Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  Logi sisse  

Share | 
 

 Võlukepi tegemine

Go down 
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Lord Voldemort
Must Isand
avatar

Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Võlukepi tegemine   Kolm Nov 07, 2007 8:55 pm

Niisiis. Tegemine maksab 8 galeooni, kuid see on kohustuslik.
Kasutusmaterialid:

Puud:
Roos
Jugapuu
Mänd
Tamm
Vaher
Pärn
Kadakas
Dattel
Apelsini
Palm
Iileks
Astelpaju
Viigipuu
Sarapuu
Kask
Pihlakas
Kuusk
Saar
Lepp
Paju
Viirpuu
Viinapuu
Luuderohi
Pilliroog
Leeder

Sisud
Fööniksi sabasulg
Ükssarviku sabakarv
Veela juuksekarv
Lohe südamekeeled

Pikkus
12 - 15 tolli

Õige leidmine
Puudutad igat puud. Kõik peale ühe annavad sulle särtsu. See mis särtsu asemel tekitab sooja tunde on õige.
Sul on ees neli karpi. Selle mille valid oma sisetunde järgi ongi õige.
Pikkus opeab olema pool tolli lühem, kui su käevars (sõrmedest küünarnukini)

Tegemine
Võtad sisu jaoks ühe karva/ sule/ keele ja paned ta laual asetsevale spetsiaalsele alusele. Puistad ta üle Fertiny pulbriga nii, et see on täielikult kaetud. Siis puhud üleliigse pulbri ära. Seejärel võtad valmis puukepi ja lõikad selle parajaks. Seejärel voolid talle käepideme ja teravama otsa. Sa pead panema oma sisu võlukepi tippu, mis on eelnevalt mevoppose mahlaga kokku määritud. Sisu läheb kui isenesest su tulevasse võlukeppi.


Viimati muutis seda (Laup Nov 10, 2007 4:54 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jeanelle Jacinth

avatar

Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Nov 08, 2007 7:49 pm

Jeanelle tuli võlukepi tehasesse endale võlukeppi tegema.Ta maksis kaheksa galeooni ja suundus puude juurde.Alguses ta puudutas roosi puud.See andis neiule särtsu.Niimoodi läks edasi kuni Iileksini.Kui ta Iileksit puudutas andis see sooja tunde.Ta lõikas kõige sirgema oksa mis ta leidis ära ja suundus nelja karbi juurde.Jeanelle sulges silmad.Ta käsi läks aeglaselt teise karbi juurde.Jeanelle avas silmad ja avas ka karbi.Üllatunult leidis ta sealt Ükssarviku sabakarva."Mingi tossikene olen."mõtles Jeanelle.Ta suundus laua juurde ja asetas sabakarva alusele.Ta kattis selle Fertiny pulbriga korralikult üle.Neiu puhus üleliigse pulbri ära.Ta lõikas puuoksa parajaks ja kepiks.Pikkus tuli 12 ja pool tolli.Jeanelle voolis käepideme ja otsa teravaks.Käepide tuli natuke mõõga moodi ja see meeldis neiule.Jeanelle määris oma tulevase võlukepi tipu mevoppose mahlaga kokku.Ta asetas võlukepi sisu tipu juurde ja see läks iseenesest võlukeppi.Ta katsetas võlukepi ja jäi tulemusega rahule.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
_

avatar

Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Nov 08, 2007 7:59 pm

Sil sammus võlukepitehasesse. Ta polnud siin ammu käinud. Kiirelt mõõtsid paar mõõdulinti ta käe üle ning andsid talle tulemise - 13 1/2 tolli. Sil maksis kiirelt kassase 8 galeooni ja asus õhinaga nikerdama. See meeldis talle alati. Ta läks puude juurde ja katsus üpris kindlalt Apelsinipuiud. Kuid tema vana võlkepipuu andis tüdrukule sörtsu. Kulm kortsus katsus tüdruk ka teisi. Ta avastas, et punakas pihlakas on temale uus õige puu. Silmad kinni võttis ta ühe karbi, ükssarviku sabakarva. See oli ka ta eelmine sisu. Rõõmsalt tegi ta kõik vajaliku ja vaatas, kuidas sabakarv aeglaselt võlukepi sisse vajus. Rõõmsameelselt viipas ta oma uue võlukepiga, küll veidike kartes, et must maagia ei tule enam pihlakaga välja, kuid võlukepp tundus veelgi võimsam.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Tom Falmoy



Postituste arv : 28
Age : 23
Maja : ductum
Registration date : 10/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: tom
Võlukepp: roosipuu,fööniksi sabsulg,13,5 tolli
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Nov 10, 2007 1:48 pm

Tom jalutas võlukepipoodi. Ta viskas 8 galeooni letile ning läks valima endale võlukepipuud. Tal jäi särts saamata kohe esimesest - roosipuust. Võlukepi südameks sai tal juhuslikult fööniksi sabasulg. Seejärel hakkas nikerdama. Ta puistas seda pulbrit ja puhus üleliigse ära. Siis määris tipu kokku ja lasi sabasulel sisse vajuda. Piikuseks tuli 13,5 tolli
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jeanelle Jacinth

avatar

Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Nov 10, 2007 9:46 pm

Jean juhuslikult märkas Sil'i ja lehvitas talle.Võlukepist hakkasid paiskuma sädemed.Ta läks Sil'i juurde ja ütles:"Tere!"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mark de Bismarc

avatar

Male Postituste arv : 1276
Age : 27
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Nov 11, 2007 2:55 pm

Mark astus võlukepipoodi. Ta kõndis riiuli juurde ja puudutas igat puud korra. Nad kõik andsid särtsu. Poiss vaatas, et midagi on viltu. Talle tuli meelde. Isa vana võlukepp oli tal ju taskus. Mark viskas selle lähedalasuvasse prügikasti ja mõtles julmalt, et viimane mälestus ta isast läks sinna. Nüüd puudutas ta puid uuesti. Jugapuu oli see õige. Ta võttis puujupi ning voolis sellest 14 tolli pikkuse imekena võlukepi. Seejärel kõndis ta karpide juurde. Ta valis parempoolse karbi. Seal sees ükssarviku sabakarv. Mark kirus endamisi ja lasi sabakarva pulbriga üle. Ta puhus ülejäägi maha ja toppis võlukepi tipu rohelise plöga sisse, mis meenutas talle ta õe eelmise kodulooma jäänuseid. Mark puudutas sabakarvaga võlukeppi ning karv kadus selle sisse. Poiss vaatas uut relva ühe vähese naeratusega, mis ta tegi ja lahkus poest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Nov 24, 2007 10:46 am

[i]Roxanne läks vlukepi tehasesse. Ta läks erinevate puude juurde. Lõpuks leidis ta ühe mis talle särtsu ei andnud. Roosi. Siis ta läks ja valis suht suvaliselt ühe karbi mille sees oli veela juuksekarv. Ta jälgis kuidas teised tegid ja tegi ise ka suht smaamoodi. Pani selle alusele, puistas Fertiny pulbriga üle ning puhus üleliigse ära. Ta lõikas selle parajaks ja selle pikkuseks jäi täpselt 12,5 tolli. Ta voolis käepideme. See oli suht väike ja ühest otsast veidi mingi konksu moodi. Ta voolis seda parajamaks ning pärast nägi see päris korralik välja. Siis tegi Rox ka sellele teravama otsa ning toppis selle otsa seda mevoppose või mis iganes löga ning pani sisu selle ette. See kadus välkkiireslt võlukeppi. Roxanne silmitses võlukeppi enda käes mine hetke. Ta jäi sellega rahule ning lahkus poest[/i]
Tagasi üles Go down
Lily Feather

avatar

Female Postituste arv : 11
Age : 24
Maja : Ductum
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 02/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Lily
Võlukepp: paju, Fццniksi sabasulg, 12 tolli
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Dets 02, 2007 9:05 pm

Lily astus poodi ning ulatas müüale 8 galeooni. Seejärel läks ta puude juurde ning puudutas esimest - roosipuud ning see andis talle särtsu. Ta puudutas jugapuud ning ka see andis talle särtsu. Ta sai päris mitu särtsu kuni jõudis lõpuks pajuni. Lily oli valmis järgmist särtsu saama , kuid seda ei juhtunud. See tekitas hoopis sooja tunde - see oligi õige. Ta lõikas kõige sirgema oksa.Tüdruk suundus karpide poole ning pani simad kinni puudutads karpi, kus oli sees fööniksi sabasulg ta võttis selle kaasa ning suundus vaba laua juurde ning asetas pajuoksa ja sule alusele. Ta puistas kepile Fertiny pulbrit ja puhus üleliigse osa mineme. Seejärel mõõtis ta ära oma käevarre. See oli 12 1/2 tolli. Lily lõikas võlukepi parajalt pikaks ehk 12 tolli. Nüüd hakkas tüdruk hoolikalt käepidet voolima. Kui see valmis võttis ta uuesti kepi kätte ning tegi otsa teravamaks. Nüüd määris ta oma kepi mevoposse mahlaga kokku ja pani fööniksi sule tippu ja see läkski iseenesest võlukepi sisse. Võlukepp oligi valmis. Lily imetles seda mõnda aega ning siis suuundus ukse poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kristian Roos

avatar

Male Postituste arv : 21
Age : 25
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Esm Dets 03, 2007 7:46 pm

Kristian jõudis poodi sirutas 8 galeooni.Müüja vaatas teda huviatava pilguga vaatas korra maha ja näitas sõrmega puude poole.Kristian astus puude läheda peaaegu iga puu andis särtsu,ta oli lootust kaotamas ,kuid 1 hetk ta märkas peaaegu tühja puud seal oli ainult üks roos.See ei olnud tavaline roos.See roos oli musta värvi.Kristian astus roosi juurde ta aeglaselt sirutas käe roosi suunas ja siis kui ta puudutas roosi tuli suur rahu ja soojus tema sisse.Ta lõikas 1 oksa ja palus puult andeks.Ta jõudis karpide poole sulges silamad,ootas ja kui ta silmad avas hõljus õhus karp nr2.Ta võttis selle seal oli sees Veela juuksekarv.Ta võttis selle ja võttis oksa ja suundus aluse juurde.Ta pani materjalid alusele,puistas kepile Fertiny pulbrit,puhus õrnalt üleliigse tolmu ära.Ta lõikas kepi parajalt pikaks nii umbes 14 tolli.Seejärel ta hakkas käepidet voolima.Tegi otsa teravaks määris mahlaga kokku ja keeras Veela juuksekarva selle ümber see sulas sinna sisse.See sai valmis ja ta oli õnnelik.Ta proovis seda ja ta oli tulemusega rohkem kui rahul.Ja ta teadis ,et ta hakkab sellega suuri asju tegema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kayla Hampton

avatar

Female Postituste arv : 316
Age : 25
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Dets 25, 2007 1:33 pm

Kayla sisenes poodi ning liikus kohe müüja poole. Ta ulatas müüjale 8 galeooni ning liikus siis võlukepi puude poole. Ta hakkas puid katsuma. Esimesed kuus puud andsid talle särtsu kuid seitsmendat puud katsudes tundis ta kummalist soojust oma käes. See oli Iileks. Seejärel suundus ta karpide poole ning sulges aeglaselt silmad. Ta käsi hakkas vaikselt ühe karbi poole liikuma ning karpi avades nägi tüdruk, et seal sees oli Fööniksi sabasulg. Seejärel paigutas tüdruk sabasule alusele ning puistas selle pulbriga üle. Ta puhus üleliigse pulbri ära ning seejärel lõikas võlukepi 13.5 tolli pikkuseks sest see pikkus sobis Kaylale suurepäraselt. Tüdruk hakkas oma võlukepile käepidet voolima ning tegi ka otsa teravaks. peale voolimist kastis tüdruk Fööniksi sabasule mahla sisse ning seejärel hakkas sabasulge võlukepi sise panema, kui see sinna järsku sujuvalt sisse läks. Kayla võluikepp oli valmis. Tüdrukul oli hea meel ning ta väljus poest, näol endaga rahulolev ilme.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Dets 25, 2007 10:38 pm

Janette sisenes võlukepi tehasesse ning silmas müüjat. Ta suundus tema poole, ulatas talle 8 galeooni ja liikus edasi võlukepi puude poole. Ta asus võlukepi puid üksteise järel puudutama. Igast puust sai tüdruk särtsu, kuni 13-nenda puuni. Seda puudutades tundis tüdruk ebatavalist soojust, mis ütles talle, et tegu on õige puuga. Selleks oli Viigipuu. Tüdruk suundus edasi karpide poole. Nende ees seistes, sulges tüdruk silmad ja vedas kätega üle karpide. Ta tundis, kuidas ta käsi ühe karbi poole tiris. Tüdruk puudutas õrnalt karpi, avas silmad ning avas karbi. Seal olid sees lohe südamekeeled. janette võttis karbist ühe keele, asetas selle alusele ja puistas üle pulbriga. Üleliigse pulbri ära puhunud, lõikas Janette võlukepi sobivaks pikkuseks. Janette võttis noa, ning voolis võlukepi sobivaks. Seejärel kastis tüdruk lohe südamekeele Mevoppose mahla sisse ning proovis siis keele võlukepi sisse panna. Janette arvas, et see käib väga keeruliselt aga keel justkui libises iseenesest võlukepi sisse. Tüdruk naeratas, sest tema võlukepp oli valminud. Janette pöördus ümber ning lahkus poest, käes oma enese valmistatud ja äsja valminud võlukepp.
Tagasi üles Go down
Hanna M. Wilson

avatar

Female Postituste arv : 66
Maja : Ductum
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Hanna, Marie
Võlukepp: Sarapuu, Ükssarviku Sabakarv, 12½ tolli
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Dets 27, 2007 5:34 am

Hanna astus 'poodi' ning andis 'myyjale' 8 galeooni. Seej2rel juhatati ta laua juurde millel oli palju erinevaid liike puusid. Ta puudutas neist igayht ning sai s2rtsu. Ta puudutas Sarapuud ning oli juba valmis selleks et ta j2lle s2rtsu saab kuid seda ei juhtunud. Kui ta seda puudutas levis temas soe tunne ning ta noogutas rahulolevalt. Seej2rel suunati ta uue laua juurde millel oli 4 karpi. Ta vaatas neid karpe hetke ning oli siis kindel, et 6ige on just vasakult poolt teine karp mille sees oli Ükssarviku sabakarv. Ta noogutas j2lle nagu talle tavaks oli ning m66tis k2hku enda k2e. Seej2rel suunati ta laua juurde kus ta sai oma v6lukepi t2iuslikuks viimistleda. Ta pani ykssarviku sabakarva teatud alusele ning puistas selle Fertiny pulbriga yle. Ta puhus yleliigse pulbri 2ra ning l6ikas oma v6lukepile oma k2e j2rgi t2pse pikkuse. Samuti viimistles ta selle k2epidet ja paksust ning vaatas siis oma t88d hindavalt kuni ta l6puks noogutas nagu ta juba kaks korda oli noogutanud. Hanna pani sisu v6lukepi tippu, mis oli eelnevalt Mevoppose mahlaga kokku määritud. Sisu lähks kui isenesest tema võlukepi ning Hanna vaatas j2lle hindavalt oma v6lukeppi. Ta tegi yhe sujuva liigutuse ning tema v6lukepi otsast lendas natuke punaseid s2demeid. Ta vaatas oma v6lukepi ning lahkus siis m2rksa paremas tujus poest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
thoron nor

avatar

Male Postituste arv : 5
Age : 28
Registration date : 30/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: thoron
Võlukepp: jugapuu, fööniksi sabasulg, 14,8 tolli
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Esm Dets 31, 2007 2:11 am

Thoron astus võlukepitehasesse, ulatas müüjale 8 galeooni. Ja hakkas ettevaatlikult erinevaid puid katsuma. Ta sai särts särtsu järel, kui jõudis jugapuuni. Ta puudutas seda ettevaatlukult kartes jälle särtsu saada, kuid särtsu ei tulnud. Jugapuu peab siis see õige olema, mõtiskles ta endamisi. "Nüüd jääb üle valida vaid õige karp ja meisterdama asuda" mõtiskles ta endamisi.
Thoron m6tles tykk aega enne kui otsustas, see oli kkagi tema esimene võlukepp. Peale pikka mõtlemist valis ta vasakult kolmanda karbi. Seal sees oli fööniksi sabasulg. Thoron sammus rõõmsal meelel laua juurde ja asetas jugapuu oksa alusele, puisas selle hoolikalt Fertiny pulbriga üle ja puhus üleliigse ära. Siis lõikas ta oksa paraja pikkusega 14,8 tollli, ja asus hoolega käepidet nikerdama ja ühte otsa teravamaks lõikama. Peale mitmetunnist nikeramist oli käepidemel maopea kuju. seejärel kastis ta peenema otsa mevoppose mahla sisse ja fööniksi sabasulg kadus võlukepi sisse. Thoronit valdas elevus, et lõpuks ometi on tal isiklik võlukepp. Ta lahkus rutakalt tehasest et seda ruttu katsetama hakata.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.hot.ee/morminas
Sonea A. Lyre

avatar

Female Postituste arv : 928
Age : 23
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Jan 01, 2008 11:38 pm

Ühel suhteliselt hilisel õhtupoolikul, suundus Sonea võlukepi tehase juurde. Korraks ümbrusele pilgu peale visand, läks ta sisse. Tüdruk andis ühele naisele vajaliku rahasumma ning too juhatas ta ühte ruumi.

Soneal kästi valida mitme puu vahel ning mis särtsu ei andnud, selle pidi ta võtma. Tüdruk kergitas ohates kulme ning suundus roosi juurde. Seda õhkõrnalt puudutanud, tundis ta kerget soojust. Ta naeratas võidukalt ning suundus siis ühe laua juurde.

Laual, mille ees ta seisis, oli neli karpi. Nagu ta aru oli saanud, siis oli igas ühes neis mingi asi, mis pidi võlukepi sisuks saama. Tüdruk mõtles hetkeks ning valis siis paremalt teise karbi, milleks osutus veela juuksekarv.

Sonea võttis veela juukse karva ning asetas selle spetsiaalsele alusele. Seejärel puistas ta selle hoolikalt üle Fertiny pulbriga. Korraks kontrollinud ja paari kohta täiendavalt pulbrit puistanud, puhus ta üleliigse pulbri ära. Natukene aega igaksjuhuks oodanud, võttis ta valmis puukepi ja lõikas selle täpselt parajaks.

Hetkeks oma kätetööd imetlenud, tuletas ta endale meelde, mis edasi teha tuli. Tüdruk hakkas hoolikalt oma võlukepi käepidet vormima. Suutnud sinna paar ilustratsiooni ja väikese roosi kujutada, hakkas ta teravat otsa vormima.

Sellega valmis saanud, määris ta võlukepi otsa kokku mevoppose mahlaga. Korraks kahelnud, võttis ta aluselt veela juuksekarva ning pistis ta hoolikalt võlukepi tippu. See läks justkui iseenesest sisse.

Valmis vist,.. muigas ta mõttes ning kontrollis kõik kenasti üle. Kui ta ikka kindel oli, et see on täiesti valmis, suundus tüdruk tehasest koos oma uue võlukepiga välja.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Daniel Hunter

avatar

Male Postituste arv : 507
Age : 27
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Kolm Jan 02, 2008 6:07 am

Dan astus kiirelt pilku üle poe saates sisse.Maksis poemüüjale 8 galeooni,ning sammus seejärel puudeni.Kiirelt neid katsuma asudes sai ta peaaegu,et kõigist särtsu lõpuks aga ikkagi ei tundud nooruk särtsu.Võttis siis kadakast jupi,ning astus edasi karpideni.Kiirelt sõrmedega kõigist üle kobades haaras ta sealt ühe.Avas karbi,ning enda rõõmuks oli seal lohe südamekeel.Dan asetas selle lauale.Puistas kiirelt üle Fertiny pulbriga,ning puhus üleliigse pulbri ära.Lõikas selle kiirelt parajaks,ning nikerdas draakoni peakujuga käepideme.Määris draakoni keele mevoppose mahlaga,ning asetas selle võlukepi tippu.Mis koheselt sisse kadus.Daniel naeratas,ning astus kiirelt poest välja,silmitsedes oma 14.7 tollist võlukeppi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Blair Disenchanted

avatar

Postituste arv : 92
Age : 24
Registration date : 21/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Blair
Võlukepp: Sarapuu, 10 tolli.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Jan 03, 2008 7:09 pm

Sisse astunud, ning raha letule pannud, saadeti ta ühte ruumi, mis oli paksult karpe täis. Blairil võttis silmade eest kirjuks, kuid ometi hakkas ta seda õiget otsima. Küll püüdis lepaga, ja küll püüdis sarapuuga, kuid siiski tõndis ta tõelise sädeme ära Iileksis. Mingit pulbrit peale puistanud; hakkas ta sinna sisse midagi valima. Fööniksi sabasule võlukeppi mahutanud, võis ta nüüd minna. Seda kuidagi suurt 12 tollist võlukeppi silmitsedes astus ta poest välja. Varsti oli ta kadunud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lethar O'Mally

avatar

Male Postituste arv : 4
Registration date : 03/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Leth
Võlukepp: pihlakas, 12 tolli, lohe südamekeeled
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Jan 04, 2008 12:13 am

Leth astus sisse hoonesse, kuhu ta oli juba väga kaua tahtnud astuda. Aga alles nüüd oli ta niikaugele jöudnud, et endale völukepp muretseda.
Ta vaatas ringi ning nähes köik neid erinevaid puutükke, ehmus ta isegi ära. Kas töesti pidi ta ni suurest valikust endale selle täiesti öige leidma? Ta maksis vajaliku summa ära ja astus puude juurde. Ta katsus ühte ja katsus teist, aga milelgipärast andsid köik talle särtsu ja nendest ei saanud siis üksi ju öige olla. Ta oli juba lootust kaotamas, kui ta otsustas siiski ühte veel proovida. Ta vöttis kätte pihlaka ja olles juba valmis uueks särtsulöögiks, oli ta väga üllatunud emda käes soojust tundes. Ta oligi endale öige völukepipuu leidnud.

Nüüd astus Leth lähemale neljale karbile, kus pidi sees olema völukepi tuumikud. Ta vaatas neid hetke ja mötles ja otsustas siis vaskult esimese vötta. Ta leidis karbist lohe südamekeeled. Ta vöttis ühe välja ja asetas selle laual olevale alusele ning puistas selle siis vajaliku pulbriga üle. Olles veendunud, et see oli täielikult pulbriga kaetud, puhus ta üleliigse pulbri ära.

Nüüd vöttis Leth uuesti oma valmis pihlakajupi, möötis oma käsivarre ära ja voolis endale öige pikkusega völukepi, nii käepideme kui ka teravama tipu. Nüüd oli ta valmis oma völukeppi täiesti valmis tegema ja ta pani oma meovoppose mahlaga määritud sisu völukepi otsa ja vaatas imestades, kuidas viimane iseenesest völukeppi laskus.

Ta oligi sellega hakkama saanud. Tal oli nüüd völukepp. Ta uuris ja puuris veel oma keppi samal ajal poest lahkudes. Nüüd veel paar üksikasja ja ta vöibki alustada koolis öpinguid.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sander Black

avatar

Male Postituste arv : 20
Amet/klass : Ductum/prefekt
Registration date : 12/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: San
Võlukepp: Roos, Fööniksi sabasulg, 13 3/4 tolli
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Jan 13, 2008 12:59 pm

Sander astus sisse sellesse majja, kus ta pidi endale uue võlukepi saama. Vana oli liiga hädine.
Poiss libistas käe üle puude ja avastas, et roos ei andnud särtsu. San puhus pahasel juuksesalgu silme eest ära. Sellega peab ta siis suuri tegusid tegema? Siiski võttis ta ühe roosi oksa ja võttis karpidest mööda minnes suvaliselt ühe karbi ja sealt seest fööniksi sabasule. Ta asetas selle alusele ja puistas mingi tolmulaadse asjaga üle. eejärel ta puhus. Veidi liialt tugevalt sest ka sulg lendas õhku liuglema. Sander võttis selel kinni ja pani lauale tagasi. Sander võttis puu ja lõikas selel oma taskunoaga parajaks. Seejärel voolis ta selle võlukepi kujuliseks ja torkas selel tippu mingisse vedelasse ollusesst. Fööniksisulg jäi sinna sirgelt püsima ja vajus võlukepi sisse. Poiss viskas raha letile ja läks edasisi oste tegema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Surmasööja

avatar

Male Postituste arv : 1
Age : 25
Registration date : 14/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Esm Jan 14, 2008 4:57 pm

Surmasööja astus võlukepitehasesse. Maksis vajaliku summa ja läks puud valima. Kõik puud andsid talle särtsu peale Leedri, see sai tema puuks. Pikkuseks mõõdeti 13tolli. Sisuks sai, aga Fööniksi Sabasulg. Ta tegi oma võlukepi valmis ja astus rahuloleva ilmega poest välja.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Manuella Martinez



Postituste arv : 6
Registration date : 17/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Manuelita .. ?
Võlukepp: Viirpuu, 12 tolli.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Jan 17, 2008 9:20 pm

Uks sulgus aegsasti, kui Manuella poodi astus. Ta oli siin esimest korda. Samas oli talle see koht kuidagi tuttav. Mõne minuti pärast pöördus ta ühe naise poole, kes andis talle hinna kohta info. Ladunud lauale 8 galeooni, juhatati ta ühte ruumi, kus ta peagi hakkas võlukeppe katsetama. Üsna pea tundis tüdruk, et viirpuu sobib just kõige paremine. Täpselt 12 tolli, üks väiksemaid võlukepi suuruseid, sai Manuella võlukepi suuruseks. Sisse topiis tüdruk Fööniksisule. Oma pulgaga valmis saanud, saatis ta naisele tänuliku pilgu vastuvõtmise eest, ning astus siis aeglaselt oma viirpuumeisterdist käes hoides välja. Peagi oli ta kadunud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lord Voldemort
Must Isand
avatar

Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Jan 19, 2008 12:29 pm

OT: surmasööja... Kas sul nimi ka on Razz
Ei saa täpselt aru, kas sa oled minu alluv või õpilane...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mia Snow

avatar

Female Postituste arv : 5
Age : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 26/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mimi
Võlukepp: Apelsinipuu, Ükssarviku karv, 10,5 tolli
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Jan 26, 2008 1:22 pm

Uks avanes. Mia astus sisse ja hakkas raha otsima, kuni leidis täpselt 8 galeooni oma võlukepi jaoks. Ta astus edasi puid täis ruumi, kus anti talle juhend kuidas valida õiget puud. Esimese puuga, mis ta valis, ei läinud just kõige paremini ja ta jätkas otsinguid. Kolmas puu, milleks oli apelsinipuu, sobis justkui valatult. Mia lasi välja mõõta 10,5 tolli ja asus karpi valima. Juhuse tahtel sattus talle ükssarviku sabakarv, mille ta võlukeppi asetas. Ta katsetas oma võlukeppi ja oli rahul. Mia lahkus poest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Veeb 01, 2008 7:56 pm

Võlu-Turva Poli tuli poodi pani letile 8 galeooni ja ütles paluks üks võlukepp sisuga: leedri puust, Fööniksi sabasulg
13 tolli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Märts 04, 2008 12:43 am

reijoman astus sisse maksis raha ära leidis et luuderohi on ainus mis särtsu ei anna ja valikuks oli luuderohi,Lohe südamekeeled 11 tolli
Tagasi üles Go down
Taaniel de Bismarck

avatar

Postituste arv : 33
Age : 27
Maja : Interficio
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Tan
Võlukepp: Kask, veela juuksekarv, 14,7 tolli
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Mai 04, 2008 8:03 pm

Taaniel sisenes nii vaikselt kui võimalik Võlukepitehasesse. Ta ei tahtnud, et keegi teda märkaks. Poisi õnneks suutiski ta pärast raha maksmist hiilida tähelepandamatult võlukepipuude juurde. Poiss vaatas neid oma musta juuksetuka alt. Ohates hakkas ta neist mööda kõndima, puudutades igaüht. Mõttetes puude nimesid korrates, jõudis Taaniel kaseni. Selle puu juures noormeees peatus ja puudutas siis õrnalt oksa. Läbi tema keha voogas soojuslaine. Noormees noogutas. Kask oli tema puu. Taaniel alis oksa, mis oli kõige lähedasem maapinnale. Selle ära lõiganud, jalutas ta karpideni, kust nii möödaminnes haaras karbist sisu. Jõudes lauani, heitis noormees kurbliku pilgu enda kätte. Seal oli ükskk hõbedane veela juuksekarv. Taaniel puistas selle üle vajamineva pulbriga. Sel ajal, kui ta lasi sellel seista, lõikas ta kiirelt võlukepi parajaks - 14,7 tolli. Olles harjunud puutööd tegema, voolis noormees kiirelt sõbralt kingiks saadud taskunoaga sobiva otsa ja käepideme. Voolimise vahepeal, puhus Taaniel veela juuksekarva pealt ülearuse tolmu. Nüüd määris ta võlukepi otsa devoppuse mahlaga kokku. Taskunuga ära pannes, asetas ta samal ajal veela juuksekarva võlukepi otsa. See libises võlukepi otsast sisse ja järsku loitsid hetkeks rohelised sädemed. Taaniel muigas ning lahkus tehasest
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content




PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   

Tagasi üles Go down
 
Võlukepi tegemine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: Must koobas :: Võlukepitehas-
Hüppa: