Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Blairiga

Go down 
3 posters
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Blairiga   Blairiga Icon_minitimeLaup Dets 01, 2007 2:11 pm

Roxanne kiirustas Blair käte peal ravipunkti. Ta pani Blairi ühe voodi peale ning vaatas ringi et ega arstionu lähedal pole
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimeLaup Dets 01, 2007 5:43 pm

OT: IRW arstionu Very Happy Augustur Rookwood on sul väga sõbralik arstionu. Ma saan iin naerukrampe Very Happy
Tagasi üles Go down
Augustus Rookwood

Augustus Rookwood


Male Postituste arv : 6
Registration date : 30/11/2007

Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 3:00 pm

Augustus Rookwood tuli oma kabinetist välja olles kuulnud lärmi ravipunktis. Ta nägi keset tuba kaht verist tüdrukut. Kuna üks oli voodis, siis ta eeldas, et too on kannatanu. Rookwood viipas käega ja Roxanne lendas paar meetrit kaugemale "Pese end ära!" ütles ta plikatirtsule ja viipas kraanikausi poole. Ta kummardus väikese tüdruku kohale ja nägi, et tal puudub sõrm. "Kus su kadunud sõrm on?" Küsis ravitseja voodis lamavalt tüdrukult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 7:19 pm

OT: Esiteks: mina ei ole verine... teiseks: tüdruk kellelt te küsite on teadvusetu


Roxanne vaatas natuke tigeda näoga arstionukest ning ütles "Miks?"
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 8:03 pm

OT: sa kandsid verisit isikut.... Ise kokku ei saand we?
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 8:05 pm

OT: Nojamh Very Happy Ma osav kandja Wink
Tagasi üles Go down
Augustus Rookwood

Augustus Rookwood


Male Postituste arv : 6
Registration date : 30/11/2007

Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:44 pm

OT: Tõesti osavalt kantud.. Ja suva ju kui too tüüp teadvusetu on.

Ravitseja jättis tüdrukule vastamata ja küsis hoopis selle asemal: "Kus ta sõrm on? Ma ju ei saa seda suvaliselt tagasi kasvatada. Mis sa arvad, et ma olen mingisugune imetegija või? See tüdruk saab siin veel palju valu kannatama." Augustus vaatas meelemärkusetta tüdrukut ja küsis seejärel jällegi Roxannelt: "Mis temaga õigupoolest juhtus?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:48 pm

OT: Päris hea tekst... Very Happy Võtke see sõrm juba taskust välja ja jätke jamps Very Happy:D või sõid sa selle juba ära nahkhiir? Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:57 pm

OT:Grrr ma söön kohe SINU ära!


Roxanne vaatas tigeda pilguga Augustust ning ütles "Ega ma mingi reporter pole! MInai tea kus ta selle jättis!"
Tagasi üles Go down
Augustus Rookwood

Augustus Rookwood


Male Postituste arv : 6
Registration date : 30/11/2007

Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitimeEsm Jan 21, 2008 9:41 pm

Rookwood torises omaette arusaamatute sõnadega ja läks siis oma ruumi. Tagasi tuli ta kahe pudelikesega. Ühes oli läbipaistev vedelk, mis tundus keevat ja teises oli väga võika haisuga löga. Rookwood puhastas tüdruku võlukepiviipega ja valas talle läbipaistva nõiajoogi kurku. Selle eesmärk oli tüdruk pikaks ajaks uinutada. Seejärel määris Rookwood rohelist löga tüdruku käele. See nägi jube välja. Ravitseja pööras end äkitselt teise tüdruku poole. "Mine otsi ta sõrm üles, kui tahad, et talle neid lõppkokkuvõttes 10 jääks." lausus Rookwood karmilt. Ta ei saanud ju ometi eikusagilt uut kehaosa kasvatada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Blairiga Empty
PostitaminePealkiri: Re: Blairiga   Blairiga Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Blairiga
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: