Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  Logi sisse  

Share | 
 

 Võlukepi tegemine

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Mai 04, 2008 8:18 pm

Samara sisenes suhteliselt vaikselt tehasesse. Vaadanud korra ringi, ohkas ta kergelt ning valis endale puu välja. Ta teadis, et eeben kuulub temale. Pealegi läks see tema juustevärviga kokku (xD). Võtnud taskust taskunoa ohkas ta ning asus võlukeppi tegema.
Tunde hiljem pistis Sam võlukepi tagataskusse, vaatas korraks ringi ning lahkus seejärel surmtõsise ilmega tehasest.
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

avatar

Female Postituste arv : 260
Age : 25
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Esm Mai 05, 2008 8:47 pm

Miseria sammus vaikselt võlukeppide valmistamisesse ja vaatas ringi. Kulme kergitades, astus ta kapikese juurde ja libistas sõrmedega üle iga puu , millest peaaegu kõikidest sai mingisuguse särtsu moodi tõuke.
Eelviimaseni jõudes, puudutas tüdruk vaikselt puud, oodates taas väikest lööki. Kulme kergitades, võttis ta puu kätte ja vaatas seda irvitades. Lööki ei tulnud, vaid käsi täitus sooja tundega. Miseria võttis Jugapuud pingsalt ja viis pilgu juhistele.
Seejärel astus ta nelja karbikese juurde ja sulges silmad, valides suvalise asja. Kätt vaadates , leidis ta sealt Lohe südamekeeli ning kergitas taaskord kulme.

***

Mõne aja pärast , valis Miseria oma võlukepi suuruseks 12½ tolli ja voolis sellele taskunoaga ilusa käepideme ning terava otsa. Lohe südamekeeli vaadates, läksid nad iseenesest võlukepi sisse. Seda uduse pilguga imetledes,pistis ta taskunoa taskusse ja võlukepi selle kõrvale ning lahkus poest, tumepruunid juuksed silmeette langemas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
Cinderella Blaise

avatar

Female Postituste arv : 40
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 13/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Cindy
Võlukepp: Leeder, fööniksi sabasulg, 14,8 tolli, käepidemel on initsiaalid C.B.
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Mai 15, 2008 2:55 pm

Cindy sisenes võlukeppide valmistamise tehasesse. See koht ajas talle hirmu peale. Ta maksis 8 galeooni ära ja läks puude juurde. Ta katsus neid. Kõik andsid särtsu - kõik, välja arvatud viimane. Leeder. Cindy võttis vöölt taskunoa, mille ta oli sünnipäevaks saanud, ja lõikas ära kõige kõrgemal oleva parajalt tugeva oksa. Ta vaatas juhiseid. Nüüd sisu. Ta vaatas karpe ja valis selle, mis oli kõige vasakul. Avanud selle, leidis Cindy sealt fööniksi sabasule. Ta pani sule alusele ja puistas sellele Fertiny pulbrit. Seejärel, jätnud sule pulbri sisse, võttis ta leedrikepi ja hakkas seda lõikama. Pikkuseks sai 14,8 tolli, ots terav. Käepide sai ilus, muster koosnes madudest ja sulgedest ning sinna olid lõigatud nimetähed C.B., mis tähendas Cinderella Blaise. Cindy puhus fööniksisule pealt pulbri ära, määris leedrikepi otsa mevoppose mahlaga kokku ja puudutas sulge kepiga. Sulg libises võlukepi sisse. Võlukepp pildus natuke sädemeid. Cindy naeratas ja lahkus koos oma võlukepiga tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://deathania.forum.co.ee
Lord Voldemort
Must Isand
avatar

Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Mai 15, 2008 8:04 pm

OT: Küll on tore, et absoluudselt kõik on puutöös meistrid.. ei kujuta ettegi, kuidas muidu teie mestrilised võlukepid välja näeksid Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Miseria Funeral

avatar

Female Postituste arv : 260
Age : 25
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Mai 15, 2008 8:38 pm

OT : Me oleme proffessionaalid Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
Cinderella Blaise

avatar

Female Postituste arv : 40
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 13/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Cindy
Võlukepp: Leeder, fööniksi sabasulg, 14,8 tolli, käepidemel on initsiaalid C.B.
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Mai 16, 2008 2:22 pm

OT: Just. Ilma oskusteta oleks Minu võlukepp ilmselt lihtsalt mingi kole pulk Very Happy
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://deathania.forum.co.ee
Theodore Mortician

avatar

Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Mai 18, 2008 9:28 pm

Mordil oli taskus 8galeooni, et teha endale võlukepp. Andnud oma raha ära, viidi ta teise ruumi. Ta lasi pilgul üle käia, kui teadis juba, milline temale sobib. Ta kõndis puude materjalide juurde ja katsus kolme, millest viimasena datlit. Ta teadis, et see on õige. Võttis ühe pulga. Seejärel läks karpe vaatama. Lohe südamekeeled olid talle parimad. Sammus siis laua juurde, kuhu asetas pulga ja sisu. Ta puistas lohe südamekeeled pulbriga üle ja puhus õrnalt pealmise puru ära. Seejärel lõikas pulga kolmeteist ja poole tolliseks. Ta vormis seda täpselt meelepäraseks. Need kurvid ja lohud..
Lõpuks sai see valmis. Täpselt selline nagu ta tahtis. Ta tänas kassapidajat ja sammus võlukepi võrra rikkamana uksest välja.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://sch00l123.proboards81.com/
Robert Syn

avatar

Male Postituste arv : 23
Registration date : 19/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Rob,Robby,Syn
Võlukepp: Roos,Veela juuksekarv, 14½tolli
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Mai 20, 2008 11:26 am

Robby oli oodanud mil ta oma võlukepi saab. Nüüd on see hetk käes. Ta astus tagasihodlikult leti juurde,midagi ütlemata pani ta vajalikku koguse galeoone lauale ja liikus siis puude juurde. Esmalt ta läks tamme juurde-sealt sai särtsu. Siis ta läks kuuse juurde- hetkeks ei olnud midagi ,aga siis sai ta järsu ja tugeva suraka. Robby ehmatas. Ta siis märkas eemal natuke roosi- ettevaatlikult astus ta sellele lähemale. Ta pani oma käe aeglaselt sellele roosile, kartis uut surakat saada. Oli vaikus ja Robbyt sidus selline hea ja soe tunne. Siis ta teadis ,et see on see õige. Ta murdis sealt roosi ja suundus siis karpide juurde.
Ta silmitses neid nelja karpi ja võttis sealt siis suletud silmadega ühe neist. Ta avas selle ja leidis sealt Veela juuksekarva. Robby läks laua juurde ja asus võlukeppi valmistama. Ta pani siis Veela juuksekarva alusele ning puistas pulbrit peale. Puhus õrnalt üleliigse tolmu ära ja hakkas siis võlukeppi nikerdama. Võlukepp tuli 14½ tolli pikkune. Lõpuks pani Rob sisu võlukepi otsale ja see imbus võlukepi sisse. Robby oli tulemusega väga rahul,ta silmitses seda natuke aega ja lahkus siis tehasest vahtides enda esimest võlukeppi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Andie Soulette

avatar

Female Postituste arv : 9
Age : 26
Maja : Crudelis
Registration date : 17/05/2008

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Mai 20, 2008 8:36 pm

Andie sisenes võlukepitehasesse ning vaatas seal kerge imestusega ringi. Paik oli võimas , kuid tüdruk ei leidnud enam mahti ringi vaatamiseks , sest kannatamtu nagu ta oli , ei jõudnud ta enam kaua oodata , enne oma võlukepi kallale asumist.
Tüdruk maksis vajalikud 8 galeooni ning suundus siis edasi. Tüdruku ees laius ruum, kus kõik eri võlukepipuud reas olid. Andie liikus nende ääres edasi , hoides oma kätt nende kohal. Hetkel , mil tüdruk veidrat soojust tundis , asetses tema käsi roosi kohal.
Seejärel suundus tüdruk võlukepi sisu valima. Andie valikuks sai veela juuksekarv. Tüdruk pani sellesiaalsele alusele ning puistas üle Fertiny pulbriga. Ta järlgis hetkeks seda veidrat pulbrit , kuid kummardus siis võlukepi alge kohale ja puhus üleliigse pulbri ära.
Tüdruk võttis taas oma roosikepi kätte ja lõikas selle parajaks. Täpselt 12 tolli. Järgmiseks pidi Andie voolima hakkama , kuid noaga käsitlemisel polnud ta just kõige osavam. Ta suutis käepideme ja otsa küll valmis voolida , kuid need ei olnud just eriti voolujoonelised , vaid pigem nurgelised ja sasised. Kui ta oma võlukepi kujuga enam-vähem rahul oli , määris Andie selle mevoppose mahlaga kokku ning asetas veela juuksekarva võlukeppi tippu. Tüdruk võpatas , kui see ilma tõrkumiseta justkui kepi sisse ilibises.
Tüdruk imetles hetkeks oma käsitööd , selle kerget kohmakust , kuid väljus siis hoonest üsna uhke tundega ja naerul suul.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amelia Olympias Chanel

avatar

Female Postituste arv : 17
Maja : Ductum.
Registration date : 22/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Am, Mel, Mia, Olymp jne.
Võlukepp: Paju, jäik, ükssarviku sabakarv ja 12 tolli pikk.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Nelj Mai 22, 2008 7:34 pm

Mel jalutas tehasesse.Ta kuulas ära mingi tädikese jutu ja maksis tollele.Ta läks võlukeppi ruumi.Ta katsus seal paljuid puid.Lõpuks kui ta käsi oli särtsudest peaaegu tuim sai ta pajult sooja.Ta võttis selle.Mel võttis ka ühe karbi.Ta puistas ükssarviku sabakarvale Fertiny pulbrit.Kui see tehtud määris ta võlukepi otsa mevoppose mahlaga kokku.Sisu läks kohe pulga sisse.Kokku tuli pajust, jäik, seest ükssarviku sabakarvaga, 12 tolline võlukepp.Mel oli oma tööga rahul ja ta läks rõõmsalt tehasest ära.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Haylie B. N. Vycyn-Nervya

avatar

Female Postituste arv : 65
Maja : Interficio
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Hay, Birks
Võlukepp: kask, lohe südamekeeled, 14,4 tolli, käepidemel natuke rohmakas lohekujutis
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Mai 31, 2008 9:26 pm

Haylie sisenes tehasesse. Oli kuulda õrna särtsumist ja vihinat. Haylie maksis 8 galeooni ja läks puude juurde. Natuke aega proovinud, andis seitsmes tulemuse - kask. Haylie oli üllatunud, tema teada oli kask tossikeste puu. Võtnud kaseoksa, suundus Haylie sisukarpide juurde. Valinud ühe, leididis ta lohe südamekeeled. See oli Haylie meelest kõvasti parem kui kask. Ta pani südamekeeled alusele, puistas sellele Fertiny pulbrit ja hakkas siis oks voolima. Ots tuli kena, aga käepide sai kummaline. Haylie kirtsutas nina, vaadates imelikku draakonit käepidemel. Siiski see meeldis talle. Ta määris võlukepi otsale mevoppose mahla, puhul keelte pealt pulbri ära, puudutas keeli, vaatas kuidas need võlukepi sise kadusid. Haylie naeris ja läks tehasest minema, tahtes nüüd õpikuid osta.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Aleera Dragulia

avatar

Female Postituste arv : 160
Age : 25
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Juun 01, 2008 1:38 pm

Aleera sisenes võlukepitehasesse.Aleeral oli tulemas esimene aasta Deathanias.Ennemalt oli tüdruk käinud Durmstrangis.Tal oli olnud väga hea võlukepp, aga see oli kukkunud Aleera toa aknalt tagaaeda, kust ei leita enam kunagi midagi üles.Aleera andis ühele naisele 8galeooni ja sisenes siis ühte ruumi.Ta hakkas puid katsuma.Kohe esimene oligi see õige.Roos.Aleera võttis ühe karbi ja leidis sealt veela juuksekarva.Tüdruk pani juuksekarva alusele ja hakkas voolima oksa.Võlukepi käepide tuli väga kena.Aleera graveeris sellele "A.Dragulia".Ka ülejäänud võlukepist tuli kena.Aleera puistas alusel olevale juuksekarvale Fertiny pulbrit ja määris siis võlukepi otsale Mevoppose mahla.Aleera puudutas võlukepi otsaga juuksekarva otsa.Veela juuksekarv kadus võlukeppi.Aleera näole tekkis rahulolev muie ja ta lahkus tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://magic.darkbb.com/index.htm
Nelly Porter

avatar

Female Postituste arv : 13
Age : 23
Amet/klass : 5.klass, prefekt.^
Registration date : 07/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Nel, N, Nellu
Võlukepp: Palm, ükssarviku sabakarv, 12,7 tolli, ilma kaunistusteta
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Juun 07, 2008 10:36 pm

Nelly sisenes tolmusesse tehasesse. Tüdruku pihku oli surutud 8 galeooni, mis ta leti taga seisvale naisele ulatas. Edasi juhatas naine ta puurivi ette. Ettevaatlikult hakkas Nel neid järjest läbi katsuma. Peale lühidat huupi proovimist leidis ta endale õige - palmi.
Nüüd leidis tüdruk end nelja tolmuse karbi eest. Taas huupi proovides valis ta esimese, milleks oli Ükssarviku sabakarv. Karva ettevaatlikult käes hoides, kõndis ta aluse juurde, võttis purgist, mille peale oli suurelt kirjutatud "FERTINY" peotäie pulbrit ja mattis hõbevalge karvakese pulbri alla. Üleliigse pulbri minema puhunud võttis ta tahumatu palmipilpa, mis oma kõrda oli oodanud. Käsi oli tüdrukul juba varem mõõdetud. Kindlalt lõikas ta pilpa 12,7 tolli pikkuseks ning hakkas seda "disainima". Nelly ei armastanud eriti peenutsevat ja liialdavat stiili, seega valmis talle lihtne, otsast natuke teravduv ümmargune pulk, millel oli ainult veidike mugandatud käepide.
Nüüd hakkas ta enda meistriteost Mevoppose mahlaga kokku määrima. Kui ka see valmis oli, pani Nel enda pulbriga kaetud ükssarviku sabakarva pooliku võlukepi teravamasse otsa nind vaatas rahulikult, kuidas karv justkui puidu sisse sulas. Võlukepi otsast pudises välja üks sinine säde, kui Nelly seda rahulolevalt uuris ning siis taskusse suskas.
Tüdruk lahkus vaikselt tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://www.snlhmn.proboards102.com
Isabelle L. Doors

avatar

Female Postituste arv : 24
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 09/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Belle, Les
Võlukepp: Jugapuu, veela juuksekarv, 12,4 tolli, painduv, peale graveeritud Isabelle L. Doors
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Kolm Juun 11, 2008 12:05 pm

Isabelle astus võlukepitehasesse. Ta läks kassasse ja tervitas seal seivat naist ning võttis kukrust kaheksa galeooni. Ta pani need letile ja neiu käsi mõõdeti üle. Vastuseks sai ta 12,4 tolli. Les juhatati puude juurde. Aeglaselt kõndis ta iga puu juurest läbi. Imelikul kombel tekitasid talle sooja tunde kaks puud - paju ja jugapuu. Tüdruk oli nõutu, kuid natuke aega asja kaaludes otsustas ta jugapuu kasuks. Ta võttis laualt noa ning lõikas puult ühe sirge oksa, ise mõttes iidse palvega puud tänades. Siis läks ta karpide juurde. Tüdruk valis huupi ühe, kus sees oli veela juuksekarv. Ta võttis selle ning läks siis võlukeppi meisterdama. Les pani juuksekarva spetsiaalsele alusele ning puistas selle üle Fertiny pulbriga. Üleliigse puru puhus ta õrnalt ära. Seejärel võttis ta laualt, kus olid vajalikud asjad, voolimisnoa ning lõikas oksa parajaks. Tüdruk kooris pilpa ära, voolis käepideme ja terava otsa ning lihvis igaks juhuks valmiva võlukepi üle. Siis graveeris ta käepidemele Isabelle L. Doors. Neiu määris võlukepi otsa kokku Mevoppose mahlaga ning puudutas õrnalt veela juuksekarva, mis iseenesest võlukepi otsa sulandus. Valmis, mõtles ta ise ja naeratas rahulolevalt. Tütarlaps libistas võlukepi oma kleidi salataskusse ning lahkus tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jasmine Van Rodre

avatar

Female Postituste arv : 38
Maja : Interifico
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 12/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jassu(hääldatakse t¹ässu),
Võlukepp: Sarapuu, 13tolli, nõtke, fööniksi sabasulg ja käepidemele on graveeritud J.V.R.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Juun 13, 2008 12:51 pm

Jasmine sisenes tehasesse.Ta tervitas leti taga olevat naisterahvast ja küsis kui palju maksab võlukepi tegemine.Vastuseks sai neidis, et 8galeooni.Jass pani lauale vajaliku summa ja tema käsi mõõdeti üle.Tuli välja, et võlukepp peab olema 13 tolli.Selle teadmisega kõndis Jasmine edasi..Tüdruk hakkas katsuma puid.Neljateistkümnes andis väga sooja tunde, aga mitte kuuma.Tütarlaps lõikas kõige sirgema oksa.Siis läks ta karpide juurde ja sulges silmad.Suletud silmadega vahetas ta ühe käega karpe ja võttis siis teise käega täiesti suvalise karbi.Ta avas karbi ja seejärel silmad.Oma suureks üllatuseks avastas ta sealt seest fööniksi sabasule.Jasmine muigas.Ta pani sisu alusele ja puistas üle Fertiny pulbriga.Tüdruk puhus ülejäänud puru ära.Jasmine hakkas voolima.Tal tuli välja väga kena terav ots ja käepide.Käepidemele graveeris neidis veel J.V.R.Seejärel määris ta võlukepi otsa kokku Mevoppose mahlaga.Ta puudutas võlukepiga sulge ja sulg läks iseenesest võlukeppi.Valmis ja ilus..., mõtles Jass ja pani oma võlukepi kotti.Tüdruk jättis leti taga oleva naisega hüvasti ja lahkus tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Isabella Lessibel

avatar

Female Postituste arv : 17
Maja : Ductum
Amet/klass : 3.klass
Registration date : 07/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Bella
Võlukepp: Roos, 13 tolli, lohe südamekeel.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Juun 14, 2008 2:51 pm

Isabella sisenes võlukepitehasesse. Tüdruk tervitas naist, kes oli leti taga ja maksis 8 galeooni. Ta käsi mõõdeti üle ja võlukepi pikkus pidi olema 13 tolli. Siis juhatati Isabella võlukepipuude juurde. Tüdrukul läks natuke aega ja varsti ta leidiski enda jaoks õige puu. Roos. Bella lõikas ühe sirge oksa. Tüdruk kõndis karpide juurde ja võttis ühe suvalise karbi. Selle sees oli Lohe südamekõõlus. Isabella läks võlukeppi valmistama. Ta asetas südamekõõluse spetsiaalsele alusele. Neiu puistas lohe südamekõõluse Fertiny pulbriga üle. Üleliigse puru puhus ta ära. Isabella võttis voolimisnoa ja lõikas oksa parajaks. 13 tolli. Bella voolis võlukepi ilusaks. Neiu graveeris oma võlukepile Isabella Lessibel. Kui Isabella oma puutööga valmis sai, määris ta selle Mevoppose mahlaga kokku. Ta asetas lohe südamekõõluse võlukeppi teravamasse otsa ja vaatas kuidas see võlukeppi sisse libises. Isabella oli oma tööga väga rahul. Neiu jättis leti taga oleva naisega hüvasti ja lahkus tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://sigatyygas112.proboards81.com/index.cgi
Scott Morto

avatar

Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Juun 14, 2008 10:07 pm

Scott astus võlukepitehasesse. Ta maksis kassas kaheksa galeooni ning lasi käe ära mõõta. Võlukepi pikkuseks pidi saama 13,8 tolli. Ta läks puude juurde. Paju oli see õige ning puud katsudes andis see edasi soojust. Poiss lõikas ühe pikema oksa ning läks karpide juurde. Ta valis äärmise, see osutus lohe südamekõõluseks. Noormees võttis kõõluse, pani selle alusele ning puistas teatud pulbriga üle. Siis puhus ta ülejäänud pulbri ära. Scott lõikas oksa parajaks ning voolis sellest kena võlukepi. Ta määris võlukepi otsa mingisuguse vedelikuga kokku. Kergelt võlukepi otsaga kõõlust puudutades libises see võlukepi sisse. Nüüd oli see täiesti valmis. Seda kergelt viibutades, paiskus selle otsast välja mustad sädemed.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sherincal

avatar

Male Postituste arv : 78
Age : 25
Maja : Ductum
Amet/klass : 1. Klass
Registration date : 21/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Neko
Võlukepp: 12 ½ tolli, paju, fööniksi sabasulg, meeldivalt painduv
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Juun 22, 2008 10:38 pm

Scheran lükkas võlukepitehase ukse lahti ja astus sisse. Kaheldes kas ta ikka on õiges kohas vaatas ta kõheldes müüja poole. Müüja koputas sõrmega sildile:" Võlukepi valmistamine: 8 galeooni". Scheran naeratas ja otsis taskutest 8 galeooni ja ladus need letile. Müüja näitas sõrmega lahtisest uksest välja, kus kasvasid puud. Scheran läks ja katsus esimest puud, roosi, ja tundis kuidas ta kergelt särtsu sai. Siis kõndis ta edasi jugapuuni. Ka seda puudutades tundis Scheran kuidas ta kergelt särtsu sai. Nii ta kõndis edasi, kuni Pajuni, mis tekitas tal käel sooja tunde. Ta võttist oma kotist vana vestmisnoa ja lõikus pajult ühe oksa. Siis otsis ta mõõdulindi ja mõõtis oma küünarvart. 12 ½ tolli. Uuesti vestmis nuga võttes asus ta paju juppi lõikama. Lõpptulemus oli käepideme ja teravana otsa vahel kahelt poolt pealuudega ja ka teravamas otsa tipus oli pealuu. Scheran pani noa tagasi kotti ja suundus edasi lauapoole, kus olid karbid võlukepi sisudega. Ta sirutas käe ette ja sulges silmad. Oodanud 5 sekundit avas ta jälle silmad ja nägi, et üks karp oli õhku tõusnud. Ta võttis selle kätte ja vaatas sisse. Sees oli fööniksi sabasuled. Sealt leidis ta ka ühe tumepunase musta kirju sule ja võttis selle. Edasi viis ta sule lauale kus seisid spetsiaalne alus, karp Fertiny pulbriga ja pott mevoppose mahlaga. Scheran pani sabasule alusele ja kepi pani mevoppose mahla potti. Ta võttis karbist Fertiny pulbrit ja kattis sellega täielikult sule. Siis puhus ta üleliigse pulbri minema. Edasi võttis ta potist välja pajukepi ja hõõrus sellelt maha nõreneva mevoppose paksu mahla laiali üle kepi. siis puudutas ta ettevaatlikult otsaga sabasulge. See hakkas aeglaselt kepi sisse minema. Pajukepp ise hakkas võtma punakas musta kirjut tooni. Kui lõpuks kogu sulg võlukepis oli võttis Scheran selle kindlamalt kätte ja tegi paar vehet, nautides vaadet, kuidas võlukepi otsas asuvast pealuu suust sädemeid lendas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Amelie Tarantula

avatar

Female Postituste arv : 9
Registration date : 27/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Scrat, Orav
Võlukepp: Apelsin; 12,5 tolli, veela juuksekarv, musta-türkiissinise kirju, pidemel heartagrammid
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Juun 28, 2008 12:23 am

Amelie lükkas arglikult ukse lahti, kaheldes koha õigsuses. Kuid ta rahunes peale seda, kui nägi silti võlukepi maksumusega. Oma arglikuse üle naerdes liikus ta leti juurde, kus otsis kotist kaua kaheksat galeooni. Kui ta oli need lõpuks leidnud, liikus ta ukse poole, kust paistis puid. Esimeseks proovitud puuks osutus roos, mis talle toreda särtsaka andis. Kergelt võpatades kõndis ta kiiruga järgmise puu juurde. Selleks osutus sarapuu ning ka temalt sai Amelie särtsu. Lootes kolmanda korra õnnele, kõndis ta järgmise puu juurde, milleks oli viirpuu. Kui ta ka sellelt puult särtsu sai, hakkas ta kergelt vihale minema. Apelsinipuu juurde kõndides mõtles, et kui ta ka sealt särtsu saab, kavatseb ta karjuda, et ta pole elektrikontakt. Kuid kardetud särtsaka asemel tekitas puu peopesas sooja tunded. Suurema jupi maha lõiganud, liikus ta karpide poole. Enesetunnet usaldades valis ta kõige paremapoolse karbi. Sisse vaadates avastas ta, et tegu on veela juuksekarvaga. Oma käe ära mõõtnud ja saanud pikkuseks 13 tolli. Võlukepi pikkuseks arvutas ta välja 12,5 tolli. Lõiganud piisava pikkusega jupi välja, ning hakkas sellele paremat vormi voolima. Lõpptulemuseks osutus natukene teravama otsaga võlukepp, mille pidemel ilutsesid kaks heartagrammi. Sellega valmis saanud liikus ta laua juurde ja tegi vajalikud tegevused pulbite ja muude ainetega. Nendega valmis saanud, puistas ta sisu võlukepi sisse. Kui võlukepp hakkas värvi muutma, ilmus tema näole lai naeratus. Lõpuks jäi võlukepp musta ja türkiis-sinise kirjuks. Olles oma loominguga rahul, väljus ta tehasest.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sebastian Coron Steck

avatar

Male Postituste arv : 12
Age : 22
Registration date : 01/07/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Seb
Võlukepp: 11 Tolli Iileks Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Juul 01, 2008 8:18 pm

Sebastian astus poodi. Ta läks letti äärde ja andis täpselt 8 galeooni müüjale. Müüja naeratas ja näitas kuhu Sebastian peab minema. Kui Sebastian oli läbi katsunud roosi- apelsini- ja kasepuu oli ta juba päris hirmul, sest tema sai päris kõvasti särtsu. Sebastian ei julgenud enam ühtegi puud puudutada ja ta mõõtis ära oma käsivarre pikkuse, et ennast rahustada. Kui ta oli saanud oma käe pikkuseks 11,5 tolli oli ta selle numbriga väga rahul ja ta liikus edasi järgmist puud katsuma. Kui Sebastian jõudis Iileksi juurde tundis ta kummalist soojust ja ta lõikas sealt oksa mis oli täpselt 11 tolli pikk ta vestis selle ilusalt ümaraks ja otsast teravaks. Siis läks Sebastian karpide juurde ja ta pani silmad kinni ning luges 9-ni ja avas silmad. Kui ta õhku tõusnud karbi avas olid seal fööniksi sabasuled. Sebastian valis sealt ilusa valge ja üleni kristallidega täidetud sule. Siis tegi Sebastian vajalikud asjad pulbrite ja teiste ainetega.
Lõpuks sai ta valmis väga ilusa ja sättendava võlukepi kui ta seda korra viiputas hakkas sealt välja lendama rubiini punaseid sädemeid.
Sebastian jäi oma tööga rahule ja läks poest minema.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mia Walker

avatar

Female Postituste arv : 18
Age : 24
Registration date : 03/07/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mia
Võlukepp: Viinapuu, 13½ tolli, lohe südamekõõlus.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Juul 04, 2008 7:12 pm

Mia jalutas aeglaselt võlukepitehasesse. Ta kõndis kiirustamata leti juurde ja heitis oma heleblondid juuksed laia kaarega selja taha. Süngeilmeline nõid leti taga vaatas teda kahtlustavalt. Küsinud Mialt kaheksa galeooni, hakkas naine tütarlapse käsivart mõõtma. Kiire arvutus ütles talle, et võlukepipikkuseks peab saama 13,5 tolli.
Kerge käeviibutusega juhatas nõid õpilase avarasse rohtu kasvanud tagaaeda, kus kasvasid reas mitmed puud. Mia ei hakanud ennast vaevama nende ülelugemisega. Saanud nõialt täpsed juhised mis tal teha tuleb libistas tüdruk veelkord pilgu üle puude. Mia otsustas alustada proovimist lõpust. Ta sirutas käe ettevaatlikult puu poole, milles tundis ära leedri. Sellelt särtsu saanud, tõmbas tütarlaps käe kähku ära ja mudis veidi sõrmi. Ka paari järgmise puuga ei olnud Mial õnne. Ta puudutas õrnalt puud, mis oli tagantpoolt neljas või viies, tüdrukul oli järg käest läinud, ja tundis hetkelist soojust sõrmedes. Kergendunult vaatas Mia silti puu kõrval. See ütles, et tegu on viinapuuga. Nähes rõõmuga, et puu oli ennem täiesti puutumata, mõõtis tüdruk kõige sirgema oksa otsast kolmteist ja pool tolli ning lõikas selle siis väikese hõbedase noaga puu küljest ära. Ta asetas puupulga ettevaatlikult lauale, kus asetses neli karpi. Valides kiiruga parempoolse keskmise leidis ta eest lohe südamekõõluse. Selle valikuga üsna rahul olles lükkas ta hetkeks karbi kõrvale ja hakkas sama hõbedase noaga pulgale võlukepi kuju andma. Lõpptulemuseks oli täiesti tavaline, otsast natuke ümar kepp, millega Mia väga rahul oli, tüdrukule ei meeldinud liigsed uhkeldavad elemendid ja ta puutööoskused poleks neid veel võimaldanudki. Ta andis kepile viimase vungi seda liivapaberiga nühkides, kuid kepp jäi kuidagi tuhm ja tööstuslik. Esimest korda kogu võlukepitehases viibitud aja jooksul muiates tiris tüdruk taskust välja küünepoleerija, mida ta enamasti kaasas kandis. Peale sellega üle käimist läikis kepp ilusasti ja hakkas Miale üha rohkem meeldima. Asetades kepi taas lauale võttis ta kätte lohe südamekõõluse ja haaras kaugemalt purgi pulbriga. Eeldades, et see oligi Fertiny pulber raputas ta seda õrnalt oma võlukepisisule peale. Mia ootas igaks juhuks hetke ja puhus siis üleliigse pulbri ära. Siis võttis ta võlukepi uuesti kätte ja torkas selle otsa purki, kus pidi olema Mevoppose mahl. Tütarlaps torkas pulbriga kaetud lohe südamekõõluse selle sisse. Mia toris maast rohulible ja pühkis sellega mahla oma vastvalminud võlukepi otsast ära. Naeratades vehkis ta võlukepiga ja saatis õhku kuldseid sädemeid. Lahkudes vehkis ta kassapidaja ees veelkord oma lokkis juustega ja kõndis siis kiirelt kooli poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Lord Voldemort
Must Isand
avatar

Male Postituste arv : 138
Amet/klass : Must Isand
Registration date : 11/07/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Voldi / Voldu, kuid keegi ei või teda tema kuuldes nii karistamatult kutsuda
Võlukepp: 13 1/2 tolli, jugapuu, fööniksi sabasulg,
Veri: Sega

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Juul 04, 2008 7:12 pm

The member 'Mia Walker' has done the following action : Täringu veereramine

'6' :

Result :
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Mia Walker

avatar

Female Postituste arv : 18
Age : 24
Registration date : 03/07/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mia
Võlukepp: Viinapuu, 13½ tolli, lohe südamekõõlus.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Reede Juul 04, 2008 7:13 pm

OT: midafakki?Very Happy:D
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Laup Juul 26, 2008 2:38 pm

Pansy jalutas võlukepi poest sisse, pani letile 8 galeooni ning asus puid katsuma. Roos, mänd ja dattel, mida ta esimestena katsus, andsid ainult särtsu. Kui tüdruk Sarapuud puudutas, tundis ta sõrmedes soojust. Ta lõikas ühe oksa puu küljest ning läks nelja karbi juurde. Pansy jäi neid silmitsema. Tema sisetunne ütles, et ta peaks võtma Fööniksi sabasule. Pansy asetas Fööniksi sabasule ühele alusele ja puistas sellele Fertiny pulbrit peale. Ta puhus üleliigse pulbri ära ning lõikas puukepi parajaks. Pikkuseks sai võlukepp 12,7 tolli. Tüdruk voolis võlukepi valmis. Nüüd võtis ta Fööniksi sabasule ning pani selle oma võlukepi otsa. Sulg imbus võlukeppi.
Valmis, mõtles Pansy, aga otsa voolisin ma küll veidike liiga teravaks. Ta sammus oma uue võlukepiga poest välja.
Tagasi üles Go down
Draco Zidman

avatar

Male Postituste arv : 1
Age : 24
Registration date : 28/07/2008

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Esm Juul 28, 2008 10:01 pm

zidman astus võlukeppitehasesse ja asetas lauale vajaliku summa ja läks puid puututama. õigeks osutus leeder, järgmisena suundus zidman nelja karbi poole kus ta sisetunne oli ükssarviku sabakarva poolt ja selle ta võttisgi. Ta tegi vajalikud toimetused ja viimasena pani ta võlukeppipuu otsa ükssarvuku saba karva ja see libises sisse
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   

Tagasi üles Go down
 
Võlukepi tegemine
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: Must koobas :: Võlukepitehas-
Hüppa: