Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jalutamas

Go down 
AutorTeade
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 8:03 pm

Mark oli poest välja astunud ja just paremale pööranud. Mõne pöörde järel jõudis ta tuttavale tumedale tänavale. Siin oli hämar ja poisile see meeldis. Ta ootas järgi Roxannet.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 8:10 pm

Roxanne kõndis aeglaselt päiksevarju enda pea kohal hoides Mark'ile järele. Kui ta oli Marki juurde jõudnud vaatas ta enda ümber ja küsis "Mis koht see on?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 8:15 pm

"See on üks mu lemmikkohti." sõnas poiss "Kas ei meeldi?" küsis ta. "Sulle peaks see ju meeldima - suht hämar siin." sõnas poiss kavalalt. Ta oli märganud tüdruku keeleneedisoovi ja igalpool kaasas olevat päevavarju ning liitis kokku 2+2. Mark teadis tüdruku saladust.


Viimati muutis seda (Nelj Nov 29, 2007 12:56 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Nov 27, 2007 8:17 pm

Roxanne vaatas kahtlustavalt Marki "Sa oled mind vaevalt paar korda näinud. Kust sa peaksid teadma mis kohad mulle meeldivad?"
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 12:55 pm

"Ma ei ole ju loll." Sõnas poiss tüdrukule otsa vaadates. "Sa ei pea oma kihvasid minu eest varjama, ma tean kes sa oled. Seetõttu julgeksin ma ka oletada, et sulle meeldivad pimedad tänavad." Mark vaatas tüdrukut ja lootis, et oli õigesti arvanud.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 3:51 pm

Roxa nne ohkas ning rääkis oma suu tavalise hoiakuga(mitte nii et suu praokil) nii et ta kihvad välja paistsid "Ja... Sulle ei meeldi? Et ma vampiir olen?" ning lasi oma päiksevarju alla, sest ümberringi oli piisavalt pime.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 5:41 pm

"Kust sa võtad seda, et mulle ei meeldi," sõnas poiss veidi kohkunult. "See on midagi, mida ei anna muuta ja sellega peab leppima. Mina küll sind seepärast teisiti ei hakka kohtlema, et ma tean seda. Ole sa vampiir või mitte, minu jaoks oled sa ikkagi seesama tüdruk." Poiss vaatas tüdrukule näkku. Ta oli Marki arvates imekena. Kuigi nad ei teadnud teineteist eriti, tundi poiss tüdruku vastu midagi, mida ta seletada ei suutnud. Mark langetas pea ja põrnitses maapinda "Mul on väga kahju, et ma selle teada sain. Ma arvan, et poleks pidanud nii ütlema, kuid ma ei saanud vaadata, kuidas sa enda tõelist loomust varjasid. Tahad, hammusta mind nüüd. Ma ei oska midagi enam kosta." Ta vaatas tüdrukule silma ja tahtis olla kogu oma hingega kusagil mujal.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 7:23 pm

Roxanne muigas natuke kui Mark rääkis. Kui Mark jõudis selle osa juurde et 'hammusta mind' siis ta vaatas üless ja hakkas naerma. Mitte väga kõva häälega. Siis ta vaatas uuesti poisile näkku ning ütles naeratades "Ma ei ole pahane et sa tead. Mulle meeldib vampiir olla ja ma ei hakka sind hammustama."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 11:35 pm

"Kena," ohkas poiss et tüdruk ta peale pahane polnud. Mark tundis end väikese poisina ja see talle ei meeldinud. "Ma pean nüüd minema" sõnas ta, keeras otsa ringi ja hakkas kiirel sammul tuldud teed tagasi minema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeReede Nov 30, 2007 9:41 pm

Roxanne vaatas uuesti kahtlustavalt poisile järele. Ta ei saanud poisist aru. Nad olid seal vaevalt paar minutit seal olnud ja juba pidi ära minema. Rox ütles vaikselt Markile järele "No, tsau"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jalutamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Jalutamas
» Jalutamas
» Jalutamas
» Ringi jalutamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: