! Mõned neist vaimudest võivad vihaseks saada... Aga jamh , mitte kõik" ning tõusis püsti ja kõndis veel haudade vahel ringi. Ta ütles tegi oma suu lahti ning katsus oma hambaid. Ta kaks vereimemishammast olid üle kolme sentimeerti pikad ning üliteravad. Tavaliselt vampiiridel selliseid nugasid suus polnud. Ilmselt oli ta mingi erand. Igatahes nägi ta alati kui ta haigutas või suud pärani lahti tegi väga jube välja. Ta ütles "Mitut vampiiri sa varem näind oled?"
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 6:00 pm

Neiu ei teinud vampiiri märkusest väljagi, vaid sõnas ta küsimusele: "Ausalt öeldes vaid üht. Ja see oli mu onupoeg. Oletan, et sa ise suhtled iga päev mõne vampiiriga?" Küsis ta vastu, ning istus maha.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 6:06 pm

"Eip. Ma olen peale enda vaid kolme vampiiri näinud. Üks on mu õde Ruby Roselin, teine on mu ema Barbara, tappis end aasta peale mu sündi kuna vihkas vampiirlust ja seda et ta vampiir on, ja kolmas on... Kolmas on üks kutt... Ma ei avalda ta nime. Nii et minu arust on näha vampiiri väga haruldane juhus, kui too just su lähedal ei ela või su sugulane pole. " Ning muutis end nahkhiireks ning lendas ühe väga kõrge puu otsa . Puu otsas maandudes muutis ta end inimeseks tagasi. Ta istus ja külgutas seal oksa peal jalgu ning ütles "Sa oled esimene animaag keda ma näen. Ma olen paljudest kuulnud aga isiklikult ühtegi näinud pole"
Tagasi üles Go down
Blair Disenchanted

Blair Disenchanted


Postituste arv : 92
Age : 30
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 6:10 pm

Tüdruk naeris vaikselt, ning sõnas siis enda kohta: "Ära ehmata, kui ma värvi muutma hakkan. See asi pole mul veel kontrolli all. Aga, alguses ehmatasid sa mu päris ära, mõtlesin et ehk oled dementor või midagi taolist. Blair uuris veidi ümbrust, ning surnute nimesid. "Kuidas vampiirid õigupoolest verd imevad?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 6:52 pm

Roxanne kuulas Blairi küsimuse ära. Ta muigas ning hüppas inimesena sellelt ülikrge puu oksalt alla. Kui ta juba peaaegu maani jõudis muutis ta end nahkhiireks ning maandus siis ikkagi turvaliselt. Ta kõndis Blairini nii et ta pikk musta värvi - võibolla natuke keskaegne - kleit maas järgi lohises . Ta ütles "Tahad näitan?" ning turtsatas siis kroraks "Okei nali. Sind ma tühjaks ei ime. Vähemalt praegu mitte. Vampiirid lihtsalt... Ilmuvad nahkhiirtekoguna su selja taha või siis kõnnivad su ette ning torkavad kaks kihva su kaela ningm siis imevad niikaua kuni saa verest tpühi oled. Ma võin mõnikord näidata"
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 7:59 pm

OT: Ma näen küll, et teised Otid on kadunund, aga palun Blair. Modi ära see, et animaag muudab värvi...
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Öösel Empty
PostitaminePealkiri: Re: Öösel   Öösel Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Öösel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: