Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jalutamas

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Mai 13, 2008 11:59 pm

Mark jalutas kooli ümber. Ta oli pahuras tujus ning ta otsis minda nooremat, kes eksiks mõne reegli vastu, et poiss teda karistada saaks. Selline käitumisviis oli Marki pahura tuju puhul tavaline. Samuti ka tema eriskummaline välimus, mis näitas halva tuju juba kaugele ära. Sealkohas, kus idatorn maad puudutas, oli murus suur metallist luuk. Poiss mõtles, et vajaks veidi üksindust,n ning tõmbas kanalisatsiooni viiva luugi lahti. Ta astus sealt pimedusse ning läitis oma võlukepi otsa. Luugi jättis ta lahti juhuks kui mõni essakas peaks sinna uudistama tulema. Mark kõndis mööda kuiva kanalisatsioonitoru paremale kuni jõudis seinani, mille taga ta ükskord Roxanne ja Silendaga olnud oli. Poiss naeratas nende mälestuste peale ning võttis oma põhjatust taskust võiõlle pudeli.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeKolm Mai 14, 2008 8:26 am

Eemalt kostusid kellegi rutakad sammud. Peagi meenutasid sammud juba jooksmist ning need tulid üha lähemale ning lähemale Mark'le. Lõpuks aga jäi isik, kellele sammud kuulusid, seisma. Ehmunult vaatas ta Mark'le otsa, pöörates kärmelt selja. Kuivatanud silmad, pööras ta end taas noormehe poole. "Sina siin," lausus ta veidike ehmunult. Ta ei teadnud, et sellises kohas võib veel käia keegi. Tütarlaps vaatas veidike noormeest, kuid pööras enda pilgu seejärel rotile, kes eemal millegi kallal näkitses. Oskamata enam midagi teha või öelda aimas ta, et noormees tahab olla üksi - muidu poleks ta sellisesse kohta tulnud. "Ma parem lähen," lausus ta rutakalt ning pööras end ringi, hakates mõtliku pilguga mööda tunnelit edasi sammuma.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 12:11 am

Mark kuulis kedagi lähenemas. See oli Samara, pisarsilmil. "Oota" hüüdis poiss tüdrukule, kui too minekule pööras. Mark tõttas talle järgi ning võttis Samaralt kergelt õlgade ümbert kinni. "Mis juhtus?" küsis poiss murelikult. Ta mõtetest käis läbi idee, et nad vajaksid veidi privaatsust ning ta ilmus koos tüdrukuga sellesse samasse betoonruumi, kus keskel oli puhas vesi. Mark võttis oma põhjatust taskust välja teki ning laotas selle maha. Aidanud tüdruku istuma sõnas ta: "Räägi nüüd, mis juhtus."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 7:53 am

Samara vaatas noormehele otsa ning kui ta üle pika aja ilmus taas kuskile betoonile, kus ta nägi puhast vett, võttis ta tekil istet ning sasis kergelt enda juukseid. "Viimase aja pinge. Kurat, ma ei tahtnud, et keegi mind sellisena näeks," lausus tütarlaps vaikselt. Ta ei vaadanud prefekti poole. Ta lihtsalt silmitses vulisevat ja nirisevat vett. "Ma ei teadnud, et siin peale minu veel kedagi on," lausus neidis ning pööras nüüd enda silmad noormehe silmadele. Ta jäi pikaks ajaks noormeest silmitsema, kui ohkas kergelt ning pööras pilgu taas veele.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 10:51 am

"Pole midagi," sõnas poiss kaastundlikult. "Kõigil juhtub. Tahad sa sellest rääkida?" küsis Mark. "Ka ma arvasin, et olen üksi, seepärast siin uitasingi. Poiss vastas Samara pilgule.


Viimati muutis seda Mark de Bismarc (Nelj Mai 15, 2008 6:42 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 3:01 pm

Samara muigas kergelt. "Ma ei tea, kas ongi midagi rääkida. Ma olen lihtsalt nii pagana vihane hetkel." Ta asetas pea vastu rõsket seina ning sulges silmad, lastes kuuldavale raske ohe. "Ja nüüd ma kurdan sulle ka veel, jättes endast nii nõmeda mulje," sõnas tüdruk hädiselt turtsatades.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 6:44 pm

"Sa ei saaks minu silmis iialgi nõmedat muljet jätta," sõnas Mark lohutuseks. "Kelle peale sa vihane oled?" küsis ta tüdrukult, istudes tema kärvale tekile.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 8:18 pm

Samara muigas hetkeks ning lükkas juuksetuka silmilt. "Iseenda ja Taanieli peale," lausu tüdruk vaikselt. "Aga tegelikult sa vist ei teagi, kes Taaniel on," lausus neidis. Tema ju ei teadnud, et Bismarcid omavahel suguluses on.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 9:29 pm

"Tean küll," sõnas Mark. "Just eile kohtusime kooli peal. Ta on muideks mu nõbu" lisas poiss kuna arvas, et Samara ei ole sellest faktist teadlik. "Mida ta tegi sulle siis?" küsis poiss, asetades käe sõbralikult ümber tüdruku õlgadele, et teda lohutada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeNelj Mai 15, 2008 10:07 pm

Samara tundis, kuidas talle veri näkku lööb. Ta silmad olid klaasistunud ning vaatasid ainult ühte kohta. "Nõ..nõbud ?" kordas ta ning pööras enda pilgu ettevaatlikult noormehele. "Ma ei teadnud seda," lausus tüdruk vaikselt, eirates totaalset Mark'i järgmist küsimust.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeReede Mai 16, 2008 10:36 pm

"Jah, nõbud," sõnas poiss vaikselt. "Kas see on mingi probleem," uuris ta. "Kas ma pean minema ja näitama Taanielile, kuidas daamidega käituda tuleks?" küsis poiss tõstes ähvardavalt võlukepi.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeLaup Mai 17, 2008 9:36 am

Samara vaatas endiselt hämmeldunult Mark'le otsa, kuid kui ta võlukeppi ning ähvardavat pilku noormehe silmis nägi, neelatas tüdruk ning asetas enda käe noormehe võlukepikäele. "Pole vaja. See oli minevikus ning see pole tähtis," lausus tütarlaps sügavale noormehe silmadesse vaadates ning kätt aeglaselt alla surudes.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 12:09 am

Mark lasi Samaral oma käe alla suruda ning noogutas tüdruku sõnade peale. "siiski on see piisavalt tähtis, et sa selle peale nutaksid ning siit käikudest üksindust otsiksid."
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 7:25 pm

Samara muigas vaikselt ning võttis veidike vastumeelselt enda käe noormehe käe pealt ära. "Ära ütle Taanielile midagi. Ma ei taha sind segada sellistesse asjadesse. Elu läheb edasi ja ma saan hakkama," sõnas Sam vaikselt.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimePüh Mai 18, 2008 11:42 pm

"Nagu mu printsess soovib," sõnas Mark isegi taipamata, mida ta just lausus. Poiss vahtis tasaselt voolavat vett ning vaikis. Kamber oli täna kuidagi soem kui eelmine kord. Samuti oli siin meeldivalt hämar.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 7:56 am

Samara võpatas kergelt, kui kuulis, mida noormees ütles. Paistis, et Mark ei tee teist nägugi ning sellest järeldas Samara, et noormees räägib iga tüdrukuga nii. Täpselt nagu noormehe sugulane seda sageli teinud oli. Siiski meeldis see tüdrukule ning prefekti sõnad kajasid tema kõrvus veel tükk aega. Lõpuks aga asetas neidis enda pea noormehe õlale ning ohkas sügavalt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:12 pm

Rox eksles kanalisatsioonis, peale öist söömis, tühjaks imetud mugu kest käes ripnemas. Tüdruk otsis, nagu tavaliselt, kanalisatsioonist kohta kuhu seda uputada. Jõudes betoonruumi seinani kuulis ta sellest teisel pool ühe poisi häält ja tüdruku teada oli Mark ainuke, peale Musta Isanda, kes selle ruumi olemasolu teadis. Tüdruk kissitas kahtlustavalt silmi ning surus kõrva seina äärde ja küsis "Mark, oled seal?" mõeldes, kellega too seal vestelda võiks.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:36 pm

Noormees sammus aeglaselt edasi, kuni silmitses vastu suurt betoonkamakat lamasklevat neidu.Silmitses teda hetke, ning muigas siis, kui tundis ära Rox'i.Kergitas kulme, kui neiuni sammus, ning oma käed seejärel küsivalt kamaka suunas saatis.''Üritad seda liigutada?''Küsis ta vaikselt naeratades, ning keeras oma silmad kiirelt kamakale, kuulmatta endiselt hääli seal sees.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:39 pm

Rox pani lõpuks selle inimkesta oma käest maha ning vastas Danielile "Ei, ma üritan teada saada, KES selle taga on.." ning kuulas edasi.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:44 pm

"Tsss.." tegi mark Samarale ning hõikas vastu:"Jah mina! Ilmutan su siia?" küsis poiss tüdrukult hõigates. Marki süda peksis kiirelt ning ta ei teadnud, mida jaatava vastuse puhul teha. Ta võttis Samaralt turjast kinni ning suskas omale taskusse paludes tüdrukul vaikselt olla. Mark mõtles ise, mida Samara küll sealt taskust leida võib
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:46 pm

''Lähme vaatame siis, kes seal on.''Muigas ta pilku neiule viies, ning enda silmi hetkeks sulgedes.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 9:57 pm

OT: einohh oled tüüp, paned tüdruku taskusse.. tuli meelde, see pole su esimene kord xD

"Lähme küll jh, " ütles Rox Danielile. "Nu tahan sisse," lisas ta veidi kõvema häälega Markile ja jäi sisenemist ootama.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeEsm Mai 19, 2008 10:01 pm

Noormees muigas, ning haaras kerge muigega Rox'i varukast, kui juba nad maandusidki Marki ees.Dan kergitas vaid kulme, ning lasi end veejoa äärde istuma.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:41 am

Samara ei saanud järgnevast midagi aru, kui juba ta pimedas taskus oli. Tütarlaps sobras enda vöö vahelt võlukepi. "Lumos," pomises ta sosinal ning peagi täitis taskut hele valgusejuga. Ta ei teadnud, miks Mark nii salapäraselt käitus. Miks tahtis ta tüdrukut varjata ? Igatahes vaatas tütarlaps taskus ringi leides, et see on nagu mingi varasalv.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 7:43 am

Daniel kergitas kulme, kui märkas, et Marki tasku taaskord helendab.Seda noormehe kiire silmapõõrituse abil teada andes, muigas ta ise samalajal.''Kaua sa neid sajajalgseid korjad?Või on seekord mingid liblikad käsil?Jaaniusse siin ju ei leidu.''Turtsatas ta lõbusalt, end täielikult neile seljaga nähtavale keerates.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalutamas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jalutamas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Jalutamas
» Jalutamas
» Jalutamas
» Ringi jalutamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: