Deathania
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Deathania

Deathania Mustade Jõudude Internaat
 
PealehtPealeht  PortalPortal  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Jalutamas

Go down 
2 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 6:48 pm

Rox irvas laialt ning lisas Danieli lausele: "Oojaa, helendavaid liblikaid, kellega koos rääkida ja neid oma printsessideks kutsuda..Huvitav hobi mõnel" ja istus seina äärde.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 8:30 pm

''Oota misasja?''Kergitas Daniel kiirelt kulme, kui end imekiirelt püsti ajas.''Ja mina mõtlesingi, et sa tõesti ei taha temast midagi enamat.''Vihastas Dan koheselt manades näole tõsise pettumuse.''Ma lahkuns iit meeldivast seltskonnast, kui ma julgen Rox'i siia sinuga jätta.''Kergitas ta kulme pigem oodates avstust Rox'ilt, kui Markilt.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 8:34 pm

Roxanne tõstis käe püsti justkui tahaks koolis vastata või midagi "Ootootootootoot, võtame tagasi," ning vaatas kõige suurema tõsidusega mõlemale poisile otsa "Te räägite mulle KOHE ära mis toimub, sest ma ei saa teist kummastki viimasel ajal mitte midagi aru."
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeTeis Mai 20, 2008 11:25 pm

Mark oli suurde segadusse sattunud. "Roxanne ja Daaniel. Teie koos?" poiss imestas ning mõistis asja vist veidi valesti. Poisi naljatamist ning mõlema kommentaare ta eiras. "mismõttes mina räägin. mis TEIE vahel toimub?" küsis poiss hämmeldunult.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 7:58 am

Samara vaatas aga endiselt ringi. Lõpuks aga astus ta taskus olles mingi rohelise olluse sisse. "Fui," lausus tütarlaps jalga raputades. Lõpuks aga sai tal villand. Ta hüppas taskust välja, maandudes kahel jalal Marki, Danieli ja Rox'i juures. "Anna andeks, Mark, aga ma ei tea miks.." hakkas ta rääkima, kui vaatas siis Danieli poole. "Sina," sisises tüdruk ning ta silmad kandusid vidukile. Ta vaatas kordamööda Rox'i ja Danieli poole ning libistas seejärel enda käe ümber Marki, enda näol levimas kerge irve.
Tagasi üles Go down
Daniel Hunter

Daniel Hunter


Male Postituste arv : 507
Age : 33
Maja : Crudelis
Amet/klass : 5.klass
Registration date : 02/01/2008

Tegelastest
Hüüdnimi: Dan
Võlukepp: Kadakas,lohe südamekeel 14.7 tolli.
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 3:15 pm

''MARK.''Röögatas Dan koheselt, kui kargas noormehele kallale.''Miks sa teed Rox'ile nii?Sa tead ja oled koguaeg teadnud, et ma tahan vaid Sonead.''Suunas ta kiire pilgu Samarale.Lükkas tüdruku jõuliselt teise seina, ning kergitas kiirelt kulme, kui Marki kratist haaras.''Vabanda.''Lausus ta kiirelt, kui oma pilgu maha viis, ning seejärel korraks enda pilgu tagasi sõbrale viis.''Sa tead kust mind leida.''Muigas ta kiirelt enda pilku Samarale viies, ning teda kammitsasse pannes.Järgmisel momendil oli Daniel kaduda suutnud, ja sealt kammitsast sai Dan vaid ise Samara lahti teha-noormees teadis, et Markil ja Rox'il on vaja rääkida.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 3:22 pm

"Misasja? Seda sa siis kahtlustasidki? Okei, see seletab.. midagi. Misiganes. Me POLE koos," vastas Rox olles ülimalt pahane et Mark midagi sellist temalt oodata võis. Ta vaatas vihaselt kuidas mingi suvaline tsikk poisi taskust välja ronis ning käe ümber tolle pani. "Ahahh, siis see on su liblikast printsessikene.." ütles ta vaikselt tundes kuidas pisarad silmadesse tekivad. Ta karjus juba lahkuva Danieli poole "Ooota, vii mind siit ära.. Palun!!" sest tal polnud mitte mingit tahtmist sinna Markiga rääkima jääda.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:49 pm

Mark vandus mõtteis, kui Samara taskust välja tuli. Veelgi rohkem üllatus ta, kui tüdruku käe enda ümbert leidis. "Samara, mida sa enda arust teed?" küsis poiss üllatuse ning imestsega, kuid vastust ei saanud, sest Dan reageeris kiiremini. "Dan, see ei ole nii.." jõudis poiss alustada, kui Dan juba kadunud oli. "Roxanne," sõnas Mark, astudes sammu tüdrukule lähemale. "See ei ole nii, nagu see paistab." sõnas ta. "Palun kuula mind ära." poiss oli meeleheitel. Ta ei tahtnud tüdrukut kaotada. "Ma võin seda seletada."

OT: tänan, et siin foorumis esimest korda huvitav on Very Happy Sam... sa veel saad selle eest, mis kokku keerasid XD
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:53 pm

Samara vaatas klaasistunult Marki poole. Seejärel Dan'i poole. Noormehe haare oli tugev ning ta ei jõudnud midagi seletada ega öeldagi, kui järsku ta tundis, et ei suuda end enam liigutada.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 8:53 pm

Roxanne keeras poisile selja ning vastas. "Mis see siis on? No seleta," lausus ta vaikselt ning kõndis Markist kaugemale. Järsu liigutusega keeras ta end uuesti poisi poole ning lõugas "Krt sa ütlesid et armastad mind!"


OT: Ooojeee tõsiselt lõbus Very Happy mulle khh meeldib Wink xd
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:05 pm

OT: päris kiire meeleolumuutus.. just sa ei tahtnud teada... fakk nüüd pean seletama Very Happy

"Ma armastangi sind!" sõnas Mark ja astus tüdruku kõrvale. "Ma ei tea, mida tema silmas pidas sellega, et ta nii tegi." ütles Mark vihjates Samarale. "Me lihtsalt rääkisime." Poisi silmast veeres pisar. Sellist asja ei lasknud ta iialgi juhtuda. "Rox, sa pead mind uskuma. Ma armastan sind"
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:10 pm

OT: Mida ma ei tahtnud teada Very Happy?

Roxanne muutus närviliseks kui Mark talle lähemale tuli.Ta üritas veel rohkem taganeda, kuid betoonsein, mis ta selja vastu tekkis, ei võimaldanud seda. Lõpuks suutis Rox Markile uuesti otsa vaadata ning ta küsis "Sellisel juhul, mida põrgut tegi ta su taskus ja.. SU PRINTSESS? Sorry, ma kuulsin seda osa.." ning tundis kuidas ka temal hääletud pisarad loana üle põskede voolavad.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:20 pm

OT: "tal polnud mitte mingit tahtmist sinna Markiga rääkima jääda." (seda pidasin silmas) ja "kuulis ta sellest teisel pool ühe poisi häält" kas ma sellest pean järeldama, et said aru ka sõnadest Very Happy veits halb sõnastus seljuhul...


"Ma ei tea Rox, mis mulle sisse läks," vabandas Mark ennast. Ta vaatas, kuidas Roxanne tema ees taganeb ning luges sellest välja põlguse. Ta sai aru, et tüdruk teda enam ei suuda taluda ning sõnas. "Ma näen, et ei suuda sind kuidagi uskuma panna. Luba mul siis vähemalt end minema ilmutada," Mark sirutas arglikult käe, lootes et tüdruk eemale ei tõmbu. Poisi silmad olid märjad ning ta ei teadnud enam, mida loota. Ta kartis vaid, et oli Roxanne igaveseks kaotanud. Miks nii? küsis ta endalt ning ei olnud kindel, kas ta iseendale seda iialgi andestada suudab.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:35 pm

OT: Mul pole ju eriti valikuid, naq daaa xdd, mina ju see loll kes ilmuda ei oska.. ja sõnastus.. ma blond endiselt Very Happy okei, maioskaenammidagisiia kirjutada Razz

Rox andis ikka kõvasti arglikumalt oma vampiiriliku külma käe Marki kätte. Mitte midagi ütlemata ootas ta minema ilmumist.
Tagasi üles Go down
Mark de Bismarc

Mark de Bismarc


Male Postituste arv : 1276
Age : 32
Maja : Interficio
Amet/klass : 5. klass
Registration date : 07/11/2007

Tegelastest
Hüüdnimi: K
Võlukepp: Jugapuu, 14 tolli, Ükssarviku sabakarv, jäik
Veri: Puhas

Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeKolm Mai 21, 2008 9:43 pm

OT: ikka on valikuid... oleksid võinud hüsteeritseda veidi vms.. igast asju annab välja mõelda.. sry, aga seepärast Sam asja huvitavaks teebki, sest tema suudab millegi sellisega välja tulla

Mark tundis endas täielikku tühjust ning ilmus koos tüdrukuga idatorni. "Ma armastan sind" sosisas poiss vaevukuuldavalt, tedamata, kas teda kuuldi või mitte ning ilmus imekiirelt minema, lootuses leida Dan või siis kusagil, end täiesti täis võtta.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline
Anonymous



Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitimeNelj Mai 22, 2008 7:47 am

Aga Samara jäi sinna. Pimeduse varju. Rõskesse ning külma kanalisatsiooni, suutmata end liigutada või suutmata midagi öelda. Ta suu oli kergelt paokil ning silmad klaasistunud ning märjad. Tal polnud õrna aimugi, mil võib keegi tulla ja ta sellest kammitsast päästa, kuid ta teadis, et kaua ta niimodi söögi ja joogita olla ei suuda.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Jalutamas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Jalutamas   Jalutamas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Jalutamas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Jalutamas
» Jalutamas
» Jalutamas
» Ringi jalutamas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Deathania :: ~~*~~Muu~~*~~ :: Arhiiv-
Hüppa: