Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Joomas(6)

Go down 
3 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 6:41 pm

Roxanne ronis kanalisatsiooni. See oli suurem ja puhtam kui ta oli arvanud. Tal oli natuke alkot kaasas. Ta istus ühe seina vastu maha ning jäi sinna passima
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 6:50 pm

Mark ilmus vaikse popsatuse saatel kanalisatsiooni Roxanne kõrvale. Ta võttis taskust võiõlle pudeli ja istus seinast väljaulatuvale kivile. Poiss uuris: "Noh, Kuidas läheb ka?"

OT: Pank võta see võiõlu mu arvelt maha...

Roxanne ma lähen nüüd ära.. Teeme seda teemat mõni teine kord edasi Very Happy


Viimati muutis seda (Kolm Dets 05, 2007 10:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 6:52 pm

OT: Oukei... postita siis järgmine kord kui sisse saad... ja ma pidin su jaoks ju nahkhiir olema;)


Roxanne naeratas poisile ning ütles "mm... Üsna tavaliselt. Sul endal?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 10:08 pm

"Ei midagi erilist" sõnas Mark ise olles mõtetes veel õnnelikult lõppenud Sil'i muundamise juures. "Mis sa siis ka viimasel ajal korda oled saatnud" küsis poiss ja korkis oma võiõlle lahti.

OT: Sorry unustasin Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:58 pm

Roxanne ütles "Mm... Mis sa arvad? ´Laaberdan mugumaailmas ringi ning söön..."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 9:52 pm

"Seda ma arvasingi," sõnas Mark eemalolevalt. "Sul on eriliselt huvitav elu," ütles ta veidi pilkavalt. Poiss pani pudeli suule ja kummutas selle ühe lonksuga tühjaks "Jama kraam. Mitte midagi ei ole see väärt." poiss viskas pudeli kõlksatusega kanalisatsioonkäigu nurka ja võttis taskust tuliviski: "See juba hakkab looma," ütles ta ja pani pudeli suule, et lonksu rüübata.

OT: Ma teen vist oma pangaarve tühjaks siin all Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 7:19 pm

Roxanne tegi nägu nagu teda ei huvitaks Marki lause ta 'huvitava' elu kohta. Kuid tegelikult oli tal väga poaha tunne sest ta teadis et ega ta elu huvitavamaks minna ei saa. Rox on vampiir ning ta seda muuta ei saa. Ta hakkas natuke värisema sest kanalisatsioonis oli külm.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:47 pm

"On sul külm?" küsis poiss, kui märkas et Roxanne väriseb. "Tahad ma annan sulle oma dressika?" Mark rüüpas tuliviskit ja vaatas kanalisatsioonis ringi. Ta mõtles, et peab ükspäev kindlasti siia käike uurima tulema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimePüh Dets 09, 2007 6:15 pm

Roxanne naeratas jaatavaks vastuseks et Mark võib anda. Ta võttis ka enda tuliviski välja ning võttis ka ühe lonksu


OT: Tuliviski võib ka minu galeooonidest maha võtta...
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimePüh Dets 09, 2007 11:08 pm

Mark võttis oma dressipluusi seljast ja pani selle tüdrukule õlgadele. Poiss küsis: "Kas nii on parem?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeEsm Dets 10, 2007 6:45 pm

Roxanne ütles vaikselt "Jap" ning veidi aja pärast juba kõvema häälega "Oled siin varem käinud?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 6:44 pm

"Jah olen," sõnas poiss, "Harjutasin siin paar päeva tagasi ilmumist." Mark vaatas ringi. "Koht on mulle juba kohati tuttav, kuid mitte käike pidi vaid ikka selliseid suuremaid ruume pidi nagu see, kus me hetkel oleme." Ta osutas otse ette. "Selle seina taga on hiigelsuur reovee kogumise ruum." Paremale poole viibates sõnas ta: "Ja seal paksu seina taga on sooja puhta veega täidetud ruum." Poiss küsis "Aga kas sina oled siin varem olnud?"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 10:55 pm

"Paar korda. Masetsemas, joomas ja... olen siia mõned... kestad ära uputand..." ütles ta veidike piinlikkust tundes. Siis ta ütles "Ega ma kuskil eriti seigelnud siin ei ole. See tähendab et see koht ei ole mulle tuttav" ning pead kallutades "Muidugi sa võid mulle tutvustada"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeKolm Dets 12, 2007 1:55 pm

Mark tõusis püsti ja ulatas tüdrukule käe "Läheme ma näitan sulle, kus siin hea ujumiskoht on."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeKolm Dets 12, 2007 3:38 pm

Roxanne võttis Marki käest kinni ning tõusis püsti. Ta kõndis veidi edasi ning küsis "Ikka puhas onju?"
Tagasi üles Go down
õnn

õnn


Postituste arv : 37
Registration date : 17/07/2007

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeReede Dets 14, 2007 2:44 pm

Maaalused küll seda ei näinud, kuid kuulsid kella lossis löömas 12. Täiskuu jõudis kõige kõrgemasse punkti ja hakkas levitama maagia kuldset kuma üle kogu maa
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeReede Dets 14, 2007 2:52 pm

Silenda istus purgis ja kuulas seda, mis ta ümber juhtus. Tal oli juba täitsa põnev seal kükitada, kui oli midagi põnevat kuulata. Kuid järsku kuulis ta kella löövat. Sil värises, sest ta teadis, et muutub kohe oma kõige vihatumaks vormiks. Tal olid seljas väga lohvakad riided, et need muutumise ajal ei rebeneks. Õlgu judistades ja külmavärinaid tundes tõusis tüdruk püsti. Järsku tundis ta kohutavalt võimast tunnet ja rohkem ta midagi ei mäletanud.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeNelj Dets 20, 2007 5:12 pm

Mark hakkas ilmuma teisele poole seina, kui kuulis koolikella löömas. Temast käis läbi hirmujutt ja kuigi ta tavaliselt ei kartnud, kripeldas ta hinges väike hirm. See segas poisi keskendumist ning ilmumisest ei tulnud midagi välja. Poiss vabandas Roxanne ees. Ta torkas korra käe taskusse et kontrollida purgi olemasolu. Selles veendudes võttis ta uuesti Roxanne käest kinni ja ilmus probleemideta mõnekümne meetri kaugusele. Betoonist silindrikujulises ruumis voolas vulisevalt puhas vesi. Ruum oli soe ja Mark vaatas ringi. Talle meeldis see koht, sest siia said sisse vaid vähesed. Selle jaoks pidi oskama ilmuda või kaua hinge kinni hodda, et veevooluga kohale ujuda. Ja loomulikult pidi veel teadma, et selline ruum üldse olemas on.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeNelj Dets 20, 2007 9:11 pm

Roxanne vaatas ruumis ringi ja ütles "Vau , sa mingi Deeathania osalt kõigeteadja?" sest plikal is epolnud aimugi et selline koht olemas on. Ta võttis Marki dressika oma õlgadelt maha ning pani selle ühe ääre peale. Siis ta läks oma pika musta kleidiga natuke sügavamasse vette ning ujus natuke. Veidi aja pärast ta küsis "Tuled ka?" ning vaatas poissi sellise no-tule-ikka näoga
Tagasi üles Go down
_

_


Female Postituste arv : 735
Registration date : 06/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi:
Võlukepp:
Veri: Sega

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeLaup Dets 22, 2007 11:37 am

Silenda oli võtnud jubeda libahundi kuju. Ta tuiskas ringi mööda klaaspurki, ise üritades mööda libedat seina üles ronida. See ei õnnestunud. Kurjalt uristes ta ja ulgus seejärel kõrvulukustavalt.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeEsm Dets 24, 2007 2:22 pm

Mark võttis ettevaatlikult rüü seljast, et purgiga midagi ei juhtuks. Ta pani selle maha ja võttis seljast ka ülejäänud riided jäädes pesuväele. Poiss hüppas sooja vette ja ujus Roxanne juurde. "Ei ma kõiketeadja pole," sõnas ta, "kuid ilmumise oskus on palju juurde andnud. Tean mitmeid huvitavaid kohti kooli peal."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeEsm Dets 24, 2007 3:51 pm

Roxanne muigas ning sukeldus vee alla. Veidi aja pärast tuli ta uuesti pinnale ning küsis "Ja see on üks neist?" sest ei teadnud kui huvitavaks Mark seda kohta peab.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeTeis Dets 25, 2007 4:33 pm

"Jah see on üpriski huvitav koht," sõnas Mark mõtlikult. "See on teistest nii eraldatud ning kui ma tahan, siis mind ei leita siit. Kooli peal on veel üks suletud koht, kuid seda ma ei avalda, sest siis saan ma vajadusel veidi üksi olla." Poiss naeratas kavalalt ja ujus veidi ringi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeTeis Dets 25, 2007 4:35 pm

Roxanne ujus tema juurde ta ütles kavalalt "Mulle võid ikka rääkida" ning naeratas laialt järjekordselt oma hambaid näidates
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitimeTeis Dets 25, 2007 5:16 pm

"Mitte veel." sõnas Mark magusalt. Ta võttis tüdruku ümbert kinni. "Praegu on meil veel see koht. Ja too seal vajab veidi kõpitsemist. Ja mul poleks siis ju sinu eest põgenemiskohta, kui sa mind ära süüa tahaksid." naljatas poiss vaatates Roxanne vampiirikihvade poole. "Ükspäev näed sa seda paika kindlasti." Lubas Mark.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Joomas(6) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Joomas(6)   Joomas(6) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Joomas(6)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: