Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Lend kõrgustesse.

Go down 
+4
Sonea A. Lyre
Miseria Funeral
Samara Soul
Daniel Hunter
8 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorTeade
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 9:28 pm

sa kopisid google otsingulehe, mitte teise pildi.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Aleera Dragulia

Aleera Dragulia


Female Postituste arv : 160
Age : 31
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 9:32 pm

OT:Seal lehel on pildid ja teisel pildil peaks olema see kleit mida ma mõtlen
Tagasi üles Go down
http://magic.darkbb.com/index.htm
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 9:41 pm

OT: Aa siis, mul suht pohhui ka mis kleidi selga panid xD

Samara muigas vaikselt Morti peale ning silmitses teda hindava pilguga. "Ma arvasin, et sa pole peo inimene," lausus neidis ning lükkas kiire käeviipega juuksed silmilt. Ta naeratas kergelt ning vaatas seejärel Aleera poole, kes tagasi tulnud oli. Tema poleks küll tüdruku asemel kleiti vahetanud, sest see näitab tema meelest allaandlikkust ja nõrka suhtumist.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 9:44 pm

"Egas tegelikult polegi, aga vahel võib midagi uut proovida," naeratas Mort Samarale. Kui ta nägi Aleeria naasmist, irvitas ta mõnitavalt, ega ka uus parem polnud. Seejärel pöördus ta taas neiu poole enda kõrval ja jäi teda silmitsema.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 9:48 pm

Samara ohkas vaikselt ning tõusios püsti. Koheselt haaras ta aga puust kinni, sest oli tasakaalu kaotamas. Maa oli ju pehme. Tütarlaps puudutas korraks sõrmedega risti, mis rippus pika keti küles tema kaelas ning irvitas endamisi. "Jalutada viitsid ?" küsis neidis pudelit sõrmede vahel kõlistades ning noormehele kerge muigega otsa vaadates.
Tagasi üles Go down
Aleera Dragulia

Aleera Dragulia


Female Postituste arv : 160
Age : 31
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 9:51 pm

Aleera't eriti ei huvitanudki mida teised arvasid.Tüdruk märkas Mort'i irvet ja ta naeratas mõnitavalt vastu.Too bad, so sad..., mõtles Aleera endamisi.Ta pööras oma pilgu majakaaslaselt ja vaatas taevasse kõrgunud kuu poole.
Tagasi üles Go down
http://magic.darkbb.com/index.htm
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 10:16 pm

Mort vaatas Samarat ettevaatlikkusega, kuna viimane juba liialt joonud oli. "Aga muidugi," sõnas ta uuesti naeratades ja ootas neiu pööret mingis suunas, kuhu nad liiguvad.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 10:18 pm

Samara muigas vaikselt ning võttis noormehe enda käevangu, ise teises käes endiselt pudelit loksutades. "Räägi, millega sa siis vahepeal tegelenud oled ? Sebinud vampiire ?" küsis tütarlaps muiates ning noormeest enda rohekate silmadega jälgides.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 10:20 pm

Mort purskes naerma, kui kuulis Samara teist küsimust. "Kui sa Aleerat mõtled, siis minupärast võiks ta ka surnud olla, ei teeks eriti vahet," naeris ta ikka veel, kui suutis rahulikult sammu pidada.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeTeis Juun 10, 2008 10:26 pm

Miseria viis pilgu Mortile ja Samarale kes eemale kõndisid ning ohkas vaikselt. 'No tundub,et saan varsti Samara oma sugulaseks kui ta nii jätkab...' mõtles ta ning tõstis pudeli huultele ja jõi sealt kibedad sõõmud.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
Sonea A. Lyre

Sonea A. Lyre


Female Postituste arv : 928
Age : 28
Maja : Interficio
Amet/klass : 5 klass, prefffffuuu ; )
Registration date : 01/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: P o l e!
Võlukepp: Roos, veela juuksekarv, 12½ tolli.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 2:09 am

Sonea noogutas veidi eemalolevalt Roxanne'i üsna ammu esitatud küsimuse vastuseks ning viis pilgu iga detaili jälgides üle platsi. Isegi kui Silenda nende juurde jõudis, ei vaevunud ta ikkagi pilku oma kaaslastele pühendama. "Danieli lahkumisläbu, nii palju kui mina tean.." vastas tüdruk vampiiritari eest ning kortsutas kergelt kulme. "Ma arvan, et te saate siin paar minutit ilma minuta kaa läbi.." lausus ta lõpuks, kui tema pilk otsitud isiku peal peatus. Tüdruk seadis sammud ühe puu poole ning kui ta lõpuks selle otsa oli roninud ja Danieli kõrval maandunud, kergitas ta poisi poole küsivalt kulme. "Ma sain aru, et see pidi sinu pidu olema ?" lausus ta ning vaatas kuidagi kurblikult nooruki poole.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/p2hklike-
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 9:03 am

Samara puhkes rahulikult naerma, kui kuulis Morti vastust. "Ma ei tea. Ma pole selle Aleeraga lähemalt kokku puutunud aga tundub, et Roxannega läbi ta ei saa ning mulle see sobib," sõnas neidis ning saatis lõbusa pilgu Aleerale, milles võis veidike leiduda ka sõbralikust. Peagi aga vaatas neidis taas poisile otsa ise mõeldes, et Deathania hakkab päris huvitavaks välja kujunema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 9:41 am

"Einojahh, väga tore, jäta meid jahh siia üksi nagu meil juba piisavalt igav poleks.." lausus Rox puu otsa ronivale Soneale järele. Ta seisis seal paar hetke teisis vaadates ja ütles siis Silendale "Ma ei tea, kui samamoodi jätkub, lasen ma kahh jalga.."
Tagasi üles Go down
Aleera Dragulia

Aleera Dragulia


Female Postituste arv : 160
Age : 31
Maja : Crudelis.
Amet/klass : 4.klass
Registration date : 31/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: puudub
Võlukepp: Roos, Veela juuksekarv, käepidemele on graveeritud
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 12:09 pm

Aleera märkas Samara pilku ja ta muigas.Siis viis ta aga pilgu Roxanne'le.Ta saatis talle vastikust väljendava naeratuse.Ta pööras oma pilgu Roxanne'lt ja jäi vaatama teiste tegevust.
Tagasi üles Go down
http://magic.darkbb.com/index.htm
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 12:38 pm

"Ega ma samuti teda nii väga ei tunne, aga stiil, välimus räägib juba iseenda eest,"selgitas Mort enda vaatenurka. Ta viskas korraks pilgu ka teistele peale, kui taamal ei toimunud midagi huvitavamat kui see, mida ta praegu tegemas oli.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Külaline
Külaline
Anonymous



Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 12:39 pm

OT: Aleera, kassa mitte lossi ei lennanud?
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 12:44 pm

ta juba returnis vahepeal Very Happy vaata mingi 2. või 3. lehte
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 1:46 pm

Tütarlaps muigas endamisi ning köhatas vaikselt. "Ega ma ka just kõige normaalsemalt riides ei käi, kuid mulle meeldib," lausus tütarlaps, vihjates sellega enda ekstreemselt gootilikule välimusele. Ta vaatas korraks ringi ning rüüpas paar järjekordset sõõmu enda joogist.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 1:48 pm

Mort viskas põhjalikuma pilgu neiu riietusele. "See stiil mulle meeldib, sünge, omapärane, kuid siiski iseseisev, aga samas tagasihoidlik. Ballikleit näitab nagu läbule tulles üleolevust ja uhkust, mu meelest," tegi Mort ettekande enda arvamusest.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 1:53 pm

Samara puhkes laginal naerma. Seda naeru polnud tema suust ammu keegi kuulnud. "Ma tean jah. See oleks sama hea, kui ma tuleks siia gükloobi kostüümiga. Aga.. tulin tavariietusega," lausus neidis ning heitis kiire pilgu veel Aleerale. Peagi aga ohkas ta ning vaatas taas otsa Mortile, kes tema käevangus oli.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 1:54 pm

Mort naeris õrnalt Samaraga kaasa. "Tõesti, aga mul on hea meel, et sa sellega ei tulnud," lisas ta veel kiiresti, laialt muiates.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 1:58 pm

Samara kergitas õrnalt kulme, näol salakaval naeratus. "Ma poleks tulnud ka," sõnas ta vaikselt, ise noormeest silmates. Lõpuks pööras ta aga enda pilgu taas enda jalgadele, ise vaikides mõeldes.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 2:07 pm

"Ma teadsin, et sul on eneseväärikust ka ikka," naeris Mort jätkuvalt Samarat silmitsedes. "Ma tean ka, et sul on vägevad jalatsid," sõnas ta nüüd neiu jalatseid vaadates ja taas pilku tütarlapse silmadesse pöörates.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Samara Soul

Samara Soul


Female Postituste arv : 170
Age : 32
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 24/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sam, Sammy, Goot
Võlukepp: Eeben, 11,5 tolli, jäik, peale graveeritud õnne toovad ruunid
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 2:19 pm

Samara turtsatas taaskord ning silmitses hetke enda paksu tallaga tanksaapaid, mis oli tüdrukut truult aastaid teeninud. "Tänan. Mulle meeldivad su juuksed," sõnas tütarlaps ning tõmbas aeglaselt sõrmedega ühe musta juuksesalgu noormehe silme eest. Kõndides jäi tüdruk poissi silmitsema.
Tagasi üles Go down
Theodore Mortician

Theodore Mortician


Male Postituste arv : 314
Maja : Crudelis
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 18/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mort.
Võlukepp: 14tolli, datlipuust ja sees lohe südamekeeled.
Veri: Puhas

Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitimeKolm Juun 11, 2008 2:22 pm

Mort naeris, kui Sam noormehe juukseid sättis. "Mulle ka. Ha." Tegelikult oli Theo palju humoorikam, kui see hetkel välja tuli. Theodore vaatas jätkuvalt Sami silmisse.
Tagasi üles Go down
http://sch00l123.proboards81.com/
Sponsored content





Lend kõrgustesse. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Lend kõrgustesse.   Lend kõrgustesse. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Lend kõrgustesse.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 8Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: