Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Surnuaias

Go down 
2 posters
AutorTeade
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Surnuaias Empty
PostitaminePealkiri: Surnuaias   Surnuaias Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 2:23 pm

Jeanelle astus lossist välja ja vaatas ringi.Ta sidus paadi lahti , mille ta oli ära peitnud lähedal asuva puu juurde ja hakkas saare poole aerutama.Varsti puudutas paat saare kallast.Jeanelle astus paadist välja,sidus selle kinni ja hakkas surnuaia poole astuma. Varsti oli ta seal ning vaatas Ignotus Peverelli hauda.Jean mõtles seal vaikselt.Tema mõtted ei olnud sünged,kuid veidi kibestunud.


Viimati muutis seda (Laup Dets 29, 2007 8:31 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Surnuaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnuaias   Surnuaias Icon_minitimeEsm Dets 31, 2007 4:15 pm

Kristian oli samal ajal veidi eemal oma kauge esiisa haua juures.Ta kuulis okste raginat ja nägi yhte tundmatut tydrukut.Ta astus tasa tydruku juurde ja lausus tasasel häälel:"Tere!".
Tagasi üles Go down
Jeanelle Jacinth

Jeanelle Jacinth


Female Postituste arv : 446
Maja : Crudelius
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Jean
Võlukepp: Iileks,Ükssarviku sabakarv,12 ja pool tolli
Veri: Sega

Surnuaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnuaias   Surnuaias Icon_minitimeEsm Dets 31, 2007 5:06 pm

Jeanelle võpatas.Ta vaatas ja nägi ühte poissi."Tere,"ütles ta vaikselt vastu."Mina olen Jeanelle ja sina oled?"
Tagasi üles Go down
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Surnuaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnuaias   Surnuaias Icon_minitimeKolm Jan 02, 2008 1:37 am

Tere mina olen Kristian.Ma arvasin ,et olen siin yksi.Kuna siin pole ammu käidud.Hmm... Sa tundsid siis ka Ignotus Peverellit.Mu isa rääkis temast mulle.Nad olevat tuttavad olnud.
Tagasi üles Go down
Kristian Roos

Kristian Roos


Male Postituste arv : 21
Age : 30
Amet/klass : 1.klass
Registration date : 03/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Roos
Võlukepp: Must roos,Veela,14 tolli
Veri: Puhas

Surnuaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnuaias   Surnuaias Icon_minitimeNelj Jan 03, 2008 9:20 pm

"Mu isa oli väga huvitatud Ignotusest ja ta äratas Ignotuse hauast yles 1-ks päevaks.Mu isa soovis millegipärast midagi teada saada ta ei rääkinud mulle rohkem".Poiss vaatas tydrukule silma ja kysis miks sa Ignotusest nii huvitatud oled?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Surnuaias Empty
PostitaminePealkiri: Re: Surnuaias   Surnuaias Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Surnuaias
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: