Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Saabudes

Go down 
4 posters
AutorTeade
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Saabudes   Saabudes Icon_minitimePüh Nov 11, 2007 3:40 pm

Mark astus puhketuppa ning viipas oma asjad viimasesse magamistuppa. Poisi kass võttis sisse oma koha kamina ees padjal ja Mark tegi kaminasse tule. Ta viipas oma toast endale kitarri ja hakkas vaikselt üht lugu tinistama. Poiss oli õnnelik, et ta on tagasi kohas, mida ta peab oma koduks.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeKolm Nov 14, 2007 9:30 pm

Sil astus rõõmsalt puhketuppa. Ta tardus poolelt sammult, kuuldes väga ilusat meloodiat. End vaatas heli suunas ja nägi Marki. "Ilus." oli ainus, mis tüdruk ütles.


Viimati muutis seda (Laup Nov 17, 2007 4:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeKolm Nov 14, 2007 11:11 pm

Poiss noogutas tüdrukule tervituseks ja ei pahandanud komplimendi pärast. Ta teadis, et tüdrukuid paelub tema kitarrimäng, seetõttu ta ka ei lõpetanud seda. Ise vaikselt tinistades kutsus ta tüdruku enda kõrvale istuma ja uuris: "Kas sa ka mõnd pilli mängida oskad?"
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeNelj Nov 15, 2007 6:35 pm

End istus ja kuulas. Küsimusele vastas ta: "Mu ema mängib klaverit ja sealt olen veidi õppinud. Süntekas meeldib rohkem." Seejärel küsis sil: "Kus sina õppisid?"


Viimati muutis seda (Laup Nov 17, 2007 4:21 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeReede Nov 16, 2007 8:45 pm

Poiss mängis veidi vaiksemalt edasi. "Mu isa õpetas seda mulle," sõnas ta, "Ta oli suur mugufänn. Ja kodus oli meil mitmeid kitarre. Sealt oskangi ma mängida." Mark vaatas tulle ja tinistas aeglast kurba viisi.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeLaup Nov 17, 2007 4:23 pm

"Aam" Ütles Sil. Ta oli märganud, et poisil on mingi imelik side oma perekonnaga, mis erines teiste omast, kuid nüüd tundus, et kõik oli normis. Siiski ei julgenud tüdruk küsida.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimePüh Nov 18, 2007 7:57 pm

Poiss vajus mõttesse ja rääkis peaaegu omaette: "See on nüüd viimane side minu ja mu isa vahel. Isegi tema võlukepi viskasin ma ära. Ma ei teagi, kas see on hea või halb, et selline side meid ühendab." Poiss jättis mängimise katki ja vaatas sügavalt mõttesse vajunult tulle. Ta oli jälle tema ise - salapärane ja tume. Poisi lillakad juuksed tõmbusid süsimustaks ning ta nägu muutus teistsuguseks, kui ta oma isast süvenenult mõtles. Ta sarnanes nüüd oma isaga.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimePüh Nov 18, 2007 8:40 pm

Sil vaatas mõtlikult poissi. Tema tndeid polnud raske mõista. Tüdruk ei teadnud, kas poiss ise pani tähele oma juuksevärvi muutusut või mitte, kuid teda häiris Marki näokuju. See oli pisut eemaletõukav.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeEsm Nov 19, 2007 7:02 pm

Poiss märkas enda muutust ning mõtetest välja uidates muutus ta endiseks tagasi. Ta pani kitarri taskusse ja sõnas tüdrukule: "Kell on palju ma lähem ära magama. Näeme homme." Mark tõusis püsti ja suundus puhketoa ukse juurde. Ta otsustas minna prefektide puhketuppa täna ööseks.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeEsm Nov 19, 2007 8:18 pm

"Rohalisi unenägusid lillade mummukestega." Sõnas Sil õrritades, teades, et see ei sobiks poisi stiiliga. Ta ise jäi veel mõtlikult leekidessa vaatama, sest see rahustas tüdrukut.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeTeis Nov 20, 2007 7:35 pm

Poiss otsustas tüdruku meeleoluga kaasa minna ja muutis oma näo vastavalt tüdruku soovile roheliseks, lisades sinna ka mõned lillad mummud. "Kas nii või?" küsis ta lõbusalt. Ta mõtlikus ja tusameel olid kui peoga pühitud.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeKolm Nov 21, 2007 8:48 pm

Sil suunas silmad poisi poole. Ta naeris: "Jah täpselt nii. Vaatame, kuidas sa selle hommikul ära unustad ja nii sööma tuled. Ma poleks ainus, kes naeraks." Seejärel sõnas ta: "Tundub nagu sul oleks korraga merehaigus ja midagi tuulerõugete sarnast."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 7:02 pm

Mark kuutis end endiseks, et mitte niimodi läbi kooli jalutada. "Loomulikult olid mul korraga merehaigus ja tuulerõuged," sõnas ta, "Ise sa soovisid ju mulle neid." Mark naeratas veel tüdrukule ja sõnas: "Head ööd Sil!" See oli esimene kord, kui poiss tüdruku hüüdnime kasutas. Mark lahkus puhketoast ning suundus koridori.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 10:23 pm

End naeratas poisila ja sõnas: "Vot jah neid lollakaid muguhaiguseid ma soovitasingigi." Kuid, kui poiss lahkus ja ukse kinni lõi jõudis Silile kohale, et poiss ütles talle Sil. Millegipärast tundus see uidagi eriline.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeNelj Dets 27, 2007 9:14 pm

Janette astus esimest korda sisse puhketuppa, mis pidi terveks õppeaastaks tema koduks saama. Talle meeldis see ruum. Tüdruk astus paar sammu edasi ning märkas siis üht tüdrukut. Janette kahtles hetkeks aga lausus siis: "Tere! Ma just saabusin, nimi on Janette Concerdo." Janette astus paar sammu tüdrukule lähemale, et teda paremini näha.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 11:35 am

End vaatas uustulnukale otsa. Ta naeratas ja sõnaas: "Silenda Dream. Maja pole vis tavaja mainida. Prefekt." Tüdruk näitas käega tüdrukute tubade poole ja sõnas. "Seal on palju ruumi. Vali millist voodit tahad ja võid oma asjad ära panna."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 11:41 am

Janette naeratas vastu ja lausus: "Jah. peangi oma asjad lahti pakkima. Pärast siis näeme." Tüdruk suundus Silenda näidatud ruumi poole.
Tagasi üles Go down
Scott Morto

Scott Morto


Male Postituste arv : 38
Amet/klass : 4. klass
Registration date : 13/06/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Sco
Võlukepp: Paju, 13,8 toll, lohe südamekeel, väga painduv.
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 6:45 pm

Scott tuli Interficio puhketuppa. Ta tervitas noogutusega ühte neiut ning võttis diivanil istet. "Scott Morto!" tutvustas ta ennast ja jäi puhketuba silmitsema. Enne, kui ta oma kohvri tõi, polnud tal aega seda ruumi uurida ning nüüd otsustas ta seda teha.
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 7:08 pm

OT: Mai oska vastata Very Happy see teema nii vana.. ma poel enam preffu ka jms Very Happy
Pakuks välja, et postid uuesti.. Lihtsalt nii palju aega möödas, nii palju juhtunud Very Happy
Tagasi üles Go down
Miseria Funeral

Miseria Funeral


Female Postituste arv : 260
Age : 31
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 04/05/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Mis, Missy, Funny
Võlukepp: Jugapuu , Lohe südamekõõlus , 12½ tolli. Peale on kirjutatud tema nimi, ilukirjas .
Veri: Puhas

Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitimeLaup Juun 14, 2008 8:57 pm

Miseria tuli sirge seljaga ja oma tuntud jäise näoilmega puhketuppa. Neiu vaatas korraks uut õpilast ja jäi siis kiirelt seisma. ,,Miseria Funeral." tutvustas ta end ning liikus siis edasi. Käe surumine polnud tema moodi ja seega ta seda ei teinud,vaid võttis ühel diivanil istet, jäädes klaasistunud pilgul kaminat vaatama, ent üksgi näolihas tüdrukul ei liigutanud.
Tagasi üles Go down
http://www.rate.ee/users/V2ikeKrifu-/
Sponsored content





Saabudes Empty
PostitaminePealkiri: Re: Saabudes   Saabudes Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Saabudes
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» alles saabudes: esimest korda siis.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: