Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Üle pika aja.

Go down 
3 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3
AutorTeade
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 5:00 pm

Daniel kergitas kiirelt oma kulme.''Tal pole midagi viga, ta on ju su a i n u s ?''Sõnas Dan kiirelt oma silmi sõbrale tagasi viies, ning käsi vastu kulunuid pükste ääri puhtaks nühkides.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:45 pm

"Loomulikult ainus," vastas Mark andes mõista, et mingisugust muud varianti ei ole. Mark vaatas kaugusesse ja ohkas. "Ma nii armastan teda. Teeksin tema heaks ükskõik mida."
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:51 pm

Daniel kergitas kiirelt kulme.''Seljuhul ei ole probleemi, ja peameeles mitte ühtki sõna kellegile sellest, et ma enda südame talle lubanud olen.Ka mitte talle endale.''Lausus ta tungivalt silmi korraks taevasse viies.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:06 pm

"vaikin kui haud," sõnas Mark, rõõmustades, et nad siiski üksteisega veel läbi saavad. "Kuidas teil muidu läheb?" küsis ta Danilt.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:27 pm

Daniel kergitas vaikselt kulme, ning naeratas kerglaselt, kui Marki kõrval maandus.''Tüdrukute pärast ei purune meie sõpru nüüd küll.Ja kui aus olla, siis olen ma suhteliselt kindel, et ta pigem arvab, et ma vihkan teda ja semmin Rox'iga.Ja nii ongi parem, kuigi ma seda ei tee.''Ohkas ta kiirelt enda silmi hetkeks Marki omadele viies, kuid kolis sealt õigepea tagasi järvele.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:36 pm

"Miks nii?" küsis Mark imestunult. "Ja sina semmid Roxiga?"

OT: viimase asja kohta ikka Very Happy
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:39 pm

Noormees pööritas silmi.''Sa tõesti usuksid seda minust?Sa oled mu parim sõber ja tema sinu tüdruk.Ja ma ei oska Soneaga lihtsalt käituda.''Sõnas ta kerge nukrusenoot hääles kõlamas, kuid näol peitus endiselt siiski kerge naeratus.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:48 pm

"ei, et mitte mina nii arvaks, aga miks tema" selgitas Mark oma mõttekäiku. "Soneaga... ei teagi, kas sulle oskaksin nõu anda.

OT: sry.. halvasti väljendasin end
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:51 pm

Daniel ohkas kergelt.''Keegi ei oska temaga käituda, ta arvab seda, sest ma uurin tihtipeale Rox'ilt Sonea kohta, kuna nad elavad siiski ju koos.''Lausus ta, kui noormehele meenus miski.''Ja sellega meenus mulle.See maja seal, ei tea kas Isand annaks meile loa sinna oma elamine orgunnida?''Kergitas Dan kiirelt kulme, kui enda pilgu Markile viis.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:54 pm

"Kui sa tahad, siis saladuskatte all võin avaldada, et mul on palju parem elukoht soojas. Olen seda veidi korrastanud ning usun, et kahele poisile oleks see ideaalne paik. " Mark pidas silmas üht salajast ruumi koolis. "kuigi plikadel oleks sinna raske pääseda, oleks see üliprivaatne koht," lisas Mark veel
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:58 pm

''Sa näitad seda kohta?''Kergitas Dan kiirelt oma kulme, ning muie ta näol venis.''Sa oskad ju Rox'i juurde minna ja minu poolt pole sinna ühtki oodata.''Sõnas ta mõnevõrra nukramalt, kuid naeratus ei kadunud siiski.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 10:02 pm

"ikka võin näidata, kuid Roxi juurde minek pole probleem." selgitas Mark. "Hoopis tüdruku sinna saamine. Ma isegi ei tea, kas sina sinna saad, sest see käib salalukuga ning selle koodi sain ainsana mina. Usun et isegi Isand ei tea seda.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:26 am

Daniel kortsutas kiirelt kulme, ning pani viimse, kui ühegi raku oma ajust surinaga tööle.''See peab olema võimalik.''Kergitas ta vahepeal oma pilku, ning viis silmad Markile.''Kui sa pole seni Isandale rääkinud, siis pole enam mõtet ka.Lähme juba?''Muigas ta lõpuks rahuololevalt.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 11:54 am

Mark noogutas ning puudutas sõbra õlga. Ta valis ilmumiseks koha idatorni lähistel. OT: tee sina teema... ma iseei viitsi Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Üle pika aja. - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Üle pika aja.   Üle pika aja. - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Üle pika aja.
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3Mine lehele : Previous  1, 2, 3

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: