Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  Logi sisse  

Share | 
 

 Võlukepi tegemine

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Külaline
Külaline
avatar


PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Kolm Sept 17, 2008 3:19 pm

Alex rulatas sisse.Ta vaatas ringi ja rääkis müüjaga.Seejärel andis ta talle 8 galeooni ja hakkas ringi vaatama.Ta tõi tagasi Viirpuu oksa,veelajuuksekarva ja pani need lauale.Naine andis talle õpetusedsõnad ja Alex võttis pulbri,raputas seda oksale ja puhus.
"Vinge!" ütles ta.
Ta võttis noa,mõõtis ja lõikas selle õigesuuruseks,14 tolli.Alexandra voolis käepideme,ja teravama otsa.Seejärel võttis ta ühest veela karvast kinni ja pani selle võlukepi tippu,mille ta oli eelnevalt mevoppose mahlaga kokku määritud.Ta muigas kui karv sisse vupsas ja tänas naist.Seejärel astus ta tagasi rulale ja sõitis kooli poole.
Tagasi üles Go down
Maya Cooper

avatar

Female Postituste arv : 2
Age : 24
Maja : Interficio
Amet/klass : 1. klass
Registration date : 17/09/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Maya
Võlukepp: Sarapuu, ükssarviku sabakarv, 12 ja pool tolli.
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Kolm Sept 17, 2008 4:22 pm

Maya astus sünge pilguga poodi. Uks sulgus tema järel vaikselt. Ta läks müüja juurde, andis talle 8 galeooni ja kadus siis riiulite vahele.
Tagasi tulles olid tal käes sarapuu ja ükssarviku sabakarv. Ta mõõtis oma käe pikkuse. "Järelikult tuleb võlukepp 12 ½ tolli," pomises ta. Ta pani puu laual olevale alusele ja kattis puu pulbriga. Siis puhus ta selle ära ning lõikas selle parajaks. Siis voolis ta käepideme ja teravama otsa. Ta pani ükssarviku sabakarva tulevase võlukepi otsa ning see kadus iseenesest sinna sisse. Ta väljus pannes oma võlukepi pükste taskusse.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Kamio Akira

avatar

Postituste arv : 1
Registration date : 12/10/2008

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Okt 12, 2008 2:32 pm

Kamio astus võlukepipoodi. Noormees maksis vajaliku summa raha, 8 galeooni, ning suundus seejärel endale sobivat puud otsima. Olles läbi käinud üsna palju puusid, leidis ta lõpuks ka õige. Võttes endale jugapuult vajaliku oksa, suundus ta ülejäänu juurde.
Kamio Võttis sisu jaoks juhuse tahtel ühe lohe südamekeele ning asetas ta laual asetsevale spetsiaalsele alusele. Puistas ta üle Fertiny pulbriga nii, et see oli täielikult kaetud. Siis puhus noormees üleliigse pulbri ära. Seejärel võttis ta valmis puukepi ja lõikad selle parajaks. Voolis sellele ilusa käepideme ja teravama otsa. Lõpetuseks pani ta oma valmistatud sisu võlukepi tippu, mis on eelnevalt mevoppose mahlaga kokku määritud. Sisu läks kui isenesest võlukeppi.
Seda paar korda käes viibutades jäi ta tulemusega rahule ning suundus ukse poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Jasmine Blair Malitiana

avatar

Female Postituste arv : 5
Registration date : 15/08/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Jas
Võlukepp: leeder , fööniksi sabasulg , 13 tolli ,
Veri: Puhas

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Püh Nov 02, 2008 10:01 pm

Jas sisenes võlukepitehasesse ja kui ta ka midagi tundis, ei näidanud ta seda välja. Ta astus kalgi näoga leti juurde ja asetas sellele midagi lausumata kaheksa galeooni. Pepsilt lasi ta inetu näoga müüjannal oma käe ära mõõta, ning lahutades käsivarre pikkusest vajalikud pool tolli sai ta tulemuseks 13 tolli. Nõiast müüjanna jahus midagi sellest, mida Jasil tuleks nüüd edasi teha, kui Jasmin ei hoolinud sellest põrmugi. Ta oli oma vanematelt juba täpsed juhised saanud, ning ta mõtted hõljusid praegu hoopis mujal. Kui nõid oma jutu lõpetas, noogutas Jasmine talle napilt ja suundus puude poole. Ta otsis pilguga leedrit, sest see oli ta salajane eelistus, ning selle lõpuks tuvastanud, astus ta enesekindlalt soosiku juurde. Pannes oma käe selle ühele oksale, tundis ta koheselt soojust sõrmeotsadest edasi ronimas. Jess. Kui sa oleksid sel hetkel väga pingsalt Jasmini nägu jõllitanud, oleksid sa võinud näha naeratuse varju ta huultel, kuid see kadus hetkega. Jasmine polnud tüdruk, kes igal väikesel oksakesel oleks lasknud oma emotsioone valitseda. Ta lõikas oma hõbedase taskunoaga puult ühe umbes 15 tollise oksa, ning suundus laua poole millel nägi nelja karpi. Ole lohe südamekeel, ole lohe südamekeel! kordas Jasmine mõtetes, kõige parempoolset karpi enda poole tõmmates. Selle avanud, kergitas ta üllatunult kulme. Karbis oli fööniksi sabasulg. Veidi pettunult kehitas ta vaevumärgatavalt õlgu ja lükkas karbi kõrvale. Ta vestis selllest üllatamapaneva vilumusega sileda kepikese, kena käepideme ja teravama otsaga, pikkuseks täpselt 13 tolli. Kepike oli päris rahuldav, ning sellega paar viibutust teinud, määris ta kepi otsa mevoppose mahlaga kokku. Seejärel pani ta kepi karbi kõrvale lauale ning võttis karbist fööniksi sabasule, ning asetas selle alusele. Siis haaras ta laualt ühe purgikese mingi puruga, mis pidi ilmselt olema Fertiny pulber ja puistas sule korralikult pulbriga üle. Siis puhus ta üleliigse pulbri ära ja korraks oli õhk ta ümber lendlevast pulbrist läbinähtamatu, ning kui pulber õhust hajus oli sulele jäänud ainult veidikene pulbrit. Siis võttis ta oma tehtud kepikese, ning pani pulbriga kaetud sule otsa vastu kepi otsa. Sulg tõmbus kepi sisse ja Jasmini võlukepp oligi valmis. Jas imetles seda hetke ja kui ta võlukeppi viibutas ning lihtsa loitsu lausus, tuli võlukepi otsast sädemeid. Võlukepp töötas, ning selle Jas naeratas, ning seekord oli see tõeline naeratus, mitte mõni hale naeratusevari, mitte võlts naeratus, mida Jasi suul nii mõnigi kord näha võis. See oli enesega rahulolev naeratus ja see oli päris. Jas sammus tagasi leti juurde, tänas nõida ja pistis letile ühe läikiva galeooni. Las olla tal ka sama hea päev, kui Jasil. Võlukepitehasest välja astudes, manas Jas taas näole selle läbitungimatu kõrgi ilme ja hakkas sel samal hetkel oma mõtetes arutlema, mis talle küll sisse oli läinud.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Defany

avatar

Female Postituste arv : 3
Age : 25
Registration date : 23/08/2010

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Esm Aug 23, 2010 6:47 pm

Defany astus poodi , maksis 8 galeooni ja liikus puude poole . Ta jõudis astelpaju puu juurde puudutas seda ja tundis sees soojus tunnet . Edasi liikus ta karpide juurde , Defany pani silmad kinni ja valis ühe karbi . Ta avas taas silmad , tõstis karbikaane üles ja leidis selle seest fööniksi sabasule . Ta tegi oma võlukepi täpselt 13 tolli pika . Defany pani sule spetsiaalsele alusele ja puistas selle üle Fertiny pulbriga nii, et see oli täielikult kaetud. Ja puhus üleliigse pulbri ära . Ta määris otsa mevoppose mahlaga ja pani sisu võlukepi tippu . Sisu läks iseenesest võlukepi sisse . Defany proovis oma võlukeppi ja ta oli tulemusega rohkem kui rahul .
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Draco Black

avatar

Postituste arv : 4
Registration date : 27/12/2011

PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   Teis Dets 27, 2011 6:20 pm

Draco tuli tehasessa ja andis 8 galeooni, et teha võlukepi. Ta proovis kõiki puid ja üksi ei andnud sooja tunnet. Ta arvas, ei saagi võlukepi, aga jõudis viimase puu juurde see oli Leeder. Kui Drao oli oma puu valinud astus ta edasi karpide juurde. Nei oli nii palju et ta ei suutnud valida, aga ta mõtles natuke ja valis Veela juukse karva. Drao pani asjad lauale ja puistas juukse karva Fertiny pulbriga üle. Ülejäägi puhus ära ja hakkas võlukepi kuju voolima. Aga enne mõõtis ta käe pikkuse milleks oli 14,5 tollija lõikas oma võlukepi pikkuseks 14 tolli. Nüüd hakkas ta kuju voolima. Ta tegi umbes 5 millimeetrise läbimõõduga ümara otsa ja mugava käepideme. Ta voolis võlukepile ohtliku ilme ja pani sisse imeliku sisu. Ta proovis korra seda ja ta teadis et see on ta parim ja ainuke võlukep. Ta tundis et see on võimas.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content
PostitaminePealkiri: Re: Võlukepi tegemine   

Tagasi üles Go down
 
Võlukepi tegemine
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: Must koobas :: Võlukepitehas-
Hüppa: