Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Pimeduses

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:00 pm

Theodore jalutas mööda maa-aluseid käike. Ta oli seal esimest korda, kuid ära eksimist ta ei kartnud. Valgustiks oli tal ainult oma võlukepp, mida ta veel väga hästi ei talitsenud. Valitses peaaegu vaikus. Ainsaks heliks olid tema jalad ja viis, mida ta ümises.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:02 pm

Mööda pimedat käiku jalutas üleni musta riietatud tütarlaps. Ta ei valgustanud enda teed võlukepiga. Ei, see oli kindlalt tema vöö vahel. Lõpuks nägi ta aga heledat valgust. Enda rohelisi silmi kissitades tundis ta ära Theodore'i. Neiu lükkas käeviipega peast kapuutsi ning vaatas noormehele otsa. "Tere," lausus Samara vaikselt, kui oli temani jõudnud.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:03 pm

"Tervitused ka teiselt poolt." Theodore langetas käe, et valgus väga ere ei paistaks, seejärel vaatas tüdrukut küsivalt.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:06 pm

Samara manas näole kiire naeratuse, kuid peagi oli see justkui suult pühitud. "Kuidas läheb, Theodore ?" küsis tütarlaps lõpuks taas salapäraselt. Sama salapäraselt, kui oli ta käikudesse tekkinud. Küsiva ilmega jäi ta noormeest silmitsema.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:07 pm

"Nii halvasti kui siin koolis minna saab. Kõik on lihtsalt suurepärane." Mordile ei meeldinud kõike välja ütleda, ta pidi kaudselt ja salapäraselt end väljendama.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:12 pm

Samara kergitas vaevumärgatavalt kulme ning pööras enda pilgu seejärel pimedusse. "Olgu nii. Kahju, et eelmine kord meie jutuajamine nii üürikeseks jäi. Vabandan sellepärast," lausus nooruk ning pööras enda kiiskavad silmad taas noormehele.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:14 pm

Pole hullu. Juhtub. Eriti kui kaaslased ümberringi on." Mort naeratas vaevumärgatavalt ja vaatas siis tüdrukule silma.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:16 pm

Samara noogutas kergelt. "Seda küll," lausus ta lõpuks. "Mida sa siin üldse tegid ? Tulid niisama jalutama või oli sul siin midagi isiklikku teha ja ma segan nüüd sind ?" küsis Samara noormehelt, nägu endiselt tõsine ning kriitvalge, nagu tavaliselt.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:19 pm

"Ei, niisama. Ei midagi konkreetset. Olen siin esimest korda ja siis... tahtsin kooli uurida." Mort vaatas enda ümber. Seal ei olnud midagi. Ta valgustas korraks ühele poole seina, kust läks teine käik.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:24 pm

Samara muigas vaikselt. "Sama siin. Ma pole isegi siin mitte iial käinud," lausus tütarlaps ning sasis hetke enda juukseid. "Lähme vaatame siis koos edasi ?" pakkus Sammy välja ning noogutas kergelt peaga teise käigu suunas.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:40 pm

Mort vaatas teda suu lahti/imestunud näoga. "Päriselt?!? Sa EI olegi siin varem käinud??"Theo arvas, et kuna tütarlaps juba viies klass, on ta kõik kohad läbi käinud. "Aga muidugi olen ma nõus koos edasi minema."
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 9:17 pm

Kayla jalutas mööda maaalust käiku, kui ta kuulis veidi kaugemalt kahe inimese hääli. Ta ei teinud sellest algul välja ning sammus aeglaselt edasi, et ta pimedas ei koperdaks. Kui tüdruk oli kahele kogule juba lähemale jõudnud, mõtles ta, et teeks võõrastega veidi tutvust. "Terekest teile" alustas tüdruk ning astus veel mõned sammud õpilaste poole. "ma olen Kayla, kui peaks huvitama" lisas ta ning jäi siis neile otsa vaatama. Peale väikest hetke lisas tüdruk veel "Ee.. kui ma teid juhuslikult segan, siis ma võin ära ka minna" ning jäi siis õrna, vaevumärgatava naeratuse saatel kahele õpilasele kordamööda otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 10:25 pm

OT: PÄRAST mitte peale!

"Mm... Theodore Mortician olen.... Ei saa just ütelda, et ma tegelet kaaslasi ootasin, aga mind see eriti ei häiri." Mort proovis võimalikult viisakas olla.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:00 am

Samara vaatas lõbusalt noormehe imestunud nägu. "Issver, ma käin küll viiendas klassis aga ma alles see sügis tulin Deathaniasse," lausus tütarlaps tüdinud häälega. Talle tundus, et ta peab uuesit enda elulugu tutvustama hakkama ning see ei meeldinud Samarale. Näinud aga järsult enda juures üht tüdrukut, köhatas Samara vaikselt ning asetas käed rinnale risti. Ilmselgelt mõõtis Sammy võõrast hindava pilguga. "Samara olen," lausus ta vaikselt. Edasi tütarlaps vaikis, mis tähendas, et tal oli täiesti suva, kas nendega on veel keegi või mitte.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 2:26 pm

Mort vaatas veidi imestunult Samarat. "Hea küll. Liigume edasi sel juhul? Avastame koos?" Ta vaatas neiule enda ees otsa, jättes kolmanda isiku kõrvale.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:47 pm

Samara kehitas vaikselt õlgu. "Ma olen nõus. Seltsis ongi segasem," lausus ta lõpuks ning surus käed sügavale taskutesse. Mananud näole kiire irve, hakkas ta teiste ees mööda rõsket käiku edasi sammuma.
Tagasi üles Go down
Kayla Hampton

Kayla Hampton


Female Postituste arv : 316
Age : 30
Maja : Ductum
Amet/klass : õpilane, 3. klass
Registration date : 25/12/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: Kayla
Võlukepp: Iileks, 13.5 tolli, Fööniksi sabasulg
Veri: Sega

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:59 pm

Kayla vaatas hetke Mort'ile otsa, saades aru, et poiss vist teda sinna eriti ei soovi, kuid Samaral poleks nagu vahet olnud. Tüdruk kõhatas korra ning lausus siis: "Ma arvan et ma siis lähen tagasi.." ütles tüdruk, vaadates Mort'i poole. Ta ei olnud solvunud ega mitte midagi sinna kanti, talle lihtsalt ei meeldi olla n.ö. viies ratas vankri all. "Meeldiv tutvuda" "Or something.." pobises tüdruk veel otsa ning hakkas siis mööda pimedat tuldud teed tagasi minema.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 11:22 pm

"Sulle meeldib pimedus?" küsis Mort, kui olid juba mõnda aega vaikuses jalutanud kahekesti.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:49 am

Samara pööras end Theodore'i poole, ise käed sügavale taskutesse surunud. "Meeldib," lausus tütarlaps ning pööras pilgu paremale. "Pimeduses tunnen ma end justki.. vabamalt. Ah mina ei tea," lausus Samara lõpuks jalaga üht suvalist kivi eemale lüües, mis kerge kõlksatusega vastu seina veeres.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:15 pm

Theo muigas. "Mm..... millega sa siis vabal ajal tegeled?" küsis Mort, kes ei leinud kuidagi huvitavat jututeemat.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:22 pm

Samara puhkes paratamatult naerma, kui oli kuulnud noormehe küsimust. Viimasel ajal oli ta seda palju kuulnud. Lõpuks aga ta siiski muigas kõigest ning lausus mõtliku pilguga: "Hetkel tegelen ainult muusikaga. Varem tegelesin ka maalimisega."
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:24 pm

Mort kergitas naermise peale kulmu. "Huvitav.." Ta otsustas end parem mitte jälle uuesti lolliks teha.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:33 pm

Tütarlaps muigas vaikselt. "Ja sina peale väikeste tattide piinamise ?" küsis neidis ning vaatas muiates noormehele otsa.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 10:57 pm

Mort naeris vaikselt. "Just.." Ta naeratas tüdrukule, sõnad olid vägagi täppi läinud.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitimeReede Mai 23, 2008 7:38 am

Samara turtsatas vaikselt. "Ma mõtlesin, et mida sina peale nende piinamise teed ?" küsis tütarlaps ning heitis kiire käeviipega juuksed seljale, jäädes noormehele küsiva ilmega otsa vaatama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Pimeduses Empty
PostitaminePealkiri: Re: Pimeduses   Pimeduses Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Pimeduses
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: